01/03/2012

16 березня 2012 року на базі Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету буде проводитись ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з інженерної та комп’ютерної графіки серед студентів І–IV курсів ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації.
          Кожному навчальному закладу, який буде брати участь в олімпіаді, пропонується до 9 березня 2012 року надіслати заявки на двох учасників ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади за адресою: м. Херсон, вул. 40 років Жовтня 23, або електронною поштою на nopas@bk.ru.
          Учасник ІІ етапу повинен мати при собі студентський квиток або залікову книжку.
          Час на проведення обласної олімпіади – 2,5 години (150 хв.).
          Уточнення щодо проведення олімпіади будуть надіслані додатково після 10 березня 2012 року.

Положення про проведення олімпіади «Інженерна та комп’ютерна графіка» (закачати/переглянути)

23/02/2012

16 березня 2012 року на базі Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету буде проводитись ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів І–IV курсів ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації.
         Кожному навчальному закладу, який буде брати участь в олімпіаді, пропонується до 9 березня 2012 року надіслати заявки на одного учасника ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади за адресою: м. Херсон, вул. 40 років Жовтня, буд. 23 Політехнічний коледж або електронною поштою college@public.kherson.ua, radadirektoriv-kherson@rambler.ru, vyak@mail.ru. Телефони для довідок: 22-55-38, 22-56-83.
        Час виконання завдання олімпіади – три години. Учасник ІІ етапу повинен мати при собі студентський квиток або залікову книжку.

Положення про проведення олімпіади «Інформатика та комп’ютерна техніка» (закачати/переглянути)

22/02/2012

28 лютого 2012 року на базі Новокаховського приладобудівного технікуму буде проводитись ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки серед студентів третього та четвертого курсів ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації.
             Кожному навчальному закладу, який буде брати участь в олімпіаді, пропонується до 20 лютого 2012 року надіслати заявки на двох учасників ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади за адресою: Херсонська обл., 74900, м. Нова Каховка, проспект Перемоги, 11 з поміткою «олімпіада» або електронною поштою nkpt81@gmail.com.
                 У заявці вказати, повну назву навчального закладу, прізвище ім’я по батькові, спеціальність і курс учасника олімпіади.
              Реєстрація учасників олімпіади розпочинається о 9:30 за наявності студентського квитка, початок олімпіади – о 10:00. Час виконання завдання олімпіади – три години.

Телефон для довідок (05549) 77070; (05549) 77574.

Положення про проведення олімпіади «Радіоелектроніка» (закачати/переглянути)

16/02/2012

Відповідно до плану проведення олімпіад у ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації Херсонської області у 2011–2012 навчальному році 22 березня 2012 року на базі Морського коледжу Херсонської державної морської академії буде проводитись ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з фізики серед студентів першого курсу ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації.
           Кожному навчальному закладу, який буде брати участь в олімпіаді, пропонується до 20 березня 2012 року надіслати анкети двох учасників ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади за адресою: Херсонська державна морська академія, проспект Ушакова, 20, м. Херсон, індекс 73000 з поміткою «олімпіада» або електронною поштою more@tlc.kherson.ua.
         Реєстрація учасників олімпіади розпочинається о 9:00 за наявності студентського квитка, початок олімпіади – о 10:00. Час виконання завдання олімпіади – три години.
           Телефон для довідок (0552) 49-81-12, факс: (0552) 22-32-82.

Положення про проведення олімпіади «Фізика» (закачати/переглянути)

16/02/2012

Відповідно до плану проведення олімпіад у ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації Херсонської області у 2011–2012 навчальному році 21 березня 2012 року на базі ВСП «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» буде проводитись ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади зі світової літератури серед студентів першого курсу ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації.
          Кожному навчальному закладу, який буде брати участь в олімпіаді, пропонується до 9 березня 2012 року надіслати анкети двох учасників ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади за адресою: вул. Горького 1, м. Нова Каховка Херсонської області, індекс 74900, або електронною поштою nkatk@kahovka.net.
           Уточнення щодо проведення олімпіади будуть надіслані додатково після 15 березня 2012 року.

Положення про проведення олімпіади «Світова література» (закачати/переглянути)

<<Перша  <Попередня   160 161 162 163 164    Наступна>  Остання>>

Останє поповнення : 2019-06-11