24/11/2010

Рада Директорів

Вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації Херсонської області

Обласний Базовий ВищиЙ навчальниЙ заклад І-ІІ рівня

вул. 40 років Жовтня,23, м.Херсон, 73000 Україна, тел.: 0552  225538, факс: 0552  222743

www:http://college.public.kherson.ua, e-mail: college@public.kherson.ua

_____________________________________________________________________________________________________________

16 листопада 2010 р. №_________________

Керівникам ВНЗ І-ІІ рівнів

акредитації Херсонської області

З метою координації методичної діяльності у ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області, вивчення, узагальнення і розповсюдження ефективних форм і методів організації навчально-виховного процесу у регіоні, наказу Міністерства освіти і науки України за № 63  від 29.01.2007 р. про, та «Положення про вищий територіальний базовий навчальний заклад у системі підготовки фахівців вищими навчальними  закладами І-ІІ рівнів   акредитації»,   за рішенням ради директорів  ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області (протокол № 3 від 13.10.10 р.) створені обласні методичні обєднання.

За додатковий обсяг роботи головам методичних об'єднань встановлюється доплата у розмірі 10% ставки заробітної плати (наказ МОН України № 629 від 28 грудня 2000 року; «Положення про вищий територіальний базовий навчальний заклад у системі підготовки фахівців вищими навчальними закладами І-ІІ рівнів акредитації», п.3.1 «...доплата головам методичних об'єднань встановлюється в розмірі 10% ставки заробітної плати.»).

Затверджений перелік голів обласних предметних методичних об'єднань вищих закладів освіти І-ІІ рівня акредитації Херсонської області, діючих на 2010/2011 н.р. (додаток № 1) та графік засідань методичних об'єднань (додаток № 2) додаються.

З повагою,

Голова Ради                                                                                                     О.Є.Яковенко

Відповідь щодо зразків посвідчень 19/07/2010

Відповідь Херсонської обласної державної адміністрації щодо зразків посвідчень:

04/06/2010

26-28 травня 2010 року на базі Київського  промислово-економічного коледжу Національного авіаційного університету відбулася  ІV Всеукраїнська олімпіада з інформатики та комп`ютерної техніки серед студентів  ВНЗ  І -ІІ рівнів акредитації.

Викладачі Херсонського політехнічного коледжу  Одеського національного політехнічного університету  приймали  участь у підготовці та проведенні ІV Всеукраїнської олімпіади в складі членів оргкомітету (Яковенко В.Д., Нарожний О.В., Карлова Н.І.). Для проведення тестової частини  олімпіади  була задіяна автоматизована система управління «Коледж-Тест», розроблена  викладачами коледжу.

У ІV Всеукраїнській олімпіаді приймали участь переможці обласних олімпіад 24 областей України. Від Херсонської області в ІV Всеукраїнській олімпіаді приймав участь переможець Обласної олімпіади Біляєв Андрій, студент Новокаховского приладобудівного технікуму.

Біляєв Андрій на ІV Всеукраїнській олімпіаді посів ІІІ призове місце.

Засідання Ради директорів І-ІІ рівнів акредитації 05.06.2009 року 25/05/2009

Засідання Ради директорів І-ІІ рівнів акредитації  05.06.2009 року: ПЕРЕГЛЯНУТИ

Протокол проведення олімпіади з інженерної та компютерної графіки ОНПУ 2009 20/05/2009

Протокол проведення олімпіади з інженерної та компютерної графіки ОНПУ 2009:ПЕРЕГЛЯНУТИ