Засідання обласного методичного об’єднання викладачів всесвітньої історії та історії України 03/11/2014

30 жовтня 2014 року на базі комунального закладу «Бериславський медичний коледж» Херсонської обласної ради відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів всесвітньої історії та історії України ВНЗ I–IIрівнів акредитації, в якому взяли участь  13 викладачів з 12 навчальних закладів області.

На засіданні були підведені підсумки роботи обласного методичного об’єднання за 2013-2014 н.р.та заплановані основні напрями роботи методичного об'єднання на 2014-2015 н.р.

Викладачами об’єднання були обговорені проблеми викладання та особливості проведення обласної олімпіади у 26 березня 2015 року, зокрема можливості введення нового типу завдань з опрацюванням історичної мапи.

Викладач історії Бериславського медичного коледжу Мозгова Олена Миколаївна поділилася досвідом патріотичного виховання молоді у позааудиторній роботі.

Заступник директора з навчальної роботи Запорожець Р.М. ознайомив учасників з історією коледжу, охарактеризував особливості сучасного розвитку навчального закладу. Завідувач бібліотеки Сенченкова Л.В. ознайомила гостей із історією нашого міста.

Гостям було проведено екскурсію  по коледжу, а також учасники методичного об’єднання  відвідали центр практичного навчання.

Студентами навчального закладу під керівництвом заступника директора з виховної роботи Дробиш І.А. була представлена вітальна програма «З Україною в серці», яка залишила в пам’яті присутніх найкращі враження.

Протокол МО 9 (закачати/переглянути)

Засідання Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області 07/11/2014

29 жовтня 2014 року на базі відокремленого структурного підрозділу «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» відбулося чергове засідання засідання Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області, в якому взяли участь керівники 15 коледжей та тахнікумів області.

На засіданні були розглянуті наступні питання:

1. Про перспективи розвитку вищих навчальних закладів області в умовах імплементації закону України «Про вищу освіту» від 01 липня 2014 року № 1566-VІІ.

2. Про підсумки вступної кампанії у вищих навчальних закладах Херсонської області  у 2014 році.

3. Про результати засідання спілки голів Рад директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації України 14-16 жовтня у м. Луцьк.

4. Про статус ВНЗ І-ІІ р.а. області в системі вищої освіти відповідно до закону України України «Про вищу освіту» від 01.07.14р. № 1566-VІІ.

5. Пропозиції щодо роботи робочих груп з підготовки підзаконних актів до закону України України «Про вищу освіту» від 01.07.14р. № 1566-VІІ.

6. Про роботу обласних методичних об’єднань у 2014-15 навчальному році.

За підсумками обговорення питань порядку денного прийнято відповідне рекомендаційне рішення.

Учасники засідання ознайомилися з матеріальною базою та досягненнями Новокаховського коледжу ТДАУ, побували на студентському святі-конкурсі українських народних страв.

Наказ про проведення ОМО викладачів всесвітньої історії та історії України 30/10/2014

Наказ 15-1/42 (закачати/переглянути)

Планування роботи ОМО ВНЗ І-ІІ р.а. 28/10/2014

План олімпіад (закачати/переглянути)