16/02/2012

Відповідно до плану проведення олімпіад у ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації Херсонської області у 2011–2012 навчальному році 22 березня 2012 року на базі Морського коледжу Херсонської державної морської академії буде проводитись ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з фізики серед студентів першого курсу ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації.
           Кожному навчальному закладу, який буде брати участь в олімпіаді, пропонується до 20 березня 2012 року надіслати анкети двох учасників ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади за адресою: Херсонська державна морська академія, проспект Ушакова, 20, м. Херсон, індекс 73000 з поміткою «олімпіада» або електронною поштою more@tlc.kherson.ua.
           У заявці вказати, повну назву навчального закладу, прізвище ім’я по батькові, спеціальність і курс учасника олімпіади.
         Реєстрація учасників олімпіади розпочинається о 9:00 за наявності студентського квитка, початок олімпіади – о 10:00. Час виконання завдання олімпіади – три години.
           Телефон для довідок (0552) 49-81-12, факс: (0552) 22-32-82.

Положення про проведення олімпіади «Фізика» (закачати/переглянути)

16/02/2012

Відповідно до плану проведення олімпіад у ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації Херсонської області у 2011–2012 навчальному році 21 березня 2012 року на базі ВСП «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» буде проводитись ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади зі світової літератури серед студентів першого курсу ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації.
          Кожному навчальному закладу, який буде брати участь в олімпіаді, пропонується до 9 березня 2012 року надіслати анкети двох учасників ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади за адресою: вул. Горького 1, м. Нова Каховка Херсонської області, індекс 74900, або електронною поштою nkatk@kahovka.net.
           Уточнення щодо проведення олімпіади будуть надіслані додатково після 15 березня 2012 року.

Положення про проведення олімпіади «Світова література» (закачати/переглянути)
Заявка на участь в олімпіаді (закачати/переглянути)

03/02/2012

25 січня 2012 року на базі КВНЗ «Бериславський педагогічний коледж» Херсонської обласної ради була проведена олімпіада з української мови серед студентів ІІ курсу ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації Херсонської області.

Присуджені місця:

ПІБ учасника Навчальний заклад Присуджене місце
Вашина Наталія Русланівна Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж І місце
Артюхов Ігор Олександрович Морський коледж ХДМА ІI місце
Єрмолаєва Наталія Миколаївна Херсонське училище культури IІ місце
Лукашенко Ольга Олексіївна Новокаховський приладобудівний технікум ІII місце
Перекрестенко Юлія Сергіївна Новокаховський політехнічний коледж ІII місце

Протокол проведення олімпіади (закачати/переглянути)
          Завдання олімпіади (закачати/переглянути)

16/02/2012

Відповідно до плану проведення олімпіад у ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації Херсонської області у 2011–2012 навчальному році 29 березня 2012 року на базі Новокаховського приладобудівного технікуму буде проводитись ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з історії України серед студентів першого та другого курсу ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації.
          Кожному навчальному закладу, який буде брати участь в олімпіаді, пропонується надіслати до 26 березня 2012 року заявку на одного учасника ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади на електронну адресу Новокаховського приладобудівного технікуму nkpt81@gmail.com.

Додаткова інформація про час реєстрації та регламент проведення олімпіади буде надіслана після 15 березня 2012 року.

Положення про проведення олімпіади «Історія України» (закачати/переглянути)
          Заявка на учать в олімпіаді (закачати/переглянути)
          Типові завдання (закачати/переглянути)

19/01/2012

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту

РАДА ДИРЕКТОРІВ ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Н А К А З

18.01.2012                                                                                       Херсон                                           № 15-1/1

Про проведення олімпіад

Відповідно до Положення про Всеукраїнські студентські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 18.08.1998 року № 305,

НАКАЗУЮ:

1. Провести ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ІІ курсу ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області на базі КВНЗ «Бериславський педагогічний коледж» Херсонської обласної ради 25 січня 2012 року.

2. Відповідальність за організацію, проведення та підготовку учасників ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади покласти на голову методичного об’єднання викладачів української мови та літератури Малову І.О.

3. Організаторам олімпіади підготувати завдання, інструктивні матеріали щодо порядку і умов проведення олімпіади та матеріально-технічну базу для виконання теоретичної та практичної частини завдань.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Голова Ради, директор базового ВНЗ І-ІІ р.а.

О.Є. Яковенко

Проект вносить:

Методист базового ВНЗ

А.М. Шахман

Погоджено:

Директор КВНЗ

«Бериславський педагогічний коледж»

М.В. Климович

Ознайомлені:

Голова методичного об’єднання української мови та літератури

І.О. Малова

<<Перша  <Попередня   151 152 153 154 155    Наступна>  Остання>>