МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ У БЕРИСЛАВСЬКОМУ ПЕДКОЛЕДЖІ 30/08/2019

Викладачами іноземної філології Бериславського педколеджу 28 серпня 2019 року було проведено методичний семінар, на якому зустрілися вчителі англійської мови Бериславського району та м. Берислава.

Метою педагогічної платформи для вчителів іноземної мови початкової школи було обговорення сучасних тенденцій викладання іноземної мови в новому навчальному році, обмін досвідом, демонстрація новинок, та отримання знань з використання нових методів та технологій навчання іноземних мов в сучасній школі.

Викладачі іноземної філології продемонстрували види вправ, які застосовують на заняттях зі студентами в коледжі, а також цікавинки, підготовлені та опрацьовані студентами під час проходження педагогічної практики.

Середа Наталія – старший викладач, методист, викладач вищої категорії, тренер НУШ поділилась  досвідом роботи за підручником «Англійська мова .SmilingSam» О. Карп’юк  та «SmartJunior»  Г.К.Мітчелл. Ознайомила колег з сучасними методами навчання іноземної мови НУШ. Особливо  наголосила на   актуальності використання методуTPR (Total Physical Response) в початковій школі, учасники з задоволенням виконали пісню «Listen. What is it?».

Особливий інтерес викликали  завдання на формування навичок техніки письма та читання та навичок усного мовлення а саме: «Follow –the-dots-stamps», «Put the right colour into the right plate», «Paper Cups», «Magic Spoon», «Make the Word» та інші.

Кайдаш Жанна – голова предметної комісії, старший викладач, викладач вищої категорії, тренер українсько-швейцарського проекту DOCCUпровела вправи Selectionofpaircards(Вибір парних карток), SilentWall(Стіна тиші), Brainstormingonconflictsandpeace(Мозковий штурм щодо конфліктів та миру), RaftGame(Гра у пліт). Практичні заняття відповідають різним підходам до викладання та навчання, вправи та навчальні ігри з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини можуть бути використані у школах під час вивчення предмету «Англійська мова» та проведення виховних заходів.

Лукомець Анастасія – викладач іноземної філології, випускниця Бериславського педагогічного коледжу відтворила фрагмент уроку англійської мови у 2 класі за підручником «Англійська мова.Quick Mind» Г. Пухта виконавши разом з гостями тренувальні вправи:

• на ознайомлення з новими лексичними одиницями Guess the word, де інтегруються образотворче мистецтво та математика;
  • – на закріплення нових лексичних одиниць Find the answer;
  • на закріплення матеріалу та узагальнення вивченої теми за допомогою створення лепбуку, де учасники могли прослідкувати  інтеграцію  з предметом «Я досліджую Світ».

Сподіваємось, що креативний підхід, прогресивні ідеї, набутий на семінарі практичний досвід допоможуть вчителям успішно зустріти виклики  сьогодення   та сприяти  творчості  в щоденній  праці.

ЗАСІДАННЯ РАДИ ДИРЕКТОРІВ 28/08/2019

На базі Каховського державного агротехнічного коледжу відбулося засідання Ради директорів.

З питаннями щодо проведення ДПА у формі ЗНО–2019 для здобувачів освіти в закладах фахової передвищоїосвіти та стратегію розвитку Херсонщини до 2027 рокувиступив директор Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації А.Є.Криницький.

Учасники засідання обговорили реалізацію положень закону України про «Фахову передвищу освіту» з 1 вересня 2019 р., особливості вступної кампанії 2019 року та основні завдання на 2019-2020 навчальний рік, про які доповів голова Ради, Яковенко О.Є.

На засіданні був розглянутий  та прийнятий за основу звіт роботи Ради директорів за 2018-2019 н.р. та плану роботи обласних методичних об’єднань на 2019-2020 н.р.

Керівники закладів фахової передвищої освіти ознайомились з матеріальною базою та досягненнями Каховського державного агротехнічного коледжу.

Про призначення соціальних стипендій Верховної Ради України студентам закладів вищої освіти з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей на 2019 рік 16/08/2019

Розпорядження d484809.htm

НАКАЗ ПРО ПІДСУМКИ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМІПАД У 2019 році 16/08/2019

Наказ (закачати)

ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД СТУДЕНТІВ ТЕХНІКУМІВ І КОЛЕДЖІВ МІСТА НА ЧЕСТЬ ГЕРОЇВ АТО 11/06/2019

Щорічно у ВСП «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету»проводиться турнір з волейболу серед студентів технікумів і коледжів міста на честь героїв АТО, які навчались в коледжі.

Перед турніром був проведений мітинг пам’яті героїв. У ньому взяли участь дружина Валерія Вахненко та батьки Віталія Галети, представник громадської організації учасників АТО «Біла стріла», представник військової частини, адміністрація коледжу, викладачі і студенти.

В змаганнях взяли участь 5 команд (2 команди дівчат, 3 команди юнаків) з Новокаховського агроколеджу, Новокаховського політехнічного коледжу та Новокаховського приладобудівного технікуму.

Першими змагалися команди дівчат Нловокаховського агроколеджу та Новокаховського приладобудівного технікуму. Перемогу отримала команда Приладобудівного технікуму. В змаганнях серед юнаків третє місце посіла команда Новокаховського політехнічного коледжу, друге місце – команда Новокаховського приладобудівного технікуму, перше місце – команда Новокаховського агроколеджу.

Директор коледжу Іванов Г.І. нагородив переможців перехідними кубками та грамотами.

Останє поповнення : 2019-10-03