Засідання обласного методичного об’єднання викладачів фізичного виховання в дистанційному режимі 14/05/2020

12 травня 2020 рокувідповідно до плану роботи обласних методичних об’єднань на базі Бериславського педагогічного коледжу ім. В.Ф. Беньковського Херсонського державного університету відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів фізичного виховання в дистанційному режимі. У засіданні взяли участь 15 викладачів фізичного виховання області. Голова методичного об’єднання привітав учасників і запропонував провести роботу ОМО за таким порядком денним:

1. Підвищення рухової активності студентів вищих навчальних заклад засобами кросфіту.
  2. Організація колового тренування та особливості його застосування у закладахфахової передвищої освіти.
  3. Обмін досвідом про методи формування у студентів позитивної мотивації на здоровий спосіб життя.

Учасники засідання поділилися власним досвідом про організацію навчання у дистанційному режиміта спланували  роботу ОМО на наступний 2020-2021 навчальний рік.

Засідання обласного методичного об’єднання викладачів охорони праці, БЖД, екології у дистанційному режимі 14/05/2020

Відповідно до плану роботи методичних об’єднань на 2019-2020 н.р. на базі Херсонського гідрометеорологічного фахового коледжу

Одеського державного екологічного університету 13 травня 2020 року відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів охорони праці, БЖД, екології у дистанційному режимі з використання платформи Skype.

У засіданні взяли участь 21 викладач області.

За порядком денним обговорювалися наступні питання:

1. Конкурс-захист творчо-пошукових та науково-дослідницьких робіт з екології, БЖД та охорони праці серед студентів (за результатами заочного оцінювання) закладах фахової передвищої освіти.

2. Використання технологій дистанційного навчання під час організації навчального процесу: обмін досвідом, рекомендації.

3. Проведення рейтингу викладачів згідно з ліцензійними вимогами у закладах фахової передвищої освіти, враховуючи період дистанційного навчання.
4. Обговорення та затвердження науково-методичної проблеми обласного методичного об’єднання викладачів охорони праці, БЖД, екології на 2020-2021 навчальний рік.
5. Різне.

Підсумки конкурсу-захисту творчо-пошукових та науково-дослідницьких робіт з екології, БЖД та охорони праці серед студентів у цьому році проводилися за результатами заочного туру Було представлено 6 робіт у 3 секціях.

Учасники засідання обговорили переваги та недоліки освітніх платформ, на яких вони працюють та затвердили планування наступних засідань на 2020-2021 р.

ЗАСІДАННЯ ОМО БЖД, ІНФОРМАТИКА, УКРАЇНСЬКА МОВА 11/05/2020

Засідання обласного методичного об’єднання викладачів охорони праці, БЖД, екології закладів фахової передвищої освіти Херсонської області

Лист (закачати) Наказ  № 15-1/21 від 08.05.2020 р.(закачати)

Засідання обласного методичного об’єднання викладачів української мови та літератури закладів фахової передвищої освіти Херсонської області