15/11/2018

13.11.2018 року у Новокаховському приладобудівному технікумі відбулась цікава зустріч з представниками місцевого бізнесу, депутатами міської ради, власниками торгівельних мереж Нової Каховки Хоменко С.В. та Власовим Ю.В., які поділилися своїми "таємницями" по створенню підприємницької діяльності.

В кінці зустрічі студенти задавали численні питання учасникам зустрічі.

КРАЩИМ СТУДЕНТАМ ОБЛАСТІ ПРИЗНАЧЕНО ІМЕННІ СТИПЕНДІЇ ВЕРХОВНОЇ РАД НА 2018-2019 н.р. 06/11/2018

Відповідно до наказу МОНУ № 11784 від 30.10.2018 кращим студентам Херсонської області призначено іменні стипендії Верховної ради України.

Наказ № 1174 (закачати)

Прізвище, ім’я,

по батькові

Назва закладу освіти

Науменко

Олександра Олександрівна

Херсонський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету

Стадник

Анастасія  Ігоревна

Економіко-технологічний технікум Херсонського національного технічного університету

Мирончук

Іван  Андрійович

Херсонський гідрометеорологічний технікум  Одеського державного екологічного університету

Солнушко

Станіслав  Вікторович

Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету»

КОНКУРС ТАЛАНТІВ У НОВОКАХОВСЬКОМУ ПРИЛАДОБУДІВНОМУ ТЕХНІКУМІ 06/11/2018

В перший день листопада в Новокаховському приладобудівному технікумі пройшов конкурс творчої студентської молоді “Приборка має талант”.

Кожен, хто виступав на сцені, дуже приємно вразив присутніх своїми талантами. Але вимогливе журі таким чином розподілило місця:

І місце посіла група І курсу АФ18 – 1Д (класний керівник Божик С.В.,староста Скрабут Діана).

ІІ місце посіла група ІІ курсу Ф17 – 1Д (класний керівник Бєляк Н.Д., староста Величко Олександра).

ІІІ місце посіла група ІІІ курсу П16 – 1Д (Класний керівник Карнаух І.М., староста Гаркуша Данило).

Особливе враження залишили виступи окремих учасників:

Гринь Кирило (група П16 -1Д) за виконання скоромовки;

Дичок Родіон (група Ф17 – 1Д) як ведучий і виконавець пісні “Варенички”;

Дорубець Діана (група АФ18 – 1Д) за виконання вірша “Я могу тебя очень ждать…”;

Капустіна Яна (група АФ – 1Д) за виконання пісні “Поможи мені”;

Кухта Марія ( група АФ – 1Д) за виконання танцю “Шлях до дому”; КВК від групи АФ18 -1Д.

НАКАЗ НА ПРОВЕДЕННЯ ОМО ВИКЛАДАЧІВ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА ЕКОНОМІЧНИХ ДИСЦИПЛІН 31/10/2018

Наказ 15-1/44 (закачати)

Наказ 15-1/45 (закачати)

ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНИХ МЕТОДИЧНИХ ОБ’ЄДНАНЬ ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРА З ВИХОВНОЇ РОБОТИ ТА ЗАВІДУВАЧІВ ВІДДІЛЕННЯМИ ЗАКЛАДІВ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ 28/10/2018

Відповідно до плану роботи обласних методичних об’єднань у 2018-2019 році  24 жовтня 2018 року на базі комунального закладу «Бериславський педагогічний коледж ім. В.Ф. Беньковського» Херсонської обласної ради відбулися засідання обласних методичних об’єднань заступників директора з виховної роботи та завідувачів денними відділеннями закладів фахової передвищої освіти Херсонської області.

Заступники директора з виховної роботи розглянути такі питання:

• План роботи обласного методичного об’єднання на 2018-2019 н.р. (доповідач – голова ОМО Лебедь Г.М., Херсонський політехнічний коледж ОНПУ).
  • Студентське самоврядування як фактор оптимізації освітнього процесу в закладах фахової передвищої освіти – (доповідач - заступник директора з виховної роботи Знаменська О.О., Лукомець А., студентка 4 курсу, президент студентського коллективу КВНЗ «Бериславський педагогічний коледж імені В.Ф. Беньковського» Херсонської обласної ради).
  • Роль студентського самоврядування у формуванні майбутніх фахівців з досвіду роботи (доповідач - Лебедь Г.М.,  Херсонський політехнічний коледж ОНПУ).

На порядку денному засідання завідувачів денними відділеннями були обговорені питання:

Також учасниками заходу були обговорені перспективи розвитку фахової передвищої освіти в рамках прийняття та реалізації Закону України «Про фахову передвищу освіту», особливості підготовки студентів до складання ЗНО та підвищення конкурентноспроможності випускників закладів даного типу Херсонської області на ринку праці України та Європи.

Останє поповнення : 2018-12-16