ДО 85-Ї РІЧНИЦІ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ 1932-1933 рр. 26/11/2018

Вшановуючи пам’ять мільйонів українців, загиблих в роки Голодомору 1932-1933 рр. студенти Херсонського училища культури ІІІ курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» підготували та провели тематичний вечір «Той голод має власний голос, і ми тим голосом живі». Студентська молодь училища провела акцію «Запали свічку». У кабінеті історії, філософії та економічної теорії оформлено інформаційно – ілюстративну виставку «Колосок пам’яті», а у читальній залі бібліотеки відбулася прем’єра книги Василя Піддубняка «Жнива Молоха. Голод 1932-1933 на Херсонщині». Протягом дня (23.11) у фойє училища транслювалася відеопрезентація «День пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр».

22 листопада другокурсники відвідали Херсонський обласний краєзнавчий музей де відкрилася виставка «Голодомори. Херсонський літопис».

ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ 26/11/2018

23 листопада активісти позанавчальних клубів «Дебют», «Джерела» Херсонського політехнічного коледжу ОНПУ під керівництвом викладача соціальних дисциплін Осадчої Л.С. та музичного керівника Ярцева С.О. підготували та провели для студентів першого курсу музично-літературну програму-реквієм «Розіп’яті голодом!», присвячену вшануванню пам’яті загиблих у результаті планомірного геноциду українського народу тоталітарною системою сталінського режиму. Активісти студради коледжу 24.11.2018 взяли участь у міському заході-реквіємі 24 листопада 2018 та підтримали всеукраїнську  акцію «Запали свічку».

26/11/2018

До Міжнародного дня відмови від паління у Новокаховському приладобудівному  технікумі пройшли тематичні заходи, спрямованя на відмову від цієї згубної звички. Випуск радіогазети нагадав студентам про шкідливість паління, а в холі технікуму  відбулася акція за гаслом «Ми – проти паління, ми – за здорове покоління!». Студенти отримали червоні стрічки з гаслом акції, а потім взяли участь у символічній лотереї.

ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ_ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ІНФОРМАТИКИ ТА КОМП_ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ 26/11/2018

23 листопада 2018 року на базі Херсонського гідрометеороло-гічного технікуму Одеського державного екологічного університету відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерних технологій; комп’ютерної та інженерної графіки закладів фахової передвищої освіти Херсонської області.

1. Організаційні питання (доповідач Яковенко В.Д – голова ОМО).

2. Планування організації та проведення ХІІІ Обласної Олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки (доповідач Яковенко В.Д – голова ОМО).

3. Обговорення організації та проведення Обласної Олімпіади з комп’ютерної графіки  (доповідач Свириденко О.В.– керівник секції інженерної та комп’ютерної графіки).

4. Нова Програма з Інформатики профільної загальноосвітньої школи(доповідач Рогоцька Н.Ю., Херсонський політехнічний коледж ОНПУ).

5. Використання сучасних інформаційних технологій для контролю знань студентів (доповідач Левицький В.М., Херсонський політехнічний коледж ОНПУ).

6. Впровадження реальних дипломних проектів (доповідач Сафонов М.С., Херсонський політехнічний коледж ОНПУ).

7. Різне.

ДЕНЬ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ У ХЕРСОНСЬКОМУ УЧИЛИЩІ КУЛЬТУРИ 22/11/2018

16 листопада студентською радою Херсонського училища культури було організовано та проведено день студентського самоврядування, присвячений Міжнародному Дню студента.

В цей день керівництво навчально-виховним процесом було передано членам студентської ради, а найкращі студенти училища спробували себе у ролі викладачів та старанно виконували свої обов’язки. Для студентів - це чудова нагода відчути усі складнощі роботи: довгу та відповідальну працю викладачів, терпіння та сили, уміння та професіоналізм. А також відданість, креативність та унікальність кожного в своїй справі.  А в цей час, викладачі отримали можливість повернутися до студентських років, та відчути себе у ролі безтурботних студентів.

Студенти готувалися до цього дня дуже активно: фойє було прикрашено яскравими декораціями за тематикою«Космос», які підготували студенти спеціалізації “Декоративно-прикладне мистецтво”. Кожну перерву звучала музика, а о 13:05 студенти ІІ курсу спеціалізації “Видовищно-театралізовані заходи”провели розважально – конкурсну програму, в якій розігрувались солодкі подарунки та абонементи у їдальню.

Під кінець навчального дня у актовій залі пройшов святковий концерт «Квантовий стрибок». Організаторами якого були студенти IVкурсів спеціалізацій “Народне пісенне мистецтво”(народний спів) та “Народне інструментальне мистецтво”(духові інструменти). Також відбулося нагородження усіх старанних, активних та креативних студентів.

Останє поповнення : 2019-01-17