Засідання ОМО викладачів іноземної (англійської) мови 13/12/2014

12 грудня 2014 року на базі Морського коледжу Херсонської державної морської академії відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів іноземної мови ВНЗ I-IIрівнів акредитації Херсонської області.

Викладачі праціювали з таким порядком денним:

1. Підсумки роботи обласного методичного об’єднання за 2013-2014 н.р.

2. Внесення змін до Положення про проведення обласної олімпіади з англійської мови серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області.

3. Комунікативна спрямованість навчання – передумова успіху в практичному оволодінні студентами іноземної мови.

4. Етапи методичноправильного аналізу відвіданих навчальних занять з англійської мови. Peer observation. Giving constructive feedback.

5. «Домашнє завдання» як один з етапів структури практичного заняття з англійської мови.

Підсумки 15 щорічного Міжнародного клнкурсу студентських робіт на іменні премії Delcam 10/12/2014

Підсумки   (закачати/переглянути)

Щорічна районна конференція «Молодь обирає здоровий спосіб життя» на базі Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету 05/12/2014

1 грудня до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом,  на базі Херсонського політехнчного коледжу ОНПУ відбулася щорічна районна конференція  «Молодь обирає здоровий спосіб життя» для учнівської та студентської молоді навчальних закладів Суворовського району м. Херсону.

Організаторами конференції виступили:

- Служба у справах дітей Суворовської районної у м. Херсоні ради;

- «Клініка дружня до молоді» КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня»;

- Херсонський політехнічний коледж ОНПУ

Почесними гостями конференції були: Дурницький Микола  Федорович-голова Суворовської районної у м. Херсоні ради, голова  комісії з питань захисту прав дитини, Петрик Людмила  Миколаївна-начальник служби у справах дітей Суворовської районної у м. Херсоні Ради, Анікейчик Тетяна  Олексіївна– завідувач відділом профілактичної, організаційно-методичної роботи та епідеміологічного моніторингу обласного Центру профілактики і боротьби зі Снідом,  Павловська Людмила Олександрівна – психолог «Клініки, дружньої до молоді» комунального закладу «Херсонська міська клінічна лікарня», член української спілки психотерапевтів, член асоціації психологів і психотерапевтів м. Херсону, Стецюк Олег Володимирович-священик храму Святої Трійці, головний редактор християнської програми на радіо «Софія» та програми «Православний погляд» на Державній телерадіокомпанії «Скіфія», Зятюк Ярослав Степанович-координатор проектної діяльності Херсонської міської громадської організації «ХХІ століття», Мартиненко Артем Леонідович,методист науково-методичної лабораторії практичної психології та соціальної роботи комунального вищого навчального закладу Херсонська академія неперервної освіти.

У заході брали участь заступники директорів із виховної роботи, соціальні педагоги та психологи навчальних закладів м. Херсону.

Головна мета конференції– довести до учнівської та студентської молоді, що відповідальність за попередження ВІЛ-інфікування покладається на кожного громадянина через  його свідому  та безпечну поведінку.

Розуміючи важливість теми, що обговорювалась під час конференції, редколегія студради коледжу разом з виховним відділом навчального закладу підготували власний буклет – пам’ятку «Твоє майбутнє у твоїх руках», який розповсюдили серед усіх учасників заходу.

У рамках тижня здорового способу життя у коледжі були проведені наступні заходи:

1. Виставка-огляд  тематичних  стіннівок «Обережно: шкідливі звички!»;

2. Акція студради коледжу:«Я обираю здоровий спосіб життя», під час якої студенти відділень своїми підписами на стікерах засвідчували свій вибір.

3. Виставка авторських фото«Світ навколо мене», де студенти  презентували  власні світлини, стверджуючи, що життя є цікавим та дивовижним і його не варто розмінювати на шкідливі звички та їх наслідки.

4. Виставка – огляд студентської творчості під гаслом:«Змістовне дозвілля та здоровий спосіб життя – крок до успішного майбуття». Учасники 20 клубів поза навчальної діяльності, що працюють у коледжі, креативно поєднали свої творчі досягнення із засадами здорового способу життя, пропагуючи його переваги та застерігаючи від жахливих наслідків.

Положення про проведення оліміпад у 2015 році 04/12/2014

Математика (закачати/переглянути)

Хімія (закачати/переглянути)

Засідання обласних методичних об_єднань 04/12/2014

Відповідно до плану роботи обласних методичних об’єднань у 2014-2015 році 03 грудня 2014 року на базі комунального вищого навчального закладу «Бериславський педагогічний коледж ім. В.Ф. Беньковського» Херсонської обласної ради відбулося засідання обласних методичних об’єднаннь викладачів інформатики та комп’ютерної техніки  та викладачів креслення, інженерної та комп’ютерної графіки ВНЗ I–II рівнів акредитації Херсонської області. Адміністрація та викладачі Бериславського педагогічного коледжу привітали учасників засідання та познайомили з навчальним закладом.

У роботі методичних об’єднаннь взяли участь 16 фахівців з 8 навчальних закладів Херсонської області. Представники навчальних закладів плідно працювали за порядком денним, обмінювалися досвідом, обговорили пропозицію введення до етапів Олімпіади творчого завдання, та впровадження новітніх 3D технологій у навчальний процес .Наступне засідання ьетодичних об’єднань заплпновано у березені 2015 р.на базі Херсонського політехнічного коледжу ОНПУ .

Викладачами Бериславського педагогічного коледжу був проведений майстер-клас «Основні аспекти педагогічної майстерності для викладачів з технічною освітою».

<<Перша  <Попередня   164 165 166 167 168    Наступна>  Остання>>