Методичне об’єднання викладачів охорони праці, БЖД та екології 25/12/2013

Відповідно до плану роботи обласних методичних об’єднань у 2013-2014 році 26 листопада 2013 рокуна базі Морського коледжу Херсонської державної морської академії відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів охорони праці, БЖД, екології ВНЗ I-IIрівнів акредитації, яке пройшло за таким порядком денним:

1.      Розгляд та рекомендація методичних розробок викладачів методичного об’єднання до друку.

2.      Використання інформаційних технологій при викладанні навчальних дисциплін циклу (з досвіду роботи викладачів).

3.      Специфіка викладання навчальних дисциплін циклу в залежності від напрямку навчального закладу.

4.      Організаційні питання щодо проведення заочного туру конкурсу творчих робіт з охорони праці, безпеки життєдіяльності та екології.

5.      Різне.

Протокол методичного об'єднання  (закачати/переглянути)

Участь у Міжнародному конкурсі молодих піаністів ім. Алемдара Караманова 18/12/2013

Вихованці фортепіанного відділу Херсонського музичного училища здобули призові місця на престижному Міжнародному конкурсі молодих піаністів ім. Алемдара Караманова, який відбувся з 18 по 24 листопада у м. Симферополі (АР Крим).

Студентка 3 курсу Олександра Тоткалова посіла почесне ІІІ місце у старшій категорії (клас викладача – Фролової Людмили Сергіївни), а у молодшій категорії ІІ призове місце здобула учениця 5 класу ШПП Наталія Соколенко (клас викладача – Кудрявцевої Любові Борисівни).

Наші переможці гідно представили Херсонщину, продемонструвавши високий рівень виконавської майстерності.

Методичне об’єднання викладачів фізики 18/12/2013

26 листопада 2013 рокуна базі Морського коледжу Херсонської державної морської академії відбулося засідання обласного методичного об’єднаннявикладачів фізики ВНЗ I-IIрівнів акредитації Херсонської області.

1.         Організаційні питання щодо роботи обласного методичного об’єднання: затвердження складу обласного методичного об’єднання

викладачів фізики на 2013-2014 н.р.; про розподіл обов’язків між членами обласного методичного об’єднання викладачів фізики.

2.         Обговорення проекту положення про проведення олімпіади з фізики.

3.         Продовження формування банку олімпіадних завдань з фізики.

4.         Формування інноваційної особистості студента шляхом впровадження ІКТ.

5.         Методичний діалог «Сходинки педагогічного зростання»: ефективні методи і прийоми навчання фізики в умовах скорочення годин і збільшення обсягу матеріалу.

6.         Різне.

Протокол та склад методичного об'єднання (закачати/переглянути)

Методичне об’єднання викладачів креслення, інжнерної та комп’ютерної графіки 17/12/2013

21 листопада 2013 рокуна базі відокремленого структурного підрозділу «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів креслення, інженерної та комп’ютерної графіки ВНЗ I–IIрівнів акредитації Херсонської області.

В ході засідання розглядалися наступні питання:

1. Організаційні питання.

2. Зв'язок дисциплін зінженерною практикою та спеціальною підготовкою молодших спеціалістів.

3. Особливості контролю та оцінювання знань-умінь студента в розрізі дисциплін комп'ютерної інженерної графіки.

4. Щодо організації проведення олімпіади серед ВНЗ I-II р.а.

Методичне об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерної техніки 17/12/2013

21 листопада на базі Відокремленого структурного підрозділу  «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнічного університету» відбулося засідання методичного об’єднання  викладачів інформатики та комп’ютерної техніки ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області. В рамках засідання відбулися круглі столи за темами «Реалізація завдань проекту «Ініціативи розвитку Херсонщини - 2030» викладачами методоб’єднання», «Якість навчання студентів з урахуванням великої частки годин на самостійну роботу».

Викладачі проаналізували підсумки VІІ Обласної Олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки та ухвалили  організаційні питання  щодо проведення VІIІ Обласної Олімпіади. Було прийнято рішення в рамках олімпіади провести конкурс творчих робіт студентів.

<<Перша  <Попередня   190 191 192 193 194    Наступна>  Остання>>