ТЕХНОЛОГІЧНА (ВИРОБНИЧА) ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ IV КУРСУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 141 «ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА» 16/10/2020

З 5 жовтня згідно навчального плану розпочато технологічну (виробничу) практику IVкурсу студентів Херсонського політехнічного фахового коледжу ОНПУ спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Базами практик цього року є підприємства міста Херсон і Херсонської області: Комунальне підприємство «Технік», МКП «Херсонський водоканал», ТДВ «Херсонський маслозавод», ТДВ «Херсонський маслозавод», ТОВ «Автоматика», Херсонський музично-драматичний театр ім. М.Куліша, ПП «Профі Електро», ТзДВ «Херсонський електромеханічний завод», Олешківський професійний ліцей, ТОВ «Тесла-монтаж», Охоронна компанія ПП «Явір 2000», Фермерське господарство «Стас Плюс», ТОВ «Югелектроком», ПП «Відеокомпроект», ТОВ «Інвест –Сервіс», КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Білозерського району, КП «Херсонська енергосервісна компанія», ПП «Обленерго»

Здобувачі освіти виконують роботи по монтажу шаф керування, освітлювальних та силових мереж, електроремонтні та налагоджувальні роботи по обслуговуванню промислового електрообладнання, банкоматів, насосних станцій.

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ГЕОГРАФІЇ 09/10/2020

8 жовтня на базі Херсонського політехнічного фахового коледжу ОНПУ проведено навчально-методичний семінар для вчителів географії «Формування та розвиток професійних компетентностей  педагогічних працівників  з предмету «Географія» закладів середньої освіти Голопристанської міської ОГТ.

Учасників семінару привітала заступниця директора з НР Ротань Н.В. та студентське самоврядування у складі клубу «Дебют».

За програмою заходу проведені навчально-методичні семінари з тем: «Використання технологій дистанційного навчання при викладанні предмету «Географія»» (доповідач Литвиненко І.В.) та «Форми та методи роботи викладача під час підготовки здобувача освіти до складання зовнішнього незалежного оцінювання знань з географії» (доповідач Матвієнко Т.В.)

Учасники семінару відвідали екскурсію по закладу освіти та ознайомилися з матеріальною базою коледжу.

СТУДЕНТИ ХПФК ОНПУ – ПРИЗЕРИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ПРОГРАМУВАННЯ ICPC 09/10/2020

06 жовтня в Херсонському національному технічному університеті відбулась церемонія нагородження учасників Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування ICPC.

Команда Херсонського політехнічного фахового коледжу посіла ІІ місце у дивізіоні закладів вищої освіти та закладів фахової передвищої освіти у місті Херсоні та Херсонській області.

Керівник команди– Левицький  В. М., члени команди-студенти 4 курсу спеціальності 121 «Комп′ютерна інженерія» Івонінський О, Садовський О. та Дюжев М.

СТУДЕНТСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ «ФІЛОСОФСЬКА СПАДЩИНА Г.СКОВОРОДИ» 08/10/2020

У Бериславському педагогічному фаховому коледжі ім. Беньковського ХДУ відбулася студентська конференція «Філософська спадщина Г.Сковороди».

Захід приурочено до Всеукраїнських Сковородинських навчань «Пізнай себе»,  запроваджених для належної підготовки до гідного відзначення на всеукраїнському й міжнародному рівнях у 2022 році 300-річного ювілею великого українського мислителя-мудреця, педагога, філософа, поета, композитора, музиканта, культурно-освітнього подвижника Григорія Савовича Сковороди (1722–1794) та з метою популяризації його багатої духовно-педагогічної спадщини серед освітян, учнівської, студентської молоді й широкого суспільного загалу.

Морально-світоглядні принципи власної педагогіки Г. Сковорода системно виклав у філософсько-педагогічних і поетичних творах, які гідно представили студентській аудиторіївикладачі Шабанова Т.В., Тупікіна С.В., Сагун А.В., Зварич Л.Ю., що підготували студентів з виступами: «Педагогічна діяльність Г.Сковороди», «Морально-світоглядна освітня система Г.Сковороди»,«Перлини мудрості Г.Сковороди», «Філософія серця» Г.Сковороди»,«Художня філософська спадщина Г.Сковороди» «Педагогічна спадщина Г.Сковороди для дошкільної освіти».

ПРИЗНАЧЕНО ІМЕННУ СТИПЕНДІЮ ВЕРХОВНОЇ РАДИ 08/10/2020

Наказом МОНУ 1231 від 06.10.2020 року кращим студентам закладів фахової передвищої освіти Херсонської області призначено іменні стипендії Верховної ради на 2020-2021 н.р.

Наказ №1231 від 06.10.2020 (закачати)

Іменна стипендія Верховної Ради України призначається щорічно студентам коледжів бюджетної форми навчання , які мають відмінні оцінки з кожної навчальної дисципліни найбільші успіхи у навчанні та науковій роботі.

Цього року стипендіатами стали:

Корч

Ірина Дмитрівна

Відокремлений структурний підрозділ «Херсонський політехнічний фаховий коледж Одеського національного політехнічного університету»

Хоменко

Анастасія Миколаївна

Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський політехнічний фаховий коледж Одеського національного політехнічного університету»

Смєшко

Володимир Дмитрович

Морський коледж Херсонської державної морської академії

Митро

Микита Леонідович