13/03/2012

21 березня 2012 рокуна базі ВСП «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету»буде проводитись ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади зі світової літератури серед студентів першого курсу ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації.

Кожному навчальному закладу, який буде брати участь в олімпіаді, пропонуєтьсядо 15 березня 2012 року надіслати анкети двох учасників ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади на електронну адресу коледжу nkatk@kahovka.net.

Реєстрація учасниківолімпіади розпочинається о 8:00 за наявності студентського квитка або залікової книжки, початок олімпіади – о 9:00. Час виконання завдання олімпіади – три астрономічні години.

14/03/2012

21 березня 2012 рокуна базі ВСП «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету»буде проводитись ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з біології серед студентів першого курсу ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації.

Кожному навчальному закладу, який буде брати участь в олімпіаді, пропонується до 15 березня 2012 року надіслати анкету одного учасника ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади на електронну адресу коледжу nkatk@kahovka.net.

Реєстрація учасників олімпіади розпочинається о 8:00 за наявності студентського квитка або залікової книжки, початок олімпіади – о 9:00. Час виконання завдання олімпіади – три астрономічні години.

Положення про проведення олімпіади «Біологія» (закачати/переглянути)

Заявка на участь в олімпіаді (закачати/переглянути)

13/03/2012

Відповідно до плану проведення олімпіад у ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації Херсонської області у 2011–2012 навчальному році 16 березня 2012 року на базі Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету буде проводитись ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з інженерної та комп’ютерної графіки серед студентів ІІ–IVкурсів ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації.

Кожному навчальному закладу, який буде брати участь в олімпіаді, до 9 березня 2012 року пропонується надіслати заявки на одного учасника ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади за адресою: м. Херсон, вул. 40 років Жовтня 23, або електронною поштою на nopas@bk.ru.

Реєстрація учасниківолімпіади розпочинається о 9:00 за наявності студентського квитка та залікової книжки.

Просимо врахувати регламент проведення олімпіади:

09.00 - 9.45  – реєстрація учасників олімпіади

09.45 - 10.00 – чай, кава

10.00 - 10.05 – відкриття олімпіади, організаційні питання

10.05 - 10.10 – формування складу журі, лічильної та апеляційної комісій

10.10 - 10.15 – жеребкування тестових питань, практичних питань

10.15 - 10.20 – знайомство учасників з комп’ютерною програмою для тестування

10.20 - 10.50 – виконання тестової частини олімпіади

10.50 - 11.00 – перерва

11.00 - 12.30 – виконання практичної частини олімпіади.

12.00 - 12.30 – обідня перерва учасників методичного об’єднання

12.45- 13.30 – обідня перерва учасниківолімпіади

12.30 - 14.30 – оцінювання практичної частини олімпіади членами журі

13.30-14.30  – екскурсія по місту для учасників олімпіади

15.00– оголошення результатів олімпіади, нагородження переможців, закриття олімпіади

05/03/2012

28 лютого 2012 року на базі Новокаховскького приладобудівного технікуму був проведений ІІ етап ІІ Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області.

Рішенням журі олімпіади було визначено склад команди для участі у ІІІ етапі ІІ Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки. До неї увійшли студенти Новокаховскького приладобудівного технікуму – Вірник Владислав та Готовко Сергій.

Протокол проведення олімпіади (закачати/переглянути)

01/03/2012

15 березня 2012 року на базі Новокаховського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету буде проводитись ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів першого курсу ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації та засідання обласного методичного об’єднання викладачів математики.

Кожному навчальному закладу, який буде брати участь в олімпіаді, пропонується до 5 березня 2012 року надіслати заявку на одного учасника ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади та заявку учасника методичного об’єднання на електронну адресу коледжу: nkemt@ukrpost.ua.

Реєстрація учасників олімпіади розпочинається о 8:00 за наявності студентського квитка або залікової книжки, початок олімпіади о 9:00. Час виконання завдання олімпіади – три години.

1. II етап IV Всеукраїнської олімпіади з математики.

2. Розвиток інтелектуальних здібностей студентів в процесі вивчення математичних дисциплін (доповідають всі учасники методичного об’єднання).

Положення про проведення олімпіади «Математика»(закачати/переглянути)

Програма проведення олімпіади(закачати/переглянути)

Заявка на участь в олімпіаді(закачати/переглянути)

<<Перша  <Попередня   149 150 151 152 153    Наступна>  Остання>>