ПРОЕКТ ПЛАНУ ПРОВЕДЕННЯ ОЛІМПІАД ТА КОНКУРСІВ НА 2013-2014 н.р 11/10/2013

ПРОЕКТ ПЛАНУ ПРОВЕДЕННЯ ОЛІМПІАД ТА КОНКУРСІВ НА 2013-2014 НАВЧАЛЬНИЙ РІК (закачати/переглянути)

Методичне об’єднання заступників директора з виховної роботи 11/10/2013

Міністерство освіти і наукиУкраїни

РАДА ДИРЕКТОРІВ ВНЗ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХЕРСОНСЬКИЙ  ПОЛІТЕХНІЧНИЙ  КОЛЕДЖ

(базовий ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області)

09.10.2013

Херсон

№ 15-1/25

Про роботу обласних

методичних об’єднань

Відповідно до плану роботи обласного методичного об’єднання заступників директора з виховної роботи ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області, за погодженням з керівництвом комунальним вищим навчальним закладом «Херсонський базовий медичний коледж» Херсонської обласної ради,

Провести 16 жовтня 2013 року на базі комунального вищого навчального закладу «Херсонський базовий медичний коледж» Херсонської обласної ради засідання обласного методичного об’єднання заступників директора з виховної роботи.

1.  Рекомендувати керівникам ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області:

1.1.  Направити 16 жовтня 2013 року на засідання обласного методичного об’єднання заступників директора з виховної роботи до комунального вищого навчального закладу «Херсонський базовий медичний коледж» Херсонської обласної ради.

1.2.    Видати відповідні накази по навчальним закладам.

2.  Контроль за виконанням наказу покладаю на себе.

Голова ради, директор базового ВНЗ І-ІІ р.а.

Т.О. Литвиненко

Методичне об’єднання викладачів електротехнічних дисциплін 07/10/2013

Міністерство освіти і наукиУкраїни

РАДА ДИРЕКТОРІВ ВНЗ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХЕРСОНСЬКИЙ  ПОЛІТЕХНІЧНИЙ  КОЛЕДЖ

(базовий ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області)

07.10.2013

Херсон

№ 15-1/24

Про роботу обласних

методичних об’єднань

Відповідно до плану роботи обласного методичного об’єднання викладачів електротехнічних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області, за погодженням з керівництвом Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету,

Провести 11 жовтня 2013 року на базі Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету засідання обласного методичного об’єднання викладачів електротехнічних дисциплін.

1. Рекомендувати керівникам ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області:

1.1. Направити 11.10.2013 року на засідання обласного методичного об’єднання викладачів електротехнічних дисциплін до Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету.

1.2. Видати відповідні накази по навчальним закладам.

2. Контроль за виконанням наказу покладаю на себе.

Голова ради, директор базового ВНЗ І-ІІ р.а.

Т.О. Литвиненко

Привітання з Днем працівника освіти 03/10/2013

Засідання Всеукраїнського методичного об’єднання викладачів радіотехнічних дисциплін 30/09/2013

24-26 вересня на базі Херсонського політехнічного коледжу та Новокаховського приладобудівного технікуму відбулося засідання Всеукраїнського методичного об’єднання викладачів радіотехнічних дисциплін. В роботі взяли участь представники 10 областей України.

На обговорення учасників були винесені наступні питання:

1. Підведення підсумків ІІІ Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки серед ВНЗ  І-ІІ рівнів акредитації.
  2. Обговорення порядку проведення та типу завдань  ІV Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.
  3. Ознайомлення із матеріально – технічною базою Херсонського політехнічного коледжу, Новокаховського приладобудівного технікуму та роботою циклових  комісій.
  4. Практичні аспекти підготовки молодших спеціалістів з цифрової та мікропроцесорної техніки.

24 вересня учасники методичного об’єднання зустрілися з адміністрацією Херсонського політехнічного коледжу, ознайомилися з матеріальною базою навчального закладу та виставкою технічної творчості студентів.

25 вересня гостей Херсонщини вітав Новокаховський приладобудівний технікум

26 вересня учасники методичного об’єднання відвідали пам’ятні місця Херсонщини.

<<Перша  <Попередня   195 196 197 198 199    Наступна>  Остання>>

Останє поповнення : 2024-04-22