ТЕХНОЛОГІЧНА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ ХЕРСОНСЬКОГО ПОЛІТЕХНІЧНОГО КОЛЕДЖУ 14/09/2018

З 10 вересня 2018 розпочато технологічну практику (керівник  - Литвиненко О.В.)  серед здобувачів вищої освіти Херсонського політехнічного коледжу ОНПУ спеціальності «Виробництво двигунів» за дуальною системою.

Студентам провели екскурсію по  ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод», де майбутні спеціалісти  ознайомились із цехами ремонту, складання сільськогосподарської техніки та машинобудівних агрегатів.

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ОБЛАСТІ 12/09/2018

В рамках Дня фізичної культури і спорту у коледжах і технікумах області відбулися спортивні змагання, основною метою яких була пропаганда здорового способу життя та розвиткку фізичних здібностей молоді.

Юнацька збірна училища культури з армреслінгу (Саітов М., Мироненко А., Мартиненко О., Марчук М., Лашкарь С.) та стрітболу (Халявко К., Горбунков Я., Іванча І.) брала участь у Фестивалі спорту, який відбувся 7 вересня у м. Херсон під патронатом Управління з питань фізичної культури та спорту Херсонської обласної державної адміністрації. Команда з армспорту отримала перемогу над командою музичного училища. Хлопці, так тримати!

8 вересня на території ТРЦ «Фабрика» відбулися змагання із настільного тенісу серед команд навчальних закладів та організацій міста ФСТ «Спартак», жіноча команда у складі викладача Радик Т.А. та студентки ІІІ курсу спеціалізації «Декоративно – прикладне мистецтво» Гайван С. посіла І та ІІ місце у турнірі.

11 вересня 2018 року на стадіоні “Енергія” відбулися спортивні змагання, присвячені Дню фізичної культури і спорту, в яких взяли участь навчальні групи І-ІV курсів Новокаховського приладобудівного технікуму .

На урочистому відкритті були присутні почесна гостя –  начальник відділу у справах сім’ї , молоді і спорту Таран Н.М., яка радо та з ентузіазмом привітала студентів.

У програмі “Дня здоров’я” були враховані всі види командних і індивідуальних змагань: футбол, піонербол, перетягування канату, легка атлетика, гиря, стрибки зі скакалкою, шахи, волейбол.Усі бажаючі мали змогувзяти участь у змаганнях.

Переможцями стали:

І місце - група П17 - 1Д класний керівник Якуба Оксана Анатоліївна;

ІІ місце - група РТ17 - 1Д класний керівник Забродоцька Анна Євгеніївна;

ІІІ місце - група К18 - 2ДС - класний керівник Бондаренко Олена Леонідівна.

ЗУСТРІЧ З ЧЕМПІОНКОЮ 09/09/2018

5 вересня в училищі культури відбулася зустріч з параолімпійською чемпіонкою України, Європи, срібним та бронзовим призером світу з легкої атлетики Лебедєвою Яною.

Зустріч пройшла у теплій, дружній атмосфері, атмосфері спорту та азарту. Студенти побажали спортсменці подальших великих перемог на світовій арені.

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ЗНАНЬ У ПРИЛАДОБУДІВНОМУ ТЕХНІКУМІ 03/09/2018

День, що відкрив шлях  до нових знань, до нових вершин професійної майстерності,почався для студентів І – ІV курсів технікуму з позивних радіо “Приборка”. Бурхливими оплесками присутні зустріли нове покоління студентів. З привітаннями звернулась директор технікуму Глазунова Лариса Іванівна: “Вірю, відкриттів багато дивних належить тут зробити Вам. Сподіваюсь, що ви  налаштовані оволодіти новими знаннями і підкорити нові вершини”.

Яскравих фарб на святі додали творчі колективи своїми виступами: команда КВК (Матвієнко А.П.), хореографічна студія “Шаг” (керівник Кучинська О.Б.), студенти театра “Образ” (керівник Коваль А.В.)  та вокальна студія “Голос” (керівник Головінов О.А.).

Найкрасивіші квіти, найкращі вітання  пролунали від вдячних студентів в цей день всім викладачам і співробітникам технікуму, які відкривають і віддають свою душу і серце дітям.

ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАДИ ДИРЕКТОРІВ З НАГОДИ ДНЯ ЗНАНЬ 31/08/2018

Останє поповнення : 2018-10-15