Конкурс-захист творчих робіт 18/05/2015

29 квітня 2015 року на базі Морського коледжу Херсонської державної морської академії проведено ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту творчих робіт «Охорона праці, безпека життєдіяльності та екологія» серед студентів ІІ-ІІІ курсу ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації.

Конкурс проводився з метою виявлення, відбору та підтримки обдарованої студентської молоді,  залучення її до творчої та експериментальної роботи, стимулювання творчої праці науково-педагогічних працівників, підвищення якості підготовки фахівців, активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів, інтенсифікації та вдосконалення навчального процесу.

Конкурс проводився по трьом напрямам( секціям): Екологія, безпека життєдіяльності,охорона праці.

Переможцями Конкурсу стали:

1.1 секція «Безпека життєдіяльності»

Байборін Ігор Вячеславович

Підгорний Андрій Валерійович

42,3

Економіко-технологічний технікум

Херсонського національного технічного університету

Клименко Анастасія Іванівна

ІІ

Комунальний вищий навчальний заклад «Херсонське музичне училище» Херсонської обласної ради

Черненко Аліна Олегівна

34,3

Михальчук Дмитро Олександрович

Новокаховський політехнічний коледж

Одеського національного політехнічного університету

Кмітевич Максим Володимирович

1.2 секція «Охорона праці»

І

Комунальний вищий навчальний заклад «Херсонський базовий медичний коледж» Херсонської обласної ради

Лєнєвська Дар҆я Анатоліївна

Туровский Олег Борисович

40,4

ІІ

Херсонський гідрометеорологічний технікум Одеського державного екологічного університету

Риженко Євгеній Олександрович

1.3 секція «Екологія»

Скороход Ганна Павлівна

ІІ

Херсонський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету

Жанько Крістіна

39,6

Малий Олександр,

Пасько Дмитро

37,2

Киселюк Тетяна

ІІІ

Комунальний вищий навчальний заклад «Херсонське училище культури» Херсонської обласної ради

Лисенко Вікторія

Конкурс 18/05/2015

28 квітня 2015 року на базі Економіко-технологічному технікумі Херсонського національного технічного університету в рамках обласного методичного об’єднання було проведено  ІІ (обласний) етап конкурсу «Комп’ютерні технології в бухгалтерському обліку» серед студентів ІІ-ІІІ курсів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області. В ньому взяли участь 10 студентів –бухгалтерів з 5 ВНЗ області.

Результати конкурсу:

Новокаховський політехнічний коледж Одеського національного

політехнічного університету

Лозинська Юлія Олександрівна

Гайналій Марина Валеріївна

59,9

Бовтрюк Анастасія Сергіївна

ІІ

Економіко-технологічний технікум Херсонського національного технічного університету

Васецька Анастасія Олександрівна

Рибакова Анна Юріївна

Новокаховський політехнічний коледж Одеського національного

політехнічного університету

Іванова Анна Іванівна

23,3

ІV

Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж

Дашутіна Анастасія Дмитрівна

Шабняєва Оксана Олексіївна

Дрозд Марія Віталіївна

VІІ

Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж

Доценко Ірина Вікторівна

Протоколи конкурсу (закачати/переглянути)

Олімпіада "Світова література" 18/05/2015

28 квітня 2015 року на базі Каховського державного агротехнічного коледжу було проведено чергове засідання обласного методичного об’єднання викладачів світової літератури, в якому взяли участь педагоги 10 ВНЗ І-ІІ р.а.області.

Порядок денний засідання:

1.Організація самостійної позанавчальної роботи зі світової літератури.

2. Нормативні документи зі світової літератури.

3. Обговорення та затвердження плану роботи методичного об’єднання викладачів світової літератури.

В рамках методичного об’єднання пройшов ІІ (обласний) етап олімпіади «Світова література» серед студентів першого курсу ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації, в якому змагалися 22 найкращі знавця світової літератури області.

Переможцями олімпіади стали:

Прізвище, ім’я

по батькові студента

Антонова Регіна Андріївна

Херсонський політехнічний коледж

Одеського національного політехнічного університету

Литвиненко Катерина Юріївна

ІІ

Новокаховський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету

Савенко Христина Анатоліївна

Гніденко Олександра Олександрівна

Береза Катерина Геннадіївна

Гайченя Микита Юрійович

Мирошниченко Ганна Сергіївна

Протокол оліміпади (закачати/переглянути)

Протокол засідання обласного методичного об’єднання (закачати/переглянути)

08/05/2015

Відбувся ІІ обласний етап оліміпади "Хімія" 27/04/2015

24 квітня 2015 року на базі відокремленого структурного підрозділу «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» відбулося чергове засідання обласного методичного об’єднання викладачів біології та хімії ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області. В роботі взяли участь викладачі 10 ВНЗ області.

1. Впровадження  інноваційних підходів до інтегрованих  зв’язків під час вивчення дисциплін природничого циклу (доповідач Падалка О.М. – Каховський державний аграрний коледж).

2.Мотивація навчальної діяльності студентів на заняттях хімії  та біології

(круглий стіл з досвіду роботи викладачів).

В рамках методичного об’єднання проведено ІІ (обласний) етап олімпіади «Хімія» серед студентів першого курсу ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації. Найкращими знавцями хімії стали:

І місце Ващенко Євгенія, студентка Новокаховського політехнічного коледжу ОНПУ;

ІІ місце  Литвиненко Катерина, студентка Херсонського політехнічного коледжу ОНПУ

Авраменко Віталій, курсант Морського коледжу ХДМА;

ІІІ місце Савенко Валерія, студентка «Бериславського медичного  коледжу» Херсонської обласної ради.

Протокол оліміпади (закачати/переглянути)

<<Перша  <Попередня   156 157 158 159 160    Наступна>  Остання>>