Наказ про проведення методичного об_єднання викладачів української мови та літератури 24/11/2014

Наказ 15-1/50 (закачати/переглянути)

Засідання обласного методичного об_єднання викладачів світової літератури 26/11/2014

21 листопада 2014 року на базі Каховського державного агротехнічного коледжу відбулосязасідання обласного методичного об'єднання викладачів світової літератури. У засідання взяли учать 10 викладачів з 8 ВНЗ області.

В ході засідання голова методичного об’єднання Нижеголенко О.В. підведена підсумки роботи за 2013-2014 н.р. Викладачі світової літератури поділилися досвідом та методикою проведення занять із світової літератури, обговорили та затвердили проект положення про проведення обласної олімпіади зі світової літератури серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області.

Наказ про проведення ОМО викладачів світової літератури 20/11/2014

Наказ 15-1/49 (закачати/переглянути)

26/11/2014

Відповідно до плану роботи обласних методичних об’єднань у 2014-2015 році 19 листопада 2014 року на базі ВСП «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» відбулося засідання обласного методичного об'єднання викладачів хімії та біології, в якому взяли участь 11 викладачів з 7 ВНЗ Херсонської області.

Голова МО Галаган О.Л. підвела підсумки роботи МО за 2013-2014 навчальний рік, підкресливши, що викладачі методичного об’єднання плідно працювали над питаннями формування ключових компетентностей викладачів як засіб підвищення якості природничої підготовки у студентів ВНЗ І-ІІ р.а. Серед недоліків голова виділила окремі пункти підготовки до обласних оліміпад з біології та хімії та недостатню увагу викладачів щодо написання методичних розробок.

Активну дискусію викликало питання організації та форим роботи з невстигаючими студентами. Досвідом роботи поділилися викладачі Новокахоського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету Міщенко Ю.М., Галаган О.Л. та викладачі Новокаховського політехнічного коледжу ОНПУ, Новокаховського приладобудівного технікуму, Херсонського політехнічного коледжу ОНПУ, Економіко-технологічного технікуму ХНТУ.

Викладачі обговорили наповнення НМК викладача природничих дисциплін та методику оформлення задач з хімії.

Одним з ключових питань став розгляд та затвердження Положення про обласну олімпіаду  «Хімія» у 2014 році. У Положення були внесені зміни, що стосувалися обсягу тем, що виносяться на Олімпіаду; типи задач та введені зкориговані критерії їх оцінювання.

Протокол №9 (Закачати/переглянути)

20/11/2014