Графік проведення олімпіад і конкурсів на ІІ семестр 2012-2013 н.р. 25/01/2013

Положення Про проведення олімпіади «Українська мова» 11/01/2013

Положення Про проведення олімпіади «Українська мова» серед студентів ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації Херсонської області (закачати/переглянути)

З Новим роком та Різдвом Христовим! 28/12/2012

Засідання обласного методичного об’єднання завідувачів денними відділеннями 24/12/2012

14 грудня 2012 року на базі Херсонського морехідного училища рибної промисловості відбулося засідання обласного методичного об’єднання завідувачів денними відділеннями ВНЗ I–IIрівнів акредитації, в якому прийняло участь 12 навчальних закладів.

В ході роботи засідання було затверджено склад методичного об’єднання та план роботи на 2012-2013 навчальний рік, заслухані доповіді викладачів «Компетентність педагога – основа його педагогічної майстерності» та «Реалізація ідей педагогіки співробітництва у навчально-виховному процесі навчального закладу», обговорені питання особливості проходження акредитації ВНЗ І-ІІ р.а. та умови видавничої діяльності викладачів ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області.

Учасники методичного об’єднання ознайомилися з матеріальною базою Херсонського морехідного училища рибної промисловості.

12/12/2012

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту

РАДА ДИРЕКТОРІВ ВНЗ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХЕРСОНСЬКИЙ  ПОЛІТЕХНІЧНИЙ  КОЛЕДЖ

(базовий ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області)

10.12.2012

Херсон

№ 15-1/38

Про роботу обласних

методичних об’єднань

Відповідно до плану роботи обласного методичного об’єднання викладачів фізичного виховання ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області, за погодженням з керівництвом комунального вищого навчального закладу «Генічеське медичне училище» Херсонської обласної ради,

Провести 18 грудня 2012 року на базі комунального вищого навчального закладу «Генічеське медичне училище» Херсонської обласної ради засідання обласного методичного об’єднання викладачів фізичного виховання.

1. Рекомендувати керівникам ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області:

1.1. Направити 18.12.2012 року на засідання обласного методичного об’єднання викладачів фізичного виховання до комунального вищого навчального закладу «Генічеське медичне училище» Херсонської обласної ради.

1.2. Видати відповідні накази по навчальним закладам.

2. Контроль за виконанням наказу покладаю на себе.

Голова ради, директор базового ВНЗ І-ІІ р.а.

Т.О. Литвиненко

<<Перша  <Попередня   208 209 210 211 212    Наступна>  Остання>>