СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ЗНАНЬ У ПРИЛАДОБУДІВНОМУ ТЕХНІКУМІ 03/09/2018

День, що відкрив шлях  до нових знань, до нових вершин професійної майстерності,почався для студентів І – ІV курсів технікуму з позивних радіо “Приборка”. Бурхливими оплесками присутні зустріли нове покоління студентів. З привітаннями звернулась директор технікуму Глазунова Лариса Іванівна: “Вірю, відкриттів багато дивних належить тут зробити Вам. Сподіваюсь, що ви  налаштовані оволодіти новими знаннями і підкорити нові вершини”.

Яскравих фарб на святі додали творчі колективи своїми виступами: команда КВК (Матвієнко А.П.), хореографічна студія “Шаг” (керівник Кучинська О.Б.), студенти театра “Образ” (керівник Коваль А.В.)  та вокальна студія “Голос” (керівник Головінов О.А.).

Найкрасивіші квіти, найкращі вітання  пролунали від вдячних студентів в цей день всім викладачам і співробітникам технікуму, які відкривають і віддають свою душу і серце дітям.

ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАДИ ДИРЕКТОРІВ З НАГОДИ ДНЯ ЗНАНЬ 31/08/2018
НАКАЗ ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛІВ ОМО НА 2018-2019 н.р 31/08/2018

Наказ 15-1/30 (закачати)

ОБЛАСНА СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ХЕРСОНЩИНИ 28/08/2018

27 серпняу Херсонському державному університеті відбулась обласна серпнева конференція педагогічних працівників Херсонщини. У роботі конференції взяли участь голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер, директор Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Юрій Кононенко, керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, представники районних профспілок, керівники місцевих органів управління освітою, педагогічні працівники, керівники вищих закладів освіти та інші. На початку заходу було вручено грамоти і подяки вчителям від голови Херсонської обласної державної адміністрації, грамоти від Верховної Ради України, грамоти від голови Херсонської обласної ради, отримали грошові винагороди вчителі, чиї випускники набрали найвищі 200 балів з математики у цьогорічному ЗНО. У своїй промові на початку конференції, Для України зараз одне з найперших завдань – збалансована національна стратегія розвитку людського капіталу. Тому у вчителя має бути високий статус у суспільстві, адже саме від нього залежить, якою буде молодь, а отже – вектор розвитку України. У рамках конференції пройшли панельні дискусії: «Херсонщина інвестує в освіту», «Нова українська школа – нове покоління майбутнього.

З доповіддю  «Людський капітал – чинник економічного добробуту Херсонщини» в обговоренні взяв участь голова Ради директорів  закладів фахової передвищої освіти Херсонської області, директор Херсонського політехнічного коледжу ОНПУ Яковенко О.Є.

Вітання до Дня Незалежності України 24/08/2018

Останє поповнення : 2018-09-20