ВІТАННЯ З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ 01/10/2020

ЕКСКУРСІЯ ДО НПП "БУЗЬКИЙ ГАРД" 30/09/2020

«Краще один раз побачити, ніж сто раз почути…» Саме тому задля знайомства з НПП «Бузький Гард» студенти-екологи Херсонського гідрометеорологічного технікуму ОДЕКУ в рамках дисципліни «Заповідна справа» відвідали перлини Вознесенського району - Актовський та Арбузинський каньйони. Це унікальні природні комплекси лісової та водної екосистем у поєднанні з комплексами скель та гранітних валунів. Річка Арбузинка ділить Актовський каньйон навпіл, створюючи ландшафти, що мають особливу екологічну, естетичну та історичну цінність. Актовський каньйон займає площу понад 250 га. Цей куточок землі славиться далеко за межами району не лише своїм вражаючим тваринним та рослинним світом, а й чудовими пейзажами створеними природою. Гранітні скелі сягають подекуди 30 метрів заввишки. Геродот писав про притоку Гіпаніса (р. Південний Буг) - струмок Ексампей, що начебто означає «Священні шляхи» (р. Мертвовод). Каньйон - це тріщина серед голого степу, гранітна безодня в кристалічному щиті, на дні якого дзюрчить струмок Ексампей. Не менш мальовничий і Арбузинський (Малий Актовський) каньйон, який розташований поруч, між селами Актово та Трикрати, при впадінні в Мертвовод річки Арбузинки. Вдалині нашу увагу привернули білосніжні скелі — це кар’єр, де видобували крейду. Зараз він виглядає покинутим, але майже інопланетні білі скелі, наче драконячі зуби, дуже чудові декорації для фотосесії. В цілому день пройшов насичено, цікаво і дуже корисно!

За матеріалами hgmt.com.ua

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ МИСТЕЦТВА 28/09/2020

25 вересня 2020 року на базі комунального закладу  «Херсонський фаховий коледж культури і мистецтв» Херсонської обласної ради відбувся навчально-методичний семінар для вчителів мистецтва закладів середньої освіти Голопристанської міської ОГТ «Ціннісний потенціал  предметів художньо-естетичного циклу    в контексті реалізації ідей концепції Нової української школи». В семінарі взяли участь 12 вчителів освітньої галузі «Мистецтво».

Учасники семінару відвідали майстер-клас голови ЦК «Видовищно-театралізовані заходи» викладача-методиста Чумаченко О.Ф. «Страх публічних виступів та шляхи його подолання».

Досвідом дистанційного навчання з дисципліни «Декоративно-прикладне мистецтво» в умовах пандемії з викладачами образотворчого мистецтва поділилася голова ЦК «Декоративно-прикладне мистецтво» викладач-методист, член Національної спілки художників України Катиніна О.Г.

С.В. Каталкін, голова ЦК «Народне пісенне мистецтво (академічний спів)») для вчителів музичного мистецтва провів майстер-клас «Практична робота над засобами музичної виразності: в процесі  формування майбутнього керівника хорового колективу (ансамблю)» .

Учасники семінару відвідали екскурсію по закладу освіти та ознайомилися з матеріальною базою коледжу. Зустріч пройшла у дружній та творчій обстановці.

ЗАСІДАННЯ РАДИ ДИРЕКТОРІВ 24/09/2020

24 вересня 2020 року на базі ВСП «Херсонський політехнічний фаховий коледж» Одеського національного політехнічного університету» в дистанційному режимі (платформа Skype) відбулося планове засідання Ради директорів, у якому взяли участь керівники 16 закладів освіти області. В роботі Ради також брали участь заступники директора з навчальної роботи. На порядок денний було винесено 4 питання:

1. Робота закладів освіти в умовах протидії розповсюдження коронавірусу COVID-19.
  2. Імплементація Закону України «Про фахову передвищу освіту».
  3. ДПА-2021 в закладах фахової передвищої освіти.
  4. Про проведення засідань ОМО, олімпіад та конкурсів у 2020-2021 році.

Відкриваючи засідання Голова Ради, Олександр Яковенко проінформував учасників засідання про особливості роботи закладів освіти в умовах протидії розповсюдження коронавірусу COVID-19, наголосивши, що керівники закладів освіти несуть персональну відповідальність за дотримання протиепідеміологічних вимог.

Заступник директора з НР Херсонського політехнічного фахового коледжу ОНПУ Н.Ротань ознайомила присутніх з особливостями проведення ДПА у 2021 році: для отримання свідоцтва про повну загальну середню освіту випускники 2020-2021 року повинні мати позитивні оцінки з 4 предметів: українська мова та література, математика (дворівневі завдання),історія України та один з предметів на вибір студента.

Голова Ради вніс пропозицію проводити щомісяця засідання Ради директорів в онлайн-режимі та засідання обласних методичних об’єднань двічі на рік за графіком.

Засідання Ради пройшло у дружній  та творчій атмосфері.

ЗАТВЕРДЖЕНИЙ ЗВІТ РОБОТИ РАДИ ДИРЕКТОРІВ 2019-2020 н.р. 23/09/2020

Звіт (закачати)