ЗАСІДАННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ «ІНФОРМАТИКИ ТА КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ» ЗАКЛАДІВ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ 29/11/2021

25 листопада 2021 року відбулося засідання Всеукраїнського методичного об’єднання викладачів «Інформатики та комп’ютерних технологій»   закладів фахової передвищої освіти на базі ВСП «Херсонський політехнічний фаховий коледж Державного університету «Одеська політехніка» в дистанційному режимі, платформа Skype.

Участь у засіданні взяли представники 23 областей України: Дніпропетровської, Донецької, Волинської, Вінницької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-франківської,  Київської, Кіровоградської, Миколаївської, Львівської, Луганської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Чернівецької, Чернігівської  та міста Київ.

Засідання проводилось з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, встановлення взаємозв’язків між освітніми закладами, обміну досвідом. Учасники засідання поділилися досвідом та обговорили пропозиції проведення on-line олімпіад та конкурсів. Поділилися досвідом ведення електронного документообігу в освітньому процесі.

ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ_ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ 29/11/2021

Відповідно до плану роботи обласних методичних об’єднань у 2021-2022 році 25 листопада 2021 року на базі Морського фахового коледжу Херсонської державної морської академії відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів іноземної мови закладів фахової передвищої освіти Херсонської області в дистанційному режимі. У засіданні взяли участь 28 викладачів з 16 закладів освіти області.

Порядок денний: 1. Про підготовку здобувачів освіти до складання Державної підсумкової атестації у формі ЗНО. (Доповідач: Костюченко О.В., голова обласного методичного об’єднання, Саввіна Ю.Г., викладач англійської мови Морського фахового коледжу ХДМА );

2. Медійна грамотність як один із факторів формування ключових компетентностей на уроках англійської мови. (Доповідач: Жукова Ю.В.., викладач англійської мови Бериславського фахового педагогічного коледжу імені В.Ф.Беньковського Херсонського державного університету»);

3. Формування та розвиток медіаграмотності викладачів іноземної мови в умовах дистанційної форми навчання (Доповідач: Лосєва Ю.В., викладач англійської мови ВСП «Херсонський політехнічний фаховий коледж ДУ «Одеська політехніка»);

4. Прикладні програми для вивчення та тренування лексики. (Доповідач: Соловйова Н.О., викладач англійської мови Морського фахового коледжу ХДМА);

5. Інноваційні технології та інтерактивні методи навчання на уроках англійської (Доповідач: Середа Н.С., викладач англійської мови Бериславського фахового педагогічного коледжу імені В.Ф.Беньковського Херсонського державного університету»);

6. Про розповсюдження передового педагогічного досвіду та затвердження методичних розробок (Доповідач: Костюченко О.В., голова обласного методичного об’єднання).

7. Різне.

ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ГАЛУЗЕВОГО МАШИНОБУДУВАННЯ 20/11/2021

На базі Херсонського політехнічного фахового коледжу ОП відбулось онлайн-засідання обласного методичного об’єднання галузевого машинобудування закладів фахової  передвищої освіти та професійно-технічної освіти Херсонської області (платформа проведення Skype). Участь у  засідання взяли 16 викладачів із семи  закладів освіти.

Засідання пройшло за порядком денним:

1. Підсумки роботи обласного методичного об’єднання за 2020-2021 н.р.

2. Практика виробнича в умовах дуальної форми освіти – виклики сьогодення. З досвіду роботи закладів освіти.

3. Створення електронних підручників - з досвіду роботи Херсонського професійного суднобудівного ліцею ( Шаманська М.М.)

4. Різне.

ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ФІЗИКИ 19/11/2021

18 листопада 2021 року відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів фізики закладів фахової передвищої освіти Херсонської області в дистанційному режимі. Базою проведення став Новокаховський приладобудівний фаховий коледж. В роботі взяли участь 19 викладачів фізики.

Серед питань, розглянутих на засіданні, були:

1. Підсумки роботи обласного методичного об’єднання викладачів фізики за 2020-2021 н.р.

2. Методичні рекомендації щодо організації та змісту вивчення фізики і астрономії в старшій школі  у 2021-2022 н.р.

3. Презентаційний меседж «Реалізація наскрізних змістових ліній».

4. Розгляд  проєкта Положення  про проведення заходу  «Молодь і наука. Практика інноваційного пошуку».

5. Розгляд методичних розробок викладачів обласного об’єднання та надання рецензій та рекомендацій до друку.

6. Різне.

ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ_ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ 18/11/2021

18 листопада 2021 року на базі Новокаховського приладобудівного фахового коледжу відбудеться засідання обласного методичного об’єднання викладачів всесвітньої історії та історії України закладів фахової передвищої освіти Херсонської області в дистанційному режимі. В роботі взяли участь 22 викладача області.

Порядок денний засідання:

1. Підсумки роботи обласного методичного об’єднання за 2020-2021 н.р., основні напрями роботи та постановка методичних завдань на 2021-2022 н.р.

2. Використання інноваційних технологій як засіб формування предметних компетентностей студентів.

3. Затвердження проєкту положення про проведення обласної олімпіади/конкурсу-захисту творчих робіт з історії України.

4. Різне.

<<Перша  <Попередня   1 2 3 4    Наступна>  Остання>>