Вітання із Днем знань 31/08/2015
Накази про заохочення голів МО та склад МО на 2015-2016 н.р. 31/08/2015

Наказ 15-1/37 (закачати/переглянути)

Наказ 15-1/38 (закачати/переглянути)

Звіт роботи Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області за 2014-2015 н.р. 26/06/2015

Звіт (закачати/переглянути)

Планове засідання Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області 18/06/2015

17 червня на базі Скадовського технікуму Херсонського державного аграрного університету відбулося засідання ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області, у якому взяли участь керівники технікумів і коледжей Херсонщини, працівники управління освіти і науки.
     Перед учасниками засідання виступив керівник управління Євген Криницький, який окреслив концептуальні засади проекту Закону України «Про освіту» та запропонував керівникам коледжів, технікумів та училищ області долучитися до його змістовного наповнення.
Він наголосив на змінах у структурі освіти, які обумовлені віковими особливостями розвитку дитини та сприятимуть визнанню результатів навчання у європейському освітньому просторі. Крім того, Євген Криницький підкреслив необхідність збереження мережі сільських шкіл і розширення доступу до початкової освіти в сільській місцевості.
Керівник управління звернув увагу учасників засідання на профілізації навчання на третьому рівні середньої освіти, що дозволить створити гнучку та багатоваріантну траєкторію навчання після здобуття базової загальної середньої освіти та забезпечуватиме життєвий вибір учнівської молоді відповідно до здібностей. Він закликав директорів коледжів, технікумів та училищ до участі у формуванні регіонального компоненту загальної середньої освіти.
      У ході засідання було обговорено питання щодо організації вступної кампанії 2015 року та акцентовано увагу на її інформаційному забезпеченні, створенні умов щодо відкритості та гласності роботи вищих навчальних закладів.
Під час обговорення питань порядку денного виступили Микола Ващук, директор Херсонського базового медичного коледжу, та Віталій Піхуля, директор Генічеського медичного училища.
      Голова ради директорів Олександр Яковенко окреслив основні положення окремих нормативно-розпорядчих документів Міністерства освіти і науки України з питань виготовлення документів про освіту, роботи з ЄДБО у 2015 році.
     Учасники засідання обговорили та затвердили звіт про роботу обласних методичних об’єднань вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області у 2014-2015 навчальному році.
Після засідання директор Скадовського технікуму Херсонського державного аграрного університету Іван Гончарський ознайомив присутніх з матеріальною базою та досягненнями цього вищого навчального закладу.

за матеріалами uon.ks.ua

Всеукраїнська студентська олімпіада з інформаційних технологій «ІТ–Universe» 2015 18/06/2015

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України № 1533 від 29.12.2014р. проводилася Всеукраїнська студентська олімпіада з інформаційних технологій «ІТ–Universe».

У проекті брали участь понад 500 студентів з 75 ВНЗ І-ІV рівнів акредитації України, які змагалися в 11 конурсах олімпіади.

Основні номінації:

«Програмування»         «Адміністрування»

«Використання ПЗ»      «Телеком»

«Творчі конкурси»         «Мобільні платформи»

«Проекти і стартапи»    «Хмарні технології»

«Інформаційна безпека»

Олімпіада «ІТ–Universe» проводилась у три етапи:

І етап (заочний) – у січні – лютому 2015 року;

ІІ етап (регіональний) – 16 березня 2015 року для студентів Південного регіону на базі Новокаховського приладобудівного технікуму.

У конкурсі «Використання ПЗ «Використання 1С:Бухгалтерії 8» студенти Херсонського політехнічного коледжу ОНПУ Цвєткова А. та Полковников А. посіли ІІ та ІІІ місце відповідно.

Національний фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з інформаційних технологій «ІТ–Universe» (ІІІ етап)  проводився 4-5 червня 2015 року базі  Київського національного університету культури та мистецтв.

Від ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області у фіналі оліміпади брали участь команди:

Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету під керівництвом ЦвєтковоїО.М., конкурс «Використання 1С:Бухгалтерії 8»;

Новокаховського приладобудівного технікуму під керівництвом викладача Підгурської Олени Миколаївни конкурс «Управління підприємством в ERP-системі 1С:Підприємстві 8»

Економіко-технологічного технікуму ХНТУ конкурс «Використання 1С:Бухгалтерії 8».

Студентка Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного коледжу спеціальності «Бухгалтерський облік» Гайналій Марина у національному фіналі посіла ІІІ місце.

Студенти Новокаховського приладобудівного технікуму Бабенко Валерія посіла І місце , а Орлюк Наталія - ІІ місце.

Новокаховський приладобудівний технікум нагороджений Дипломом  за перемогу у національному фіналі Міжнародної студентської олімпіади у сфері інформаційних технологій для студентів вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.

<<Перша  <Попередня   152 153 154 155 156    Наступна>  Остання>>