ОБЛАСНЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ЕКОЛОГІЇ, БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ ЗАКЛАДІВ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ 14/11/2021

12 листопада на базі ВСП «ХГМФК ОДЕКУ» організовано та проведено обласне методичне об’єднання викладачів екології, БЖД та ОП закладів фахової передвищої освіти Херсонської області, у роботі якого взяли участь 25 викладач з фахових коледжів області.

Відповідно до плану роботи методичного об’єднання дляобговорення були представлені такі питання порядку денного:

1. Підведення підсумків роботи обласного методичного об’єднання викладачів охорони праці, БЖД, екології за 2020-2021 н.р. План роботи об’єднання на 2021 - 2022 н.р. (голова об’єднання, Букарєва С.А., ВСП «Херсонський гідрометеорологічний фаховий коледж ОДЕКУ»).

2.      Створення та використання QR кодів у навчальному процесі (Лисенкова Н.А., КЗ «Бериславський медичний фаховий коледж ХОР»).

3.      Кейс-метод як інструмент формування компетентностей, що виходять за межі навчального простору (Рубін Р.І., ВСП «Скадовський аграрний фаховий коледж ХДАЕУ»).

4.      Забезпечення якосі здобувачів освіти. Сілабус, пам'ятка для здобувача освіти (Сокол А.А., Морський фаховий коледж ХДМА).

5.      Організаційні питання щодо проведення заочного туру конкурс-захисту творчо-пошукових та науково-дослідницьких робіт з екології, БЖД та охорони праці серед студентів закладах фахової передвищої освіти  (голова об’єднання, Букарєва С.А., ВСП «Херсонський гідрометеорологічний фаховий коледж ОДЕКУ»).

6.      Різне.

Засідання пройшло дуже конструктивно. Учасники обмінялися досвідом роботи, обговорили актуальні методичні питання та перспективні напрямки роботи.

Дякуємо за плідну роботу!

Бажаємо професійного росту та натхнення!

14/11/2021

05 листопада на Х сесії міської ради керівництво Херсонського політехнічного фахового коледжу ДУ ОП у складі директора Яковенко О.Є. та заступника директора з навчальної роботи Ротань Н.В. від імені трудового і студентського колективів, та батьківського комітету коледжу нагородили міського голову Колихаєва Ігоря Вікторовича медаллю коледжу «ЗА ОСОБЛИВІ ЗАСЛУГИ». Цю нагороду вручено за особистий внесок у відновлення на території парку «Херсонська фортеця» спортивного майданчику, яким з 60-х років ХХ століття опікувався коледж, та за пропаганду здорового способу життя серед студентської молоді.

КОПІЇ ВІДПОВІДЕЙ МІНЕКОНОМІКИ ЩОДО ДЕРЖАВНОГО ЗАМОВЛЕННЯ НА ПІДГОТОВКУ ФАХІВЦІВ З ФАХОВОЮ ПЕРЕДВИЩОЮ ОСВІТОЮ 07/11/2021

Копія відповідей Міністерства економіки України (закачати)

Копія відповідей МОНУ (закачати)

ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ БІОЛОГІЇ ТА ХІМІЇ 07/11/2021

Відповідно до плану роботи обласних методичних об’єднань 05 листопада 2021 року на базі відокремленого структурного підрозділу «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів біології та хімії закладів фахової передвищої освіти Херсонської області в дистанційному режимі. Засідання проведено на платформі Skype. В роботі взяли участь 15 викладачів області.

В ході засідання голова методичного об’єднання підвела підсумки роботи за минулий рік та окреслила задачі на наступний рік.

Викладач Каховського державного агротехнічного коледжу О. Падалка познайомила учасників засідання з власною методикою підготовки студентів до державної підсумкової атестації у формі ЗНО з предмету «Біологія».  В ході доповіді вона поділився власними методичними наробками, формами роботи та провів порівняльний аналіз результативності здачі ДПА у формі ЗНО з біології.

Викладачі підтримали пропозицію провести Другий конкурс-захист творчих робіт, у квітні-травні, визначивши пріоритетною тематикою екологічний напрямок; обговорили та затвердили проєкт Положення цього заходу.

ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ ДИСЦИПЛІН 07/11/2021

4 листопада 2021 року на базі відокремленого структурного підрозділу «Новокаховський політехнічний фаховий коледж Державного університету «Одеська політехніка» відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів електротехнічних дисциплін закладів фахової передвищої освіти Херсонської області в дистанційному режимі на платформі Skype. В роботі взяли участь 13 викладачів області.

Порядок денний засідання:

1. Підсумки роботи обласного методичного об’єднання за 2020-2021 н.р.
  2.  Інноваційні форми, методи, технології навчання при вивченні електротехнічних дисциплін.
  3. Актуальність міжпредметних зв’язків для реалізації якісної підготовки фахівців.
  4. Нормативне забезпечення практичного навчання закладів фахової передвищої освіти.

5. Розгляд методичних розробок викладачів обласного методичного об’єднання та надання рецензій та рекомендацій до друку.

6. Різне.

Останє поповнення : 2022-01-21