Наказ про проведення олімпіади "Радіоелектроніка" 18/03/2014

Святкування 200 річчя Т.Г. Шевченка в Херсонському музичному училищі 17/03/2014

12 березня у великій залі Херсонського музичного училища відбувся великий ювілейний концерт «Шевченкіана», присвячений 200-річчю від дня народження видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка. Цього вечора прозвучали музичні твори та поетичні рядки Великого Кобзаря, а також музичні присвячення видатному поетові. У концерті взяли участь майже всі творчі колективи музичного училища: симфонічний оркестр, оркестр народних інструментів, духовий оркестр, камерний оркестр «Art» та оркестр української музики «Венцерада», ансамбль бандуристів та ансамбль скрипалів. Велике враження на публіку справив фінал концерту, у якому прозвучали хорові композиції на слова Т. Шевченка у виконанні академічного хору та зведеного оркестру народних інструментів училища культури та музичного училища.

Ювілейний захід супроводжували відеоматеріали про життя та творчість Т. Шевченка та, звичайно, лунала нетлінна поезія Великого Кобзаря!

Святкування 200 річчя Т.Г. Шевченка в Херсонському політехнічному коледжі Одеського національного політехнічного університету 17/03/2014

2014 року Херсонщина, як і вся Україна, відзначає 200-річчя від дня народження її геніального сина - Т.Г.Шевченка. До вшанування пам’яті Великого Кобзаря приєдналися й студенти Херсонського політехнічного коледжу. Активісти клубу «Обрії» організували виставку творчих робіт студентів «Образ Кобзаря в ілюстраціях, народній творчості, декоративно-ужитковому мистецтві».

«Кобзар» Т.Г.Шевченка – настільна книга для багатьох українців. Не байдужі до поетичних рядків Великого Тараса і студенти коледжу. У холі головного навчального корпусу коледжу студенти-першокурсники представили виставку  «Кобзар – книга пізнання добра і зла»

Для всіх бажаючих було проведено   літературно-музичну композицію «Україна – пісня - Шевченко», яку підготували і провели  викладачі ЦК гуманітарних дисциплін Шкарбуль О.В. та Удод Л.В.

Цикловою  комісією  гуманітарних дисциплін та студентами  всіх спеціальностей була організована  виставка календарів (творчі роботи студентів) на 2014 рік за темою: «Шевченко завжди в пам’яті моїй» та екібан-експозицій до шевченківських днів: «Шевченко – серце, розум, голос й мова України».

Впродовж тижня студенти на заняттях читали поезії Т.Г.Шевченка та авторські вірші, присвячені Великому Кобзареві.

В читальній залі  бібліотеки коледжу була проведена літературно-музикальна година  «Сердечні  пристрасті Кобзаря» та оформлена книжкова виставка-композиція  «Життя вічне, слово невмируще».

Наказ про проведення олімпіади "Історія України" 17/03/2014

Наказ про проведення олімпіади "Математика" 17/03/2014