ЗАХІД ДО ДНЯ ПАМ_ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ 11/05/2019

8 травня 2019 року у Новокаховському приладобудівному технікумі пройшов захід присвячений Дню Пам'яті та Примирення Дня Перемоги над нацизмом у Другій світововій війні.

Нащадки воїнів тих жорстоких років ніколи не забудуть героїзму своїх дідів і прадідів. Ніколи в серці кожної людині  не згасне вогонь вдячності за мирне небо, рідну землю, можливість жити і любити.

ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ_ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ФІЗИКИ 11/05/2019

Відповідно до плану роботи обласних методичних об’єднань закладів фахової перед вищої освіти Херсонської області у 2018-2019 навчальному році, графіку проведення олімпіад та конкурсів на 2019 рік, 7травня 2019 року на базі Новокаховського приладобудівного технікуму відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів фізики закладів фахової передвищої Херсонської області.

1.     Організація та проведення обласної олімпіади  «Фізика»(голова методичного об’єднання–Бондаренко О.Л.).

2.     Впровадження елементів STEM-освіти в навчальному процесі з фізики та астрономії (Гудкова Г. В. – викладач ВСП Новокаховський коледж ТДАТУ)

3.     Планування роботи ОМО викладачів фізики на 2019-2020 н.р.

В рамках методичного об’єднання проведено ІІ (обласний) етап олімпіади «Фізика» серед студентів І курсу (загальноосвітня підготовка) закладів фахової передвищої освіти. Призові місця посіли:

I місце - Семерфельд В’ячеслав, Херсонський морський коледж рибної промисловості;

ІІ місце - Пригорницький Данило, Херсонський1 політехнічний коледж ОНПУ

Тимошов Михайло, Морський коледж Херсонської державної морської академії

III місце – Воропай В’ячеслав, Новокаховський приладобудівний  технікум.

Вітаємо переможців!

ВІДКРИТИЙ ВИХОВНИЙ ЗАХІД "ЧОРНОБИЛЬСЬКІ ДЗВОНИ" У НОВОКАХОВСЬКОМУ ТЕХНІКУМІ 27/04/2019

"Чорнобильський вітер по душах мете, Чорнобильський пил на роки опадає,

Годинник життя безупинно іде..Лиш пам'ять, лишь пам'ять усе пам'ятає".

Найстрашніша та найтрагічніша дата в історії нашої країни - 26 квітня 1986 року. Пам'ять знову і знову повертає нас до тієї ночі, коли стався вибух на четвертому атомному реакторі Чорнобильської АЕС, який уніс понад 14 тисяч людських життів.

25.04.2019 року в Новокаховському приладобудівному технікумі для студентів І - ІІ курсів був проведений відкритий виховний захід "Чорнобильські дзвони", який підготувала група К17 - 1Д  (класний керівник Волковська Любов). На захід були запрошені гості: ліквідатор аварії Білоус Олег  та екскурсовод міського музею історії міста  Ільницька Наталля. Під дзвони набату всі присутні вшанували пам'ять загиблих у Чорнобильській катастрофі хвилиною мовчання. Демонстрація документальних кадрів з цих подій потрясла присутніх...

26.04.2019 року студенти та викладачі технікуму приєдналися до міського митингу пам'яті.

ОЛІМПІАДА ХІМІЯ 27/04/2019

Відповідно до плану роботи обласних методичних об’єднань закладів фахової перед вищої освіти Херсонської області у 2018-2019 навчальному році, графіку проведення олімпіад та конкурсів на 2019 рік, 25 квітня 2019 року на базі відокремленого структурного підрозділу «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету»відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів біології та хімії закладів фахової передвищої Херсонської області.

1. Використання хмарних технологій на заняттях з хімії. (Падалка О.М. – викладач Каховського державного агротехнічного коледжу)
  2. Проведення обласної олімпіади «Хімія» для студентів закладів фахової передвищої (голова методичного об’єднання – Галаган О.Л.).
  3. Планування роботи ОМО викладачів біології та хімії на 2019-2020 н.р.

В рамках методичного об’єднання проведено ІІ (обласний) етап олімпіади «Хімія» серед студентів І-ІІ курсу (загальноосвітня підготовка) закладів фахової передвищої освіти.

I місце – Шарго Людміла ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ» студентка групи ПЗ9118. (47 балів)

II місце  - Марчук Д.Херсонський політехнічний коледж ОНПУ

II місце – Мельнікова А.Харсонський гідрометеорологічний технікум ОДЕУ.

III місце – Гітрук М.. Новокаховський політехнічний коледж ОНПУ

ОЛІМПІАДА "ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В БУХГАЛТЕРСЬКОМУ ОБЛІКУ 27/04/2019

24 квітня 2019  на базі Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету відбулося засідання обласного методичного об'єднання викладачів бухгалтерського обліку та  ІІ тур (обласний етап) Обласного конкурсу  «Комп’ютерні технології в бухгалтерському обліку» серед здобувачів освіти закладів фахової перед вищої освіти Херсонської області.

Вітаємо переможців:

І місце Басенко Вікторія Володимирівна(Херсонський політехнічний коледж ОНПУ)

ІІ місце Невзорова Анастасія Олексіївна(Херсонський політехнічний коледж ОНПУ)

ІІІ місце Пінаєва Наталія Олександрівна(Новокаховський приладобудівний технікум)

<<Перша  <Попередня   1 2 3 4    Наступна>  Остання>>

Останє поповнення : 2019-06-11