Наказ про проведення ОМО викладачів всесвітньої історії та історії України 21/10/2014

Наказ 15-1/42 (закачати/переглянути)

Наказ про проведення ОМО викладачів бухгалтерського обліку та інформаційних технологій у бухгалтерському обліку 20/10/2014

Наказ 15-1/41 (закачати/переглянути)

Наказ про проведеня ОМО електротехнічних дисциплін 20/10/2014

Наказ 15-1/40 (закачати/переглянути)

Всеукраїнська нарада Спілки голів обласних Рад директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації України 20/10/2014

14-16 жовтня 2014 року директор Херсонського політехнічного коледжу ОНПУ, голова ради директорів Херсонської області Яковенко О.Є. взяв участь у Всеукраїнській нарадіСпілки голів обласних Рад директоріввищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Українина базі Луцького педагогічного коледжу.

За результатами наради прийняті рішення щодо імплементації нового закону про вищу освіту в технікумах і коледжах.

Учасники зустрічі ознайомились із специфікою підготовки фахівців для роботи у сфері підприємницької діяльності в Коледжі технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Директори оглянули виставку з нагоди Дня працівників харчової промисловості у Волинському технікумі національного університету харчових технологій (НУХТ);

Керівники ВУЗів оглянули мистецьку галерею Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені А.Ю.Кримського та відвідали музей-садибу Лесі Українки у селі Колодяжне Ковельського району.

Засідання обласного методичного об_єднання заступників директора з виховної роботи 19/10/2014

14 жовтня 2014 року відбулося засідання обласного методичного об’єднання заступників директора з виховної роботи ВНЗ I–II рівнів акредитації Херсонської області.

База проведення - Новокаховський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету.

1. Звіт роботи методичного об’єднання за 2013-2014 н. р. (доповідач - голова МО Боберська І. В.,  Херсонський політехнічний коледж ОНПУ).
  2. Краєзнавчі проекти як елемент виховання свідомого громадянина держави (доповідач - Дячук С.С., Новокаховський політехнічний коледжОНПУ).
  3. Народні літописи ХХ століття(Колесніков К. С., Новокаховський політехнічний коледжОНПУ).
  4. Особливості  соціально-педагогічного  супроводу студентів пільгових категорій у ВНЗ I–IIр. а. (Чечилова Г. З., Бериславський педагогічний  коледж ).
  5.  Участь у відкритому виховному заході, присвяченому  Дню козацтва.

Разом із вищезазначеними доповідачами у роботі МО взяли активну участь представники Каховського державного агротехнічного коледжу, Новокаховського приладобудівного технікуму, Новокаховського коледжу ТДАУ, Скадовського технікуму ХДАУ, Херсонського морехідного училища рибної промисловості, Херсонського музичного училища.

<<Перша  <Попередня   171 172 173 174 175    Наступна>  Остання>>

Останє поповнення : 2024-04-22