Вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації Херсонської області

вул. 40 років Жовтня,23, м.Херсон, 73000 Україна, тел.: 0552  225538, факс: 0552  222743

15.03.2011 №  15-2/26

акредитації Херсонської області

Повідомляємо, що 16.03.2011 на базі Бериславського педагогічного коледжу       проводиться ІІ тур обласної студентської олімпіади з  української мови.

Для попередньої реєстрації учасників просимо повідомити про участь студентів

( 2 чол.) та викладачів на електронну адресу: berpedkoledg@gmail.com до 09.03.2011.

Реєстрація учасників олімпіади за адресою: м.Берислав, вул. Слобідська, 45 з 9.30

Початок олімпіади о 10.00.

Контакти: 0982445672 – Малова Ірина Олександрівна, голова обласного методичного об’єднання викладачів української мови та літератури  ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області.

З повагою,

Голова Ради                                                                                   О.Є.Яковенко

15.03.2011 № 15-2/25

акредитації Херсонської області

Відповідно до плану проведення олімпіад у ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області у 2010-2011 навчальному році 24 березня 2011 року на базі Новокаховського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету  буде  проводитись ІІ етап (обласна олімпіада) Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни  “Математика” серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації першого курсу. Початок олімпіади    о 9.00 годині, час виконання три астрономічні години.

Надсилаємо Положення про проведення олімпіади. Пропонуємо кожному навчальному закладу, який буде брати участь в олімпіаді,  надіслати  до 5 березня 2011 року анкети  учасників (додаток1) ІІ етапу (переможців І етапу, не більше ніж 2 особи) на електронну адресу коледжу - nkemt@ukrpost.ua.

Реєстрація учасників олімпіади розпочинається о 8.00 год.,за наявності  студентського квитка  та  залікової  книжки.

З повагою,

Голова Ради                                                                                                        О.Є.Яковенко

15.03.2011 №  15-2/24

акредитації Херсонської області

Відповідно до плану роботи Ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області у 2010-2011 навчальному році 24 березня 2011 року на базі Новокаховського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету  відбудеться засідання методичного об'єднання  викладачів математики.

План проведення методичного об'єднання :

1. IIетап IIIВсеукраїнської олімпіади з математики.

2. “Робота з  обдарованою  молоддю”

3.“Вступне тестування у Вашому навчальному закладі” (зразки  завдань, критерії  оцінювання).

Просимо прийняти участь у роботі методичного об'єднання,  надіслати  повідомлення на електронну адресу коледжу - nkemt@ukrpost.ua.

Реєстрація учасників розпочинається о 8.00 год.

Голова методичного об'єднання Опята Л.І.   моб.тел.0955665329

З повагою,

Голова Ради                                                                                                    О.Є.Яковенко

25/02/2011

21.02.2011 № 15-2/13

акредитації Херсонської області

Повідомляємо, що 18.03.2011 р.  на базі Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету проводиться ІІ тур обласної студентської олімпіади з  інформатики та обчислювальної техніки.

Для попередньої реєстрації учасників (по одному від навчального закладу) просимо надіслати заповнену анкету (додаток 1) на e-mail:  college@public.kherson.uaдо 10.03.2010.

Реєстрація учасників олімпіади за адресою: м. Херсон, вул. 40 років Жовтня, буд. 23 з 900, початок олімпіади о 1000. При собі учасник повинен мати студентський квиток або залікову книжку; супроводжуючий студента повинен мати відповідний фах.

Контакти: (0552)22-56-83, vyak@mail.ru -Яковенко Віра Дмитрівна, голова обласного методичного об’єднання  викладачів інформатики та обчислювальної техніки ВНЗ  І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області

З повагою,

Голова Ради                                                                                                                                   О.Є.Яковенко

Вик. Литвиненко Т.О.

методист  базового ВНЗ І-ІІ р.а.

25/02/2011

21.02.2011№ 15-2/16

акредитації Херсонської області

11 березня 2011 року  на базі Херсонського базового медичного коледжу відбудеться засідання обласного методичного об’єднання бібліотечних працівників.

Реєстрація учасників о 900, початок засідання о 1000  за адресою м. Херсон,  Перекопська, 164а

1. Завдання і напрямки  роботи бібліотеки навчального закладу у забезпеченні навчально-виховного процесу.
  2. Сучасні джерела комплектування бібліотечних фондів бібліотек навчальних закладів.
  3. Удосконалення фахового рівня бібліотекаря як засіб підвищення якості інформаційного забезпечення навчально-виховного процесу.
  4. Візитна картка бібліотеки (презентація бібліотеки навчального закладу)

Просимо до 07.03.11 надіслати повідомлення про участь у роботі методичного об'єднанняна e-mailXBMK@rambler.ru

З повагою,

Голова Ради                                                                                            О.Є.Яковенко

Вик. Литвиненко Т.О.

методист  базового ВНЗ І-ІІ р.а.

херсонської області   radadirektoriv-kherson@rambler.ru

<<Перша  <Попередня   167 168 169 170 171    Наступна>  Остання>>