Методичне об’єднання викладачів математики та Всеукраїнська олімпіада з математики 05/04/2013

27 березня 2013 року на базі Новокаховського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету було проведене обласне методичне об’єднання викладачів математики. На засіданні обговорювались питання організації дидактичних ігор, а також використання інтерактивних вправ на заняттях з математики. З доповіддю виступали викладачі Новокаховського політехнічного коледжу Розмариця О.В. і Яковлєва Н.М.

В рамках обласного методичного об’єднання відбувся ІІ етап V Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області. В олімпіаді взяли участь представники 11 навчальних закладів області.

Жеребкування та робота задачної комісії по затвердженню завдань олімпіади.

Виконання завдань учасниками олімпіади

На підставі рішення журі переможцями олімпіади стали:

1 місце– Стецюра Владислав Віталійович (Новокаховський політехнічний коледж ОНПУ)

2 місце– Кицюк Аліса Леонідівна (Херсонський політехнічний коледж ОНПУ) та Бомко Олена Леонідівна (Новокаховський приладобудівний технікум)

3 місце– Голубцов Андрій Євгенович (Садовський технікум ХДАУ) та Соколов Артур В’ячеславович (Морський коледж ХДМА)

Переможці та учасники були нагороджені дипломами та грамотами, а викладачі – подяками за підготовку призерів олімпіади.

Протокол проведення олімпіади (закачати/переглянути)

Завдання олімпіади (закачати/переглянути)

Вітаємо переможців та учасників олімпіади!

Методичне об’єднання викладачів електротехнічних дисциплін 01/04/2013

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту

РАДА ДИРЕКТОРІВ ВНЗ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХЕРСОНСЬКИЙ  ПОЛІТЕХНІЧНИЙ  КОЛЕДЖ

(базовий ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області)

01.04.2013

Херсон

№ 15-1/12

Про роботу обласних

методичних об’єднань

Відповідно до плану роботи обласного методичного об’єднання викладачів електротехнічних дисциплін ВНЗ І-ІІ р. а. Херсонської області, за погодженням з керівництвом Новокаховського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету,

1.Провести 5 квітня 2013 року на базі Новокаховського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету засідання обласного методичного об’єднання викладачів електротехнічних дисциплін.

2. Рекомендувати керівникам ВНЗ І-ІІ р. а. Херсонської області:

2.1. Направити 05.04.2013 року на засідання обласного методичного об’єднання викладачів електротехнічних дисциплін до Новокаховського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету.

2.2. Видати відповідні накази по навчальним закладам.

3.  Контроль за виконанням наказу покладаю на себе.

Голова Ради, директор базового ВНЗ І-ІІ р.а.

Т.О. Литвиненко

Методичне об’єднання викладачів бухгалтерського обліку та інформаційних систем і технологій в обліку 01/04/2013

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту

РАДА ДИРЕКТОРІВ ВНЗ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХЕРСОНСЬКИЙ  ПОЛІТЕХНІЧНИЙ  КОЛЕДЖ

(базовий ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області)

01.04.2013

Херсон

№ 15-1/11

Про роботу обласних

методичних об’єднань

Відповідно до плану роботи обласного методичного об’єднання викладачів бухгалтерського обліку та інформаційних систем і технологій в обліку ВНЗ І-ІІ р. а. Херсонської області, за погодженням з керівництвом Новокаховського приладобудівного технікуму,

1. Провести 4 квітня 2013 року на базі Новокаховського приладобудівного технікуму засідання обласного методичного об’єднання викладачів бухгалтерського обліку та інформаційних систем і технологій в обліку.

2. Рекомендувати керівникам ВНЗ І-ІІ р. а. Херсонської області:

2.1. Направити 04.04.2013 року на засідання обласного методичного об’єднання викладачів бухгалтерського обліку та інформаційних систем і технологій в обліку до Новокаховського приладобудівного технікуму.

2.2. Видати відповідні накази по навчальним закладам.

3. Контроль за виконанням наказу покладаю на себе.

Голова ради, директор

базового ВНЗ І-ІІ р.а.

Т.О. Литвиненко

Засідання обласного методичного об’єднання викладачів Історії України та проведення олімпіади 01/04/2013

28 березня 2013 року на базі Новокаховського приладобудівного технікуму відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів Історії України, в якому взяли участь викладачі 13 ВНЗ І-ІІ р.а. області.

В рамках методичного об’єднання відбулась обласна олімпіада з історії України, в якій брали участь 13 студентів ВНЗ І-ІІ р.а.

Призерами олімпіади стали:

І місце Новокахоський приладобудівний технікум

ІІ місце Морський коледж Херсонської державної морської академії

ІІІ місце Херсонський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету

Протоколи закачати/переглянути

Засідання обласного методичного об’єднання викладачів Історії України 01/04/2013

Призерами олімпіади стали:

І місце Новокахоський приладобудівний технікум