Новини 03/04/2009

Відповідно до плану проведення олімпіад у ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області у 2008-2009 н.р. 26 березня 2009 року на базі Новокаховського приладобудівного технікуму буде проводитись Обласна олімпіада з історії України серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Час виконання роботи - 2 години.

Пропонується розробити завдання з історії України за період з найдавнішніх часів до початку ХХІ століття.

Надаємо зразок можливих завдань.

Завдання:

1.     15-20% - з найдавнішніх часів до початку ХХ ст.

75-80% - ХХ ст.

2. Тести.

3. Установити хронологічну послідовність.

4. Розкрити зміст понять.

5. Установити відповідність, утворити логічні пари.

6. Творче завдання.

7. Та інше.

Пропонуємо розробити свій варіант і надіслати нам до 12 березня 2009 року на електронну адресу технікуму, e-mail: nkpt81@gmail.com.

Всі надіслані завдання будуть розглянуті оргкомітетом, який формується з викладачів навчальних закладів, які виявлять бажання приймати участь в олімпіаді.

Автори запропонованих завдань будуть приймати участь у жеребкуванні при формуванні складу журі.

Новини 03/04/2009

Просимо особисто прийняти участь у засіданні Ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області на базі Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу (м. Херсон, пр. Ушакова, 60, тел.(80552) 49-24-16, 49-04-58,  xcooptex@selena.net.ua) 12.03.09 р. Порядок денний:

Наіменування заходу

Час проведення

Доповідає

1.

Підвищення якості навчання за рахунок впровадження новітніх інформаційних технологій у навчальний процес

10.00-

Кухарук М.Б.

Лімакова Л.М.

2.

Створення єдиного інформаційного середовища навчально-методичного забезпечення ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області

10.40-

Яковенко О.Є.

3.

Стан фізичного виховання у навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області

11.00-

Кан Ю.Б.

4.

11.00-

Кухарук М.Б.

Глазунова Л.І.

Яковенко О.Є.

5.

Ознайомлення з матеріальною базою та досягненнями Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу

11.30-

Лімакова Л.М.

Прошу направити запитання та пропозиції щодо проведення Ради.

З повагою,

Голова Ради      О.Є.Яковенко

Новини 03/04/2009

Відповідно до плану проведення олімпіад у ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області у 2008-2009 навчальному році 27 березня 2009 року на базі Новокаховського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету буде проводитись обласна олімпіада з математики серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Початок олімпіади    о 9.00 годині, час виконання три астрономічні години.

Надсилаємо Положення про проведення олімпіади, у якому пропонується кожному навчальному закладу, який буде брати участь в олімпіаді, розробити свій варіант завдань і надіслати нам до 10 березня 2009 року на електронну адресу коледжу - nkemt@ukrpost.ua.

Реєстрація учасників олімпіади розпочинається о 8.00 годині.

Директор коледжу:      Л.Т. Лоза

Новини 03/04/2009

Відповідно до нашого плану роботи направляємо уточнену інформацію  щодо проведення олімпіад, конференцій та нарад:

№  з/п

Термін провед.

Олімпіади,конференціїта наради

Навчальний заклад

4 березня

Нарада голів циклових комісій з економіки та підприємництва

Економіко-технологічний технікум            Херсонського національного

технічного університету

12 березня

Рада директорів

Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж

24 березня

Бериславский педагогічний коледж

27 березня

Математика

Новокаховський електромеханічний коледж Одеського національного політехнічного університету

9 квітня

Інф. технології в економіці

Новокаховський приладобудівний технікум

26 березня

27 березня

Херсонський політехнічний коледж Одеського національного

політехнічного університету

14-15 травня

Комп'ют. та інжен. графіка

14-15 травня

Всеукраїнська конференція Сучасні тенденції розвитку інформаційних технологій в освіті

З повагою,

голова Ради                                                                                                      О.Є.Яковенко

Новини 03/04/2009

Відповідно до плану проведення олімпіад у ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області у 2008-2009 навчальному році 24 березня 2009 року на базі КВНЗ «Бериславський педагогічний коледж» Херсонської обласної ради буде проводитись обласна олімпіада з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Початок олімпіади о 9.00 годині, час виконання три астрономічні години.

Надсилаємо Положення про проведення олімпіади, у якому пропонується кожному навчальному закладу, який буде брати участь в олімпіаді, розробити свій варіант завдань і надіслати нам до 15 березня 2009 року на електронну адресу коледжу - berpedkoledg@gmail.com

Реєстрація учасників олімпіади розпочинається о 8.00 годині.

Директор Бериславського

педагогічного коледжу                                                   М.В.Климович

<<Перша  <Попередня   152 153 154 155    Наступна>  Остання>>

Останє поповнення : 2018-06-22