ПІДПИСАНО УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ МІЖ ХЕРСОНСЬКИМ ПОЛІТЕХНІЧНИМ КОЛЕДЖЕМ ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ПОЛІТЕХНіЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ТА ПІДПРИЄСМТВОМ ANIMEX FOODS SP ZOO (ПОЛЬЩА) 16/09/2018

8-9 вересня 2018 року  в рамках міжнародного співробітництва  представники Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету відвідали фірму (м. Кутно, Польща), де провели робочу зустріч із дирекцією фірми. Під час візиту відбулося знайомство адміністрації коледжу з передовими технологіями та виробничими потужностями підприємства ANIMEX FOODS SP ZOO, яке спеціалізується на виробництві м’ясних виробів.

Результатом зустрічі стало укладення Угоди про співпрацю між ХПТК ОНПУ, в особі директора коледжу к.т.н., доцента Яковенка О.Є., і фірмою ANIMEXKutno, в особі Генерального директора Новаковського Маріуша та фінансового директора Брацкі Лешека,  щодопроходження практики студентів коледжу на підприємствах ANIMEX.

НАКАЗ ЗА ПІДСУМКАМИ ОЛІМІПАД ТА КОНКУРСІВ У 2017-2018 н.р. 14/09/2018

Наказ (закачати)

ТЕХНОЛОГІЧНА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ ХЕРСОНСЬКОГО ПОЛІТЕХНІЧНОГО КОЛЕДЖУ 14/09/2018

З 10 вересня 2018 розпочато технологічну практику (керівник  - Литвиненко О.В.)  серед здобувачів вищої освіти Херсонського політехнічного коледжу ОНПУ спеціальності «Виробництво двигунів» за дуальною системою.

Студентам провели екскурсію по  ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод», де майбутні спеціалісти  ознайомились із цехами ремонту, складання сільськогосподарської техніки та машинобудівних агрегатів.

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ОБЛАСТІ 12/09/2018

В рамках Дня фізичної культури і спорту у коледжах і технікумах області відбулися спортивні змагання, основною метою яких була пропаганда здорового способу життя та розвиткку фізичних здібностей молоді.

Юнацька збірна училища культури з армреслінгу (Саітов М., Мироненко А., Мартиненко О., Марчук М., Лашкарь С.) та стрітболу (Халявко К., Горбунков Я., Іванча І.) брала участь у Фестивалі спорту, який відбувся 7 вересня у м. Херсон під патронатом Управління з питань фізичної культури та спорту Херсонської обласної державної адміністрації. Команда з армспорту отримала перемогу над командою музичного училища. Хлопці, так тримати!

8 вересня на території ТРЦ «Фабрика» відбулися змагання із настільного тенісу серед команд навчальних закладів та організацій міста ФСТ «Спартак», жіноча команда у складі викладача Радик Т.А. та студентки ІІІ курсу спеціалізації «Декоративно – прикладне мистецтво» Гайван С. посіла І та ІІ місце у турнірі.

11 вересня 2018 року на стадіоні “Енергія” відбулися спортивні змагання, присвячені Дню фізичної культури і спорту, в яких взяли участь навчальні групи І-ІV курсів Новокаховського приладобудівного технікуму .

На урочистому відкритті були присутні почесна гостя –  начальник відділу у справах сім’ї , молоді і спорту Таран Н.М., яка радо та з ентузіазмом привітала студентів.

У програмі “Дня здоров’я” були враховані всі види командних і індивідуальних змагань: футбол, піонербол, перетягування канату, легка атлетика, гиря, стрибки зі скакалкою, шахи, волейбол.Усі бажаючі мали змогувзяти участь у змаганнях.

Переможцями стали:

І місце - група П17 - 1Д класний керівник Якуба Оксана Анатоліївна;

ІІ місце - група РТ17 - 1Д класний керівник Забродоцька Анна Євгеніївна;

ІІІ місце - група К18 - 2ДС - класний керівник Бондаренко Олена Леонідівна.

ЗУСТРІЧ З ЧЕМПІОНКОЮ 09/09/2018

5 вересня в училищі культури відбулася зустріч з параолімпійською чемпіонкою України, Європи, срібним та бронзовим призером світу з легкої атлетики Лебедєвою Яною.

Зустріч пройшла у теплій, дружній атмосфері, атмосфері спорту та азарту. Студенти побажали спортсменці подальших великих перемог на світовій арені.

<<Перша  <Попередня   1 2 3 4    Наступна>  Остання>>

Останє поповнення : 2018-09-20