24/04/2012

З 18 по 20 квітня 2012 року на базі Хмельницького політехнічного коледжу проходила VI Всеукраїнська олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки. В олімпіаді приймали участь представники 24 областей, м. Києва та м. Севастополя.

Від Херсонської області участь приймав переможець ІІ етапу олімпіади студент Новокаховського приладобудівного технікуму Пісоцький Андрій, керівник Градинар Раїса Василівна.

Андрій зайняв в VI Всеукраїнській олімпіаді 6 місце. Вітаємо його.

Градинар Р.В., Пісоцький А.

В склад оргкомітету VI Всеукраїнської олімпіади входили викладачі Херсонського політехнічного коледжу: Карлова Н.І., Нарожний О.В., Яковенко В.Д., які забезпечували підготовку та проведення олімпіади. Для перевірки теоретичних знань була використана автоматизована система тестування, розроблена викладачами та студентами Херсонського політехнічного коледжу.

Склад оргкомітету VI Всеукраїнської олімпіади

з інформатики та комп’ютерної техніки

17/04/2012

АНАЛІТИЧНІ МАТЕРІАЛИ

ЩОДО УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(до колегії Херсонської обласної державної адміністрації)

(закачати/переглянути)

10/04/2012

2 квітня 2012 року на базі Новокаховського приладобудівного технікуму відбулось засідання обласного методичного об’єднання викладачів бухгалтерського обліку та інформаційних систем і технологій в обліку.

1. Підведення підсумків семінару “Ком’ютерні технології в бухгалтерському обліку”.

2. Підведення підсумків роботи за рік

3. Аналіз та планування роботи комісії на наступний навчальний рік.

Протокол обласного методичного об’єднання (закачати/переглянути)

10/04/2012

Відповідно до плану роботи обласного методичного об’єднання викладачів бухгалтерського обліку та інформаційних систем і технологій в обліку 29 березня 2012 року було проведене обласне семінарське заняття «Комп’ютерні технології в бухгалтерському обліку».

Метою проведення семінарського заняття була адаптація вищих навчальних закладів І-ІІ р. а. Херсонської області до роботи в новому програмному забезпеченні – програмі 1С: Підприємство», версія 8.2.

В семінарському занятті прийняли участь:

1. Економіко-технологічний технікум Херсонського національного технічного університету

2. Новокаховський приладобудівний технікум

3. Новокаховський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету

4. Херсонський політехнічний колледж Одеського національного політехнічного університету

Аналіз результатів проведення семінарського заняття був зроблений 2 квітня 2012 року на засіданні обласного методичного об’єднання викладачів бухгалтерського обліку та інформаційних технологій у бухгалтерському обліку.

Завдання семінару (закачати/переглянути)

09/04/2012

29 березня 2012 рокуна базі Новокаховського приладобудівного техніку відбулось засідання обласного методичного об’єднання викладачів всесвітньої історії та історії України.

1. Олімпіада з історії як шлях розвитку творчих здібностей та роботи з обдарованими дітьми (доповідач Довбня В.Г., викладач НКПТ).

2. Підсумки проведення IIетапу Всеукраїнської олімпіади з історії України (Офатенко О.В., голова об’єднання).

3. Планування основних напрямів роботи та постановка методичних завдань на 2012-2013 н.р., затвердження місця та часу проведення наступного засідання методичного об'єднання; обговорення проблем викладання історії (Офатенко О.В., голова об’єднання).

Протокол обласногометодичного об’єднання(закачати/переглянути)

<<Перша  <Попередня   215 216 217 218 219    Наступна>  Остання>>