СЕМІНАР З РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ У БЕРИСЛАВСЬКОМУ ПЕДАГОГІЧНОМУ КОЛЕДЖІ 22/09/2019

З 18 вересня 2019 року директором коледжу, тренером DOCCU Маргаритою Климович започатковано серію семінарів для студентів випускних груп з розвитку громадянських компетентностей.

На першому занятті тренерка познайомила слухачів з основними принципами демократії та демократичного суспільства. На занятті учасникам було продемонстровано вправи на знайомство, згуртування колективу. У змісті заняття було розкрито ключове поняття ОДГ/ОПЛ «Демократія» через використання вправ з платформи Living-democracy, а саме: «Букет квітів», «Усі різні, усі рівні», «Я люблю…, я не люблю…».

Під час підбиття підсумків студенти, працюючи у групах,  розкрили зміст понять «Демократія»,  та візуалізували власне бачення демократичного українського суспільства.

МОЛОДІЖНИЙ ФОРУМ «STUDENT EDUCATION WAVE FORUM TAVRIA 2019» 22/09/2019

На початку вересня голова студентського самоврядування Херсонського політехнічного коледжу ОНПУ  Мельник Михайло  взяв участь у Молодіжному форумі «Student Education Wave Forum TAVRIA 2019».

У межах роботи форуму проводились:

• тренінги з підняття мотивації та освоєння лідерських якостей студентів;
  • інтелектуальні ігри: «Брейншторм», «Інтелектуальне кафе»;
  • тренінг з теми «Стратегічне планування адвокаційної кампанії»;
  • конференція студентської ради при ХОДА.
  • За  активну участь голова самоврядування коледжу був відмічений сертифікатом.
ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗНАНЬ 03/09/2019

На початку вересня у закладах освіти області традиційно відбуваються заходи, присвячені Дню знань.

У Херсонському політехнічному коледжі ОНПУ на урочистому заході були присутні 290 студентів-першокурсників, їхні батьки, адміністрація та викладачі коледжу. Зі вступним словом виступив директор Яковенко Олександр Євгенович, який привітав усіх присутніх з початком нового навчального року та побажав юнакам і дівчатам яскравого та незабутнього студентського життя, знайти нових друзів, здобути перший професійний досвід і осягнути секрети майбутньої професії.

Активісти студради коледжу та клубу «Дебют» привітали новачків номерами художньої самодіяльності та надали дружні поради щодо успішного навчання.

У велику дружню родину Приборки (Новокаховськогоприладобудівноготехнікуму) прибули  150 першокурсників, майбутніх фахівців, які сьогодні переступили вперше поріг технікуму, настав час нових випробувань і змін у житті. Вони стали студентами, а значить  шлях до нових знань, до  вершин професійної майстерності відкрито! Творчі колективи технікуму все зробили, щоб цей день назавжди залишився у пам'яті всіх присутніх, а виступи директора  технікума Глазунової Лариси Іванівни і високого гостя - мера міста Коваленка Володимира Івановича - нікого не залишили байдужими.

День знань у Бериславському педагогічному коледжі ХДУ відзначався запальним та веселим святом педагогічної родини. Ідея проведення належить директору Маргариті Климович, яка запропонувала такий формат проведення заходу,щоб максимально залучити студентську спільноту до активної взаємодії один з одним та удосконалити згуртованість колективу.

Студентський та педагогічний колектив привітали з Днем знань та долучилися до педагогічної родини коледжу і гості свята: перший заступник голови Бериславської районної державної адміністрації Ірина Дробиш, Людмила Пермінова,  координатор роботи з коледжем на педагогічному факультеті Херсонського державного університету, к.п.н., професор та отець Григорій.

На заході директор презентувала Книгу рекордів коледжу, родинне дерево та відзначила кращих студентів закладу.

Творчі колективи коледжу запальними танцями, піснями продовжували свято, яке сподіваємось, створило чудовий настрій на весь навчальний рік!

ВІТАННЯ З НАГОДИ ДНЯ ЗНАНЬ 30/08/2019
УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ СЕМІНАРІ 30/08/2019

У період з 10 по 18 серпня 2019 року викладачі Херсонського політехнічного коледжу Куцак Т.О., Савенок Л.А., Стегалюк А.В. взяли участь у Міжнародному семінарі «Північноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я» з відвідуванням закладів освіти, культури, охорони здоров’я у Польщі, Швеції, Данії, Норвегії.

В ході культурно-освітньої поїздки на базі провідних європейських університетів відбулися тематичні лекції, презентації, зустрічі і консультації.

Учасники семінару отримали сертифікати.

<<Перша  <Попередня   1 2 3 4    Наступна>  Остання>>

Останє поповнення : 2019-10-03