ПІДТРИМКА ПЕТИЦІЇ ЩОДО ПРОЕКТУ ЗАКОНУ №8321 14/05/2018

24 квітня 2018 року народним депутатом Марченко О.О. був зареєстрований у Верховній Раді України проект закону №8321 "Про фахову передвищу освіту".

Інформація про законопроект знаходиться за посиланням

16 травня 2018 року планується засідання розширеного комітету ВРУ з питань науки та освіти про функціонування коледжів і технікумів.

З метою прискорення розгляду комітетами ВРУ даного законопроекту та прийняття відповідного законодавства, на офіційному веб-сайті Верховної Ради України була оприлюднена відповідна петиція.

Просимо проявити свою громадську позицію та підтримати петицію, яка знаходиться за посиланням

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНІ ЗАХОДИ У НОВОКАХОВСЬКОМУ ПРИЛАДОБУДІВНОМУ ТЕХНІКУМІ 13/05/2018

Травень – важлива пора для випускників Новокаховського приладобудівного технікуму!

Після отримання диплома за відповідним фахом кожен плануватиме своє майбутне життя. Хтось піде працювати за обраною професією, хтось обере подальше навчання в інститутах та університетах. Відповісти на питання:

- які професії користуются попитом на ринку праці у нашій області;

- що пропонують випускникам работодавці та ВНЗ ІІІ -ІV рівнів акредитації, Нової Каховки, адміністрація Новокаховського приладобудівного технікумузапросилапровідного фахівця з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Новокаховського міського центру зайнятості Гладченко Ольгу Миколаївну,  яка і організувала у технікумі прес-конференцію з представниками різних підприємств, організацій, установ.

Дробош Ірина Евгеніївна, заступник начальника відділення  Новокаховського “Райффайзен банк Аваль”;

Ефремова Олена Анатоліївна, начальник  відділення  Новокаховського “Райффайзен банк Аваль”;

Сівцов Юрій Володимирович, директор “Рубін – телеком”;

Михайлов Костянтин Михайлович, завідувач кафедри комп’ютерної інженерії, кандидат технічних наук Новокаховського гуманітарного інституту “Україна”;

Мішкін Олександр, засновник репродуктивної компанії “HR – Pavtner Ukraine”.

Дуже приємно було почути від гостей утішні слова про підготовку наших випускників, які і досі працюють на їх підприємствах. Гості розповіли, що кожен з них робить вибір не тільки на користь студента, але і на користь навчального закладу, репутації якого довіряють.

МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ЕКОЛОГІЇ, БЖД ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ 11/05/2018

На базі Херсонського гідрометеорологічного технікуму Одеського державного екологічного університету відбулося засідання методичного об’єднання викладачів екології, БЖД та охорони праці  закладів фахової передвищої освіти Херсонської області.

В рамках роботи методичного об’єднання було проведено конкурс-захист творчо-пошукових та науково-дослідницьких робіт з екології, БЖД та охорони праці серед студентів закладів фахової передвищої освіти Херсонської області.

Свої роботи представили студенти Херсонського базового медичного коледжу, Херсонського економіко-технологічного технікуму, Новокаховського політехнічного коледжу, Херсонського морехідного училища рибної промисловості, Новокаховського приладобудівного технікуму, Херсонського гідрометеорологічного технікуму, Херсонського музичного училища та Херсонського училища культури. За результатами захисту творчо-пошукових робіт було визначено призерів конкурсу, які отримали почесні грамоти.

Протокол засідання (закачати/переглянути)

Крім цього, на засіданні методичного об’єднання було обговорено питання концепції формуванні збірки тез доповідей за матеріалами конкурсу-захисту творчих робіт, а також обговорено та затверджено план робити обласного методичного об’єднання викладачів екології, БЖД та охорони праці  закладів фахової передвищої освіти на 2018-2019 навчальний рік.

Дякуємо за плідну роботу всім учасникам заходу!

ПРИЗНАЧЕНО АКАДЕМІЧНУ СТИПЕНДІЮ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ КРАЩИМ СТУДЕНТАМ ОБЛАСТІ 08/05/2018

Відповідно до наказу МОНУ №377  від 17.04.2018  призначено академічну стипендіюПрезидента України кращим студентам закладів фахової передвищої освіти Херсонської області на ІІ семестр 2017-2018 н.р.:

Козак

Євгенія Іванівна

Херсонський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного унверситету

Панюшкін

Олександр Сергійович

Новокаховський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного унверситету

Лазаревич

Тетяна Леонідівна

Економіко-технологічний технікум Херсонського національного технічного університету

Солнушко