21/03/2012

29 березня 2012 рокуна базі Новокаховського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету відбудеться засідання обласного методичного об’єднання викладачів електротехнічних дисциплін ВНЗ I–IIрівнів акредитації.

Реєстрація учасників з 9:00 до 9:30 за адресою м. Нова Каховка, вул. Першотравнева, 30.

1.      Організація та управління СРС в умовах інформатизації освіти.

2.      Програмний комплекс електротехнічних дисциплін Moodle, як засіб інформативно-комунікативних технологій у системі роботи зі студентами.

3.      Демонстрація фрагментів навчальних занять.

Просимо до 22.03.12 року надіслати повідомлення про участь у роботі методичного об'єднання на e-mail: nkemt@ukrpost.ua

21/03/2012

16 березня 2012 рокуна базі Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету пройшов ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з «Інженерної та комп’ютерної графіки»серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області. Олімпіаду було проведено за двома секціями: «Машинобудівне креслення» та «Дизайн  проекти»

Секція: «Машинобудівне креслення»

Організаторами олімпіади було створено журі та обговорені правила та умови виконання завдань

Першим етапом виконання завдань було побудова ескізу за реальними деталями машинобудування з використанням відповідного вимірювального обладнання

Учасники олімпіади були відмічені дипломами за участь

За результатами роботи журі отримано протоколи секції «Машинобудівне креслення»:

Секція: «Дизайн  проекти»

За результатами роботи журі отримано протоколи секції «Дизайн  проекти»:

Вітаємо учасників та переможців олімпіади!

21/03/2012

16 березня 2012 рокуна базі Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету пройшов ІІ тур Шостої Всеукраїнської Олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Херсонської області.

В олімпіаді приймали участь студенти навчальних закладів області та посіли такі місця

ПІБ учасника

Назва навчального закладу

ПІБ викладача

1.

Пісоцький Олександр Олександрович

Новокаховський приладобудівний технікум

Біляєва Галина Миколаївна

2.

Козуб Катерина Андріївна

Херсонський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету

Арбузова Юлія Вікторівна

3.

Андрієвський Руслан Олександрович

Новокаховський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету

Пирогова Наталія Іванівна

4.

Нечитайло Анастасія Олександрівна

Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж

Майорова Алла Євгеніївна

5.

Розискул Олександр Юрійович

Морський коледж Херсонської державної морської академії

Михальчук Вадим Сергійович

6.

Цихановська Ганна Сергіївна

Економіко-технологічний технікум Херсонського національного технічного університету

Федорова Марина Станіславівна

7.

Доротюк Андрій Валентинович

Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету»

Медведєва Тетяна Анатоліївна

8.

Бенед Юлія Андріївна

Каховський державний агротехнічний коледж

Калита Василь Якимович

9.

Хомич Іван Іванович

Комунальний вищий навчальний заклад «Бериславський педагогічний коледж» Херсонської обласної ради

Шкварченко Галина Юріївна

Учасники Олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки

Переможцями олімпіади стали:

1 місце- Пісоцький Олександр Олександрович

2 місце -Козуб Катерина Андріївна

3 місце -Андрієвський Руслан Олександрович

Переможці Олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки

Вітаємо переможців та всіх учасників олімпіади!

13/03/2012

22 березня 2012 року на базі Морського коледжу Херсонської державної морської академії відбудеться засідання обласного методичного об’єднання викладачів фізики ВНЗ I–IIрівнів акредитації.

Реєстрація учасників з 10:00 до 10:30 за адресою м. Херсон, пр-кт Ушакова, 14.

1. Організаційні питання щодо роботи обласного методичного об’єднання.

2. Переваги та проблеми застосування інтердисциплінарного підходу у навчанні.

3. Активізація навчально-пізнавальної діяльності студентів засобами інтеграції.

4. Інтегрований урок. Яким він повинен бути?

5. Робота з обдарованими студентами.

6. Різне.

13/03/2012

22 березня 2012 року на базі Морського коледжу Херсонської державної морської академії відбудеться засідання обласного методичного об’єднання викладачів охорони праці, БЖД та екології ВНЗ I–IIрівнів акредитації.

Реєстрація учасників з 10:00 до 10:30 за адресою м. Херсон, пр-кт Ушакова, 14.

1.      Підсумки конкурсу-захисту творчих робіт.

2.      Інтегрований урок. Яким він повинен бути?

3.      Інтегроване позакласне заняття.

4.      Переваги та проблеми застосування інтердисциплінарного підходу у навчанні.

5.      Організаційні питання щодо роботи обласного методичного об’єднання.

6.      Різне.

<<Перша  <Попередня   148 149 150 151 152    Наступна>  Остання>>