ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ БЖД, ОХОРОНИ ПРАЦІ, ЕКОЛОГІЇ 20/10/2018

19 Жовтня 2018 року на базі Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету відбулося засідання обласного методичного  об’єднання викладачів  охорони праці, БЖД та екології закладів фахової предвищої освіти Херсонської області. У засіданні взяли участь 21 викладач з 16 закладів освіти області.

Відповідно до плану роботи МО для обговорення були представлені такі питання порядку денного:

1.   Підведення підсумків обласного методичного об’єднання за 2017-2018 н.р. (Голова ОМО Букарєва С.А,Херсонський  гідрометеорологічний технікум ОДЕУ )

2.   Контроль якості засвоєння знань з навчальної дисципліни «Основи охорони праці. (Мальченко Л.Ф., Каховський державний агротехнічний коледж)

3.   Ситуаційні задачі, як засіб формування професійної компетентності. (Сокол А.О,Морський коледж ХДМА)

4.   Методичні рекомендації по створенню компететністно - орієнтованих ситуаційних задач. (Корх С.В.,Морський коледж ХДМА).

5.   Використання wikiтехнологій та stemприйомів для активізації пізнавальної діяльності студентів. ( Матвієнко Т.В., Херсонській політехнічний коледж ОНПУ)

6.   Розгляд  та затвердження «Положення про збірку тез доповідей закладів фахової перед вищої перед вищої освіти Херсонської області за матеріалами обласного конкурсу-захисту творчо-пошукових та науково-дослідницьких робіт з охорони праці, БЖД та екології».

7.   Організаційні питання щодо проведення заочного туру конкурсу творчих робіт з охорони праці, безпеки життєдіяльності та екології.(Голова ОМО Букарєва С.А.,Херсонський  гідрометеорологічний технікум ОДЕУ).

Учасники обмінювалися власним досвідом роботи, активно спілкувалися, обговорювали важливі методичні питання, ознайомилися з навчально-матеріальною базою Херсонського політехнічного коледжу.

ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ФІЗИКИ 20/10/2018

17 жовтня 2018 року в Херсонському базовому медичному коледжі відбулося засідання обласного методичного  об’єднання викладачів  фізики  закладів фахової предвищої освіти Херсонської області.

У засіданні взяли участь 15 викладачів з 14 закладів освіти області. Учасників об’єднання привітала заст.директора з навчальної роботи О.А.Тищенко.

1. Підсумки роботи обласного методичного об’єднання за  2017-2018н.р.
  2. Методичні рекомендації щодо організації та змісту вивчення фізики в старшій школі у 2018-2019 н.р.
  3. Особливості оновленої програми з фізики.
  4. Використання вільного програмного забезпечення на уроках фізики та астрономії.
  5. Про підготовку до проведення обласної олімпіади з фізики.

Учасники обмінювалися власним досвідом роботи, активно спілкувалися, обговорювали важливі методичні питання, ознайомилися з навчально-матеріальною базою ХБМК ХОР.

ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ_ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ 18/10/2018

17 жовтня 2018 року в Херсонському базовому медичному коледжі відбулося засідання обласного методичного  об’єднання викладачів  іноземної мови вищих закладів фахової предвищої освіти Херсонської області.

У засіданні взяли участь 23 викладачі з 15 закладів фахової передвищої освіти області.

Відповідно до порядку денного дляобговорення були представлені такі питання:

1. Підсумки роботи обласного методичного об’єднання за 2017-2018 н.р. (Кайдаш Ж.С., голова МО).

2. Забезпечення всебічного розвитку студента як особистості, його нахилів, здібностей і талантів на заняттях англійської мови (Макаревич І.С., економіко-технологічний технікум ХНТУ).

3. Платформи, які використовують учителі англійської мови (Ріжова Є.Ю., Вдодович М.М., Новокаховський коледж ТДАУ).

4. Інноваційні підходи до створення мовленнєвих ситуацій на заняттях іноземної мови як засіб розвитку комунікативних здібностей студентів (Козаренко О.О., Каховський державний агротехнічний коледж).

5. Особливості впровадження комунікативного підходу під час викладання англійської мови у морських закладах фахової передвищої освіти (Філіпов Ю.В., Херсонське морехідне училище рибної промисловості).

6. Доцільність використання ідіом на заняттях з дисципліни «Іноземна мова за профспрямуванням» (Запорожець О.М., Бериславський медичний коледж).

7. Розвиток мовленнєвої компетенції майбутніх техніків-механіків (Павліченко О.В., Херсонський політехнічний коледж ОНПУ).

8. Про проведення обласної олімпіади з англійської мови у 2019 році (Кайдаш Ж.С., голова МО).

Учасники методичного об’єднання обмінювалися власним досвідом роботи, активно спілкувалися, обговорювали важливі методичні питання, ознайомилися з навчально-матеріальною базою ХБМК ХОР.

НАКАЗ НА ПРОВЕДЕННЯ ОМО ІСТОРІЯ УКРАЇНИ 17/10/2018

Наказ 15-1/40 (закачати)

Лист 15-2/60 (закачати)

СТИПЕНДІЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ-КРАЩИМ СТУДЕНТАМ ОБЛАСТІ 17/10/2018