06/02/2019

Люди слова і діла стали гостями Херсонського базового медичного коледжу! Майстер слова - лауреат Національної премії України імені Т.Г.Шевченка Анатолій Іванович Кичинський та "Ангел Добра", людина з великим, щедрим і добрим серцем - Юрій Геннадійович Рожков.

Гості розповіли студентам,  яким буде світ і Україна, якщо щиро, по-справжньому любити свою справу, свою Батьківщину, свою родину! Як навчитися вірити у власну перемогу,яких зусиль докласти, щоб стати успішною людиною, щобсамому бути гідним допомагати іншим, щобніколи не забувати про тих, хто подавтобі руку допомоги, – так, як це роблять гостіколеджу:високим словомта  конкретним ділом.

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПТАХІВ 06/02/2019

Щороку 1 лютого у світі відзначається День птахів,  який вшановують у всіх країнах світу. Цей день святкують захисники навколишнього середовища та екологи, громадські та благодійні фонди. В Україні до нього приєднуються учні шкіл і  та закладів освіти усіх рівнів, а також всі ті, кому небайдужа доля екосистеми Землі.

День птахів стали відзначати з початку 20 століття — в 1902 році була складена Міжнародна конвенція по охороні птахів, а в 1906 році вперше його відзначили одночасно у багатьох країнах світу.

Студенти Новокаховського приладобудівного технікуму долучилися до акції, присвяченій до Всесвітнього дня птахів. Активісти студентського самоврядування підготували годівниці для пернатих.

01/02/2019

29 січня українці вшановують 100- річчя подій кінця січня 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху — бій під Крутами.

Саме тоді на Чернігівщині недалеко від залізничної станції Крути, що розташована за 130 кілометрів на північний-схід від Києва, добровольчий Студентський Курінь, що складався із 300 юнаків: студентів Університету імені Святого Володимира, новоствореного Українського Народного Університету та гімназисти Київських гімназій, відстоюючи право українського народу жити у власній державі, вступили нерівний бій із більшовицькими військами, чисельність яких налічувала близько 5 тисяч.

Бій тривав лише п’ять годин. У полон було захоплено і потім розстріляно 28 юнаків. Ціною свого життя юні герої зупинили наступ ворога на два дні. Уже в березні 1918 року, після підписання більшовиками Брестської мирної угоди і з поверненням уряду УНР до Києва, за рішенням Центральної Ради було вирішено урочисто перепоховати полеглих студентів на Аскольдовій могилі у Києві. Тіла 28 вояків-студентів було перевезено до Києва.

Тим, про кого не можна забути і викреслити з пам’яті історії, юним гімназистам, студентам, кадетам – героям, що пали в страшньому бою під залізничною станцією Крути 29 січня 1918 року, була присвячена радіогазета, виставка видань у бібліотеці Новокаховського приладобудівного  технікуму  і міській захід у Палаці культури.

ТЕХНОЛОГІЧНА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ ХЕРСОНСЬКОГО ПОЛІТЕХНІЧНОГО КОЛЕДЖУ ОНПУ 24/01/2019

Студенти 4 курсу електротехнічного відділення Херсонського політехнічного коледжу ОНПУ проходять технологічну практику на підприємстві ANIMEX (м. Кутно, Польща). Під час перебування на заводі здобувачі освіти набувають професійних умінь та навичок щодо протягування кабелів; заміни автоматичних вимикачів; запобіжників, джерел світла по території заводу, датчиків на машині veripack; монтажу та заміни розпилювачів у камері охолодження verinox, пристрою плавного пуску і гальмування, замків на аварійних дверях; ремонту машини handtmann тощо.

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО ОЛІМПІАДИ "ХІМІЯ" 2019 22/01/2019

Архів завдань 2019 (закачати)

Останє поповнення : 2019-03-12