ЗАСІДАННЯ РАДИ ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ В ОНЛАЙН – РЕЖИМІ 02/02/2021

Відповідно до плану роботи Ради директорів у 2010-2021 н.р. 26 січня 2021 року на базі Херсонського політехнічного фахового коледжу ОП відбулося планове засідання Ради директорів закладів фахової передвищої освіти в онлайн – режимі (платформа Skype) разом із заступникам з навчальної роботи. У заході взяли участь керівники 17 закладів освіти Херсонщини.

У ході засідання з питанням «Забезпечення якості освіти та освітньої діяльності: виклики сьогодення» виступила ТВО начальника управління Державної служби якості освіти у Херсонській області Данилова О.І., яка познайомила присутніх з метою та концепцією роботи управління, його структурою та основними задачами.

З основними моментами проекту положення про акредитацію освітньо-професійних програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів фахової передвищої освіти виступили Голова ради Яковенко О.Є.  та заступник директора з навчальної роботи ХПФК ОП Ротань Н.В. За підсумками роботи було вирішено сформувати пропозиції до зміни у зазначеному документі.

Учасники засідання обмінялися досвідом проведення занять у період карантинних обмежень та обговорили заходи підготовки до проведення ранішнього незалежного оцінювання у 2021 році.

ВИСОКІ НАГОРОДИ ОСВІТЯНАМ ОБЛАСТІ 13/01/2021

За високий професіоналізм, ефективне сприяння та забезпечення реалізації державної політики у освітній сфері, вагомий внесок у розвиток освіти України та підтримку творчої молоді грамотою ДУ «Інститут модернізації змісту освіти» нагороджено директора Новокаховського приладобудівного фахового коледжу Глазунову Ларису Іванівну та голову оргкомітету  ІІІ етапу Всеукраїнської оліміпади з інформатики і комп’ютерної техніки , завідувача відділенням комп’ютерної та програмної інженерії Херсонського політехнічного фахового коледжу Яковенко Віру Дмитрівну.

Вітаємо з високими нагородами та бажаємо творчих злетів!

ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАДИ ДИРЕКТОРІВ З НОВОРІЧНИМИ ТА РІЗДВЯНИМИ СВЯТАМИ 30/12/2020

КОЛЕКТИВ ПОЛІТЕХНІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ НАГОРОДЖЕНО ГРАМОТОЮ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ 23/12/2020

Трудовий колектив Херсонського політехнічного фахового коледжу Одеського національного політехнічного університету нагороджено грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом».

Відзнаку вручив голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко під час  пленарного засідання ІІ сесії Херсонської обласної ради VІІІ скликання.

Навзаєм директор Херсонського політехнічного фахового коледжу Олександр Яковенко подарував очільнику обласної ради книгу «100. Херсонський політехнічний коледж. Історія, спогади, сподівання».

МОЛОДІЖНИЙ ЗАХІД «СТУДЕНТСЬКА МОЛОДЬ ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ» 14/12/2020

9 грудня у межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», в рамках обласної програми «Молодь Херсонщини» за підтримки Департаменту реалізації гуманітарної політики Херсонської обласної державної адміністрації у Херсонському політехнічному фаховому коледжі Державного університету «Одеська політехніка» проведений молодіжний захід «Студентська молодь за здоровий спосіб життя».
   Захід відкривав директор Департаменту реалізації гуманітарної політики ОДА Михайло Линецький, який наголосив, що у сучасному суспільстві модно бути спортивним та здоровим.

У рамках заходу пройшла обласна акція за участю студентів коледжу “СНІДУ – НІ"

В рамках заходу проведений тренінг-гра «Формування правової свідомості та правової культури підлітків» (організатор та керівник гри викладач соціальних дисциплін МадаєваА.С.).
Тренінг сприяв формуванню правового світогляду та правової культури у студентів І курсу. Учасники мали змогу в ігровій формі ознайомитися з основними положеннями Конвенції ООН «Про права дитини».”

Заступник директора з навчальної роботи коледжу Ротань Н.В. разом із начальником відділу молодіжної політики, оцінки та підвищення якості життя Стаднік Л. В. усім студентам вручили сертифікати учасників та побажали здоров’я, натхнення і творчих успіхів.

<<Перша  <Попередня   1 2 3 4    Наступна>  Остання>>

Останє поповнення : 2021-02-20