ЛИСТ МОНУ "ПРО ОСВІТНІЙ РІВНЕНЬ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ" 06/12/2023

Лист МОНУ (закачати)

ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ЕКОНОМІЧНИХ ДИСЦИПЛІН 01/12/2023

Відповідно до плану роботи обласних методичних об’єднань у 2022-2023 році 30 листопада 2023 року на базі Відокремленого структурного підрозділу «Новокаховський політехнічний фаховий коледж Національного університету «Одеська політехніка» відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів економічних дисциплін закладів фахової передвищої освіти Херсонської області в дистанційному режимі. У засіданні взяли участь 15 викладачів області.

Робота викладачів проходила за таким порядком денним:

1. Підсумки роботи за 2022-203 н.р. та затвердження плану роботи методичного об'єднання викладачів економічних дисциплін  на 2023-2024 н.р.

2. Формування завдань навчальних практик в умовах дистанційного навчання та воєнного стану.

3. Інтеграція освітніх ресурсів при викладанні, як результат перезавантаження освіти на новий рівень.

4. Емоційне і психологічне вигорання викладачів під час війни.

Зустріч фахівців вкотре довела, що зусилля та співпраця учасників об'єднання є ключовими для досягнення успіху та подальшого розвитку.

ЗАСІДАННЯ ОМО ВИКЛАДАЧІВ ОХОРОНИ ПРАЦІ, БЖД, ЕКОЛОГІЇ 30/11/2023

30 листопада 2023 року відбулося засідання методичного об'єднання викладачів з охорони праці, БЖД та екології на  базі ВСП «Херсонський гідрометеорологічний фаховий коледж ОДЕКУ». У заході взяли участь 22 викладачі, представляючи різні заклади фахової передвищої освіти Херсонської області. До присутніх звернулася з вітальним словом директорка коледжу, Світлана Кіріяк.

Під час засідання були розглянуті актуальні питання щодо безпеки та здоров'я працюючих в умовах виробництва. Учасники активно обговорили проблеми та запропонували конкретні заходи для підвищення рівня безпеки на робочих місцях.

Присутні поділилися досвідом щодо дієвих практик  стосовно підтримки психологічного здоров'я викладачів та студентів під час кризових ситуацій та запропонували конкретні методи подолання стресу.

Викладачі обмінялися досвідом та ідеями щодо організації освітнього процесу в умовах війни, обговорили можливі виклики та шляхи їх вирішення. Жваве обговорення викликало питання організація роботи зі здобувачами освіти в умовах війни.

Учасники обговорили та внесли пропозиції до проєкту положення конкурсу-захисту творчих робіт, спрямованого на стимулювання та визнання творчого потенціалу викладачів та студентів.

Засідання було плідним і важливим для обміну досвідом та планування подальших заходів методичного об'єднання. Дякуємо всім учасникам за активну участь та вагомий внесок у розвиток освітнього середовища!

ЗАСІДАННЯ ОМО ВИКЛАДАЧІВ ІСТОРІЇ ЗФПО ХЕРСОНЩИНИ 13/11/2023

09 листопада 2023 року відбулось засідання обласного методичного об’єднання викладачів всесвітньої історії та історії України на базі Новокаховського приладобудвного фахового коледжу. У засіданні взяли участь 18 викладачів історії.

Порядок денний засідання:

1. Підсумки роботи обласного методичного об'єднання за 2022-2023 н. р.

2. Інструктивно-методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів громадянської та історичної галузі у закладах фахової передвищої освіти у 2023-2024 н.р. в умовах продовження повномасштабної російської агресії (огляд рекомендацій МОНУ).

3. Досвід і перспективи в роботі з підготовки здобувачів освіти до НМТ з історії України.

Зустріч  проходила у творчій і дружній атмосфері.

ЗАХІД ПАМ’ЯТІ: «ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ – ВОНИ ЖИВУТЬ У НАШИХ СЕРЦЯХ!» 10/11/2023

09 листопада 2023 року, у ВСП «Херсонський гідрометеорологічний фаховий коледж ОДЕКУ» пройшов захід пам’яті: «ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ – ВОНИ ЖИВУТЬ У НАШИХ СЕРЦЯХ!».

Студенти 4 курсу пригадали ГЕРОЇВ, які загинули виборюючи свободу у 2013, 2014, 2022, 2023 роках.

Особливу увагу приділили випускнику коледжу, загиблому герою, РАЙХЕРТУ ОЛЕКСАНДРУ (позивний «Чорний»)! Він загинув 09 листопада 2014 році, у 18-річному віці, захищаючи Донецький аеропорт.

Пригадали загиблих з Херсону та області, які віддали своє життя під час звільнення Херсону.  Пам’ять про них завжди буде жити в наших серцях!