ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ 18/05/2020

15 травня 2020 року на базі Бериславського педагогічного коледжу ім. В.Ф. Беньковського Херсонського державного університету в режимі вебконференції на платформі Skype було проведено засідання обласного методичного об’єднання викладачів іноземної мови закладів фахової передвищої освіти Херсонської області. Було розглянуто ряд нагальних запитань в період дистанційного навчання за таким порядком денним:
1. Організаційний момент (голова обласного методичного об’єднання викладачів англійської мови, Кайдаш Ж.С.).

2. Бериславський педагогічний коледж імені В.Ф.Беньковського Херсонського державного університету, викладач іноземної філології Лукомець А.В. « Використання онлайн платформи на уроках англійської мови та під час дистанційного навчання».
3. Херсонський політехнічний коледж ОНПУ, Аносова Ю.П. «Робота в Moodle. Застосування системи Moodle під час формування засобів діагностики. Практичний аспект».
4. Бериславський педагогічний коледж імені В.Ф.Беньковського Херсонського державного університету, викладач іноземної філології Гольтцш В.Ю. “Організація навчання англійської мови (10-11 клас) в дистанційному режимі за допомогою ресурсів сайту British Council” (з досвіду роботи).
5. Морський коледж ХДМА, Головіна Світлана Вікторівна, викладач-методист вищої категорії з доповіддю на тему «Teaching writing as a part of preparation for EGA test”

6. Підсумок зустрічі(голова обласного методичного об’єднання викладачів англійської мови, Кайдаш Ж.С.).

ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ БІОЛОГІЇ ТА ХІМІЇ 15/05/2020

ВСП «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Д. Моторного» 15 травня 2020 року приймав учасників дистанційного засідання обласного методичного об’єднання викладачів біології та хімії. під головуванням Балановської Н.В. У засідання взяли участь 16 викладачів Херсонської області. Серед актуальних питань, що розглядалися на засіданні, були:

1. Дистанційна форма навчання: досвід роботи та обговорення актуальних проблем викладання.
  2. Сучасні освітні технології на заняттях з предмету біологія і екологія.
  3. Затвердження плану роботи ОМО викладачів хімії та біології на 2020-2021 навчальний рік.
  4. Різне.

ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНИХ МЕТОДИЧНИХ ОБ’ЄДНАНЬ ВИКЛАДАЧІВ ІНФОРМАТИКИ ТА КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ІНЖЕНЕРНОЇ ТА КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ 15/05/2020

Відповідно до плану роботи обласних методичних об’єднань, спільного наказу Ради директорів та базового закладу освіти 14.05.2020 р. на базі Херсонського політехнічного коледжу ОНПУ було проведено засідання обласних методичних об’єднань викладачів інформатики та комп’ютерних технологій та інженерної та комп’ютерної графіки в дистанційному режимі з використання інформаційних технологій області в режимі он-лайн за допомогою платформи Skype.
Участь у засіданні взяли 29 викладачів із 12 закладів освіти.

Засідання пройшло за порядком денним:
1. Особливості проведення освітнього процесу в дистанційній формі - з досвіду роботи кожного закладу фахової передвищої освіти області.
2. Актуальні проблеми організації освітнього процесу у дистанційному режимі. Дистанційні технології: стан та можливості. (Сафонов М.С.)
3. Особливості використання системи MOODLE на час дистанційної роботи з групами студентів. (Левицький В.М.)
4. Організація та робота зі студентами під час дистанційного навчання в середовищі Google Class. (Рогоцька Н.Ю.)
5. Пропозиції щодо оновлення критеріїв оцінювання завдань олімпіади з інженерної та комп’ютерної графіки. (Свириденко О.В., Мироненко Н.В.)
6. Обговорення питань, щодо проведення обласних та всеукраїнських олімпіад (Голови, члени ОМО).
7. Затвердження плану роботи на 2020-2021 н. р. (Голови, члени ОМО).

Зустріч пройшла у дружній атмосфері, що дозволило поділитися власним досвідом використання освітніх платформ при проведенні дистанційних занять.

ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ 15/05/2020

14 травня дистанційно за допомогою комунікаційного програмного забезпечення Skype на базі Бериславського педагогічного коледжу проведено засідання обласного методичного об’єднання викладачів української мови та літератури закладів фахової передвищої освіти, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста, Херсонської області (організатор – голова ОМО Т.В.Шабанова).

1. Про форми організації дистанційного навчання у 2020-2021н.р. році.
  2. Про окремі питання щодо педагогічної діяльності під час карантину (підготовка до ЗНО у дистанційному режимі
  3. Про звітування щодо проведеної роботи викладачами.
  4. Про розгляд і схвалення методичних матеріалів викладачів до друку.
  5. Затвердження плану роботи на 2020-2021 н. р.

Засідання обласного методичного об’єднання викладачів іноземної мови, біології та хімії 14/05/2020

Засідання обласного методичного об’єднання викладачів іноземної мови закладів фахової передвищої освіти Херсонської області в онлайн-режимі

Лист (закачати) Наказ  № 15-1/24 від 12.05.2020 р.(закачати)

Засідання обласного методичного об’єднання викладачів біології та хімії закладів фахової передвищої освіти Херсонської області в онлайн-режимі