03/10/2012

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації Херсонської області

вул. 40 років Жовтня,23, м.Херсон, 73000 Україна, тел.: 0552  225538, факс: 0552  222743

03 жовтня  2012 р. № 15-2/38

акредитації Херсонської області

3 жовтня 2012 року відбудеться селекторна нарада під головуванням Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства А.М. Близнюка з питань готовності об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період2012-2012 років.

Просимо до 11.00 3 жовтня 2012 року надати Міністерству оперативну інформацію про стан готовності Вашого ВНЗ І-ІІ р.а. до осінньо-зимового періоду (у разі наявності зазначивши проблемні питання).

Інформацію просимо надати в електронному вигляді на адресу:

kea@mon.gov.ua

Голова Ради                            О.Є.Яковенко

02/10/2012

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту

02.10.2012 № 15-2/37

акредитації Херсонської області

Відповідно до наказу МОНмолодьспорту України від 19.03.2011 № 308 «Про навчання та перевірку знань новопризначених посадових осіб і спеціалістів з питань безпеки життєдіяльності» та плану-графіку проведення консультацій і перевірки знань з питань безпеки життєдіяльності просимо направити новопризначених керівників ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області та їх заступників, керівників та працівників служб (відділів, секторів і т.п.) охорони праці, безпеки життєдіяльності до Мелітопольського державного педагогічного університету11 жовтня 2012 року.

Початок роботи об 1100.

Консультації і перевірка знань з безпеки життєдіяльностіновопризначених посадових осіб відбуватиметься згідно з навчальним планом і програмою (Збірник нормативних документів з безпеки життєдіяльності, К.: Основа, 2007.-944 с.; упорядники Васильчук М.В., Дуброва Н.Й.)

Новопризначені посадові особи і спеціалісти під час перевірки знань можуть надати творчі роботи (підручник, посібник, методичні або нормативні розробки з питань безпеки життєдіяльності).

Додаткову інформацію можна отримати  за телефоном відповідальної посадової особи 0619-44-03-70,  проректора Мелітопольського державного педагогічного університету Солоненко А.М; (044) 245-41-33, 244-96-85, 481-38-36

Голова Ради                                 О.Є.Яковенко

25/09/2012

24/09/2012

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

20 вересня  2012 р. № 15-1/24

акредитації Херсонської області

Доводимо до Вашого відома, що з цього навчального року газета «Джерела» буде виходити у новому форматі.

Керуватиме газетою шеф-редактор, начальник управління освіти і науки Херсонської ОДА Андрій Анатолійович Яценко. Редактор газети Ксенія Борисівна Келєберда має фахову освіту (Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка) та багатий досвід роботи у медіа.

Газета виходитиме тричі на місяць: 5-го числа (газета «Джерела»), 20-го числа (газета «Джерела»), 30-го числа («Майстерня вчителя» – профільний, спеціалізований додаток до газети «Джерела») кожного місяця.

Наклад газети збільшиться до 3000 і більше примірників.

До того ж, істотно зменшена ціна на передплату нашого видання. На цей рік це буде коштувати 120 гривень. У подальшому планується газету розширювати, ціну зменшувати.

Просимо вас:

-         посприяти у підписній кампанії нашого видання.

-         прийняти активну участь у висвітленні наших досягнень, проблем та перспектив розвитку ВНЗ І-ІІ р.а.

Голова Ради                            О.Є.Яковенко

10/09/2012

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту

РАДА ДИРЕКТОРІВ ВНЗ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХЕРСОНСЬКИЙ  ПОЛІТЕХНІЧНИЙ  КОЛЕДЖ

(базовий ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області)

06.09.2012                                                                             Херсон                                                                           № 15-1/23

Про роботу обласних

методичних об’єднань

Відповідно до плану роботи обласного методичного об’єднання заступників директора з виховної роботи ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області, за погодженням з керівництвом Херсонського гідрометеорологічного технікуму,

Провести 14 вересня  2012 року на базі Херсонського гідрометеорологічного технікуму засідання обласного методичного об’єднання заступників директора з виховної роботи.

1.   Рекомендувати керівникам ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області:

1.1.  Направити 14.09.2012 року на засідання обласних методичних об’єднань заступників директора з виховної роботи до Херсонського гідрометеорологічного технікуму.

1.2.  Видати відповідні накази по навчальним закладам.

2.   Контроль за виконанням наказу покладаю на себе.

Голова ради, директор базового ВНЗ І-ІІ р.а.                                         О.Є. Яковенко

Методист базового ВНЗ                                                                        Т.О. Литвиненко

<<Перша  <Попередня   213 214 215 216 217    Наступна>  Остання>>