ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРА З ВИХОВНОЇ РОБОТИ 23/05/2021

20 травня відбулося онлайн-засідання обласного методичного об’єднання заступників директора з виховної роботи, яке пройшло на базі Херсонського політехнічного фахового коледжу Державного університету «Одеська політехніка».

На засіданні були підведені підсумки роботи методичного об’єднання за 2020-2021н.р. та запланована подальша якісна робота на наступний навчальний рік. Заступник директора з навчально-виховної роботи Економіко-технологічного технікуму Херсонського національного технічного університету - Костевич Оксана Миколаївна поділилась своїм досвідом організації виховної роботи у закладі освіти та провела віртуальну екскурсію технікумом. Також розглядалось питання щодо ролі класного керівника у формуванні студентського колективу (доповідач: класний керівник групи ІІ курсу спеціальності «Облік і оподаткування», викладач вищої категорії, викладач-методист Корівчак Анаіда Манвелівна).

ІІІ ОБЛАСНА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО- ПРАКТИЧНА АНГЛОМОВНА КОНФЕРЕНЦІЯ 23/05/2021

В рамках роботи методичного об’єднання викладачів іноземної мови закладів фахової передвищої освіти Херсонської області за ініціативою відокремленого  структурного підрозділу «Херсонський політехнічний фаховий коледж Державного університету «Одеська політехніка»20.05.2021 р. відбулася ІІІ Обласна студентська науково-практична англомовна конференція «Onlinelearning/ Distancelearningrevealingthebenefitsandchallenges».

У конференції взяли участь 12 закладів освіти. Загальна кількість здобувачів освіти, які надіслали  тези доповідей – 51.

Доповідачі представили яскраві та змістовні презентації англійською мовою щодо тематики конференції та працювали у 3 секціях:

1.TheChallengesofDistanceLearning/OnlineLearningforStudents, DifferentWork& Stress”.

2.The Problems of Social Isolation in Distance Learning and Psychological Consequences on Youth.

3. The Benefits of Online Learning/ Distance Learning.

За результатами проведеного заходу сформовано електронний збірник матеріалів  тез доповідей учасників конференції. Здобувачі освіти та їх керівники, викладачі ЦК іноземної мови відзначені сертифікатами учасників.

ВИДАНО ЗБІРНИК ТЕЗ КОНФЕРЕНЦІЇ 19/05/2021

Збірник тез VІ Всеукраїнської науково – практичної інтернет-конференції «Актуальні аспекти розвитку обліку, оподаткування та економіки: реалії і перспективи в умовах інтеграційних процесів» що відбулася на базі Новокаховського приладобудівного фахового коледжу 29-30.04.2021

закачати

ПРОВЕДЕНО КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ 19/05/2021

На базі Відокремленогог структурного підрозділу «Херсонський політехнічний фаховий коледж Державного університету «Одеська політехніка» у травні 2021 р. було проведено  курси  підвищення кваліфікації педагогічних працівників фахової передвищої освіти Херсонської області відповідно затвердженої Управлінням освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації закачати/переглянути за темами:

-  «Внутрішня система забезпечення якості освіти у закладах фахової передвищої освіти».

-  «Інклюзивна освіта:нормативно-правова база та основні зміни у законодавстві».

-  «Основні положення та вимоги до визначення рівня   професійної активністі науково-педагогічного та педагогічного працівника».

-  «Особливості та методика  проведення лабораторних та практичних робіт».

-    «Особливості (специфіка) інклюзивного навчання, забезпечення додаткової підтримки в освітньому процесі осіб з особливими освітніми потребами».

-    «Курсове та дипломне проектування».

- «Навчально-методичне забезпечення освітнього процесу у  закладах фахової передвищої освіти».

- «Рейтингова система оцінювання знань студентів у закладах фахової передвищої освіти».

Півищення кваліфікації пройшли 172 учасники з 10 закладів фахової передвищої освіти

МАРАФОН 13/05/2021

12 травня до Дня Європи студенти І курсів КЗ "Херсонського фахового коледжу культури і мистецтв" ХОР відвідали дитячу обласну бібліотеку ім. Дніпрової Чайки, де взяли участь у онлайн-марафоні "Європейці на Херсонщині".

Три з половиною десятиліття тому, на Міланському саміті, у 1985 році лідери Європейського Союзу постановили щорічно відзначати День Європи 15 травня.

В Херсонській обласній бібліотеці для дітей ім.Дніпрової Чайки студенти 1курсу Херсонського фахового коледжу культури і мистецтв відзначали в оригінальному форматі День Європи. Спочатку дізнались про Союз 27, тобто про країни, які інтегрувались в європейський простір та про історію створення  ЄС.

Також першокурсники здійснили краєзнавчу розвідку і дізнались, як європейці розбудовували Херсонщину.

Свій внесок у розбудову нашого краю зробили  не тільки люди, які народились на цій землі, а ще представники багатьох європейських держав.

Інтерактивна гра полягала в тому, що за ознаками діти вгадували європейські країни, а на мапі Херсонщини відтворювались ті населені пункти, в яких жили та працювали представники цих країн. Таким чином учасники заходу дізнавались про справи рук європейців.

Франція.  Гійом де Боплан ще в 1639 році створив перший варіант генеральної карти України, на якій є землі сучасної Херсонщини.

Великий вклад в розвиток економіки нашого краю належить французькій династії Вадонів, які  розвивали суднобудівну галузь на Карантинному острові. Ежену Вадону присвоїли звання «Почесний громадянин Херсона».

<<Перша  <Попередня   1 2 3 4    Наступна>  Остання>>

Останє поповнення : 2021-06-16