ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНИХ МЕТОДИЧНИХ ОБ_ЄДНАНЬ 22/04/2019

Відповідно до плану роботи Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Херсонської області на базі Новокаховського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету 17.04.2019 року відбулися засідання обласних методичних об'єднань заступників директорів з виховної роботи, завідувачів відділень, завідувачів бібліотек. У роботі методичних об'єднань взяли участь 46 педагогічних працівників з 15 закладів фахової передвищої освіти Херсонської області.

З привітальним словом до учасників професійних об'єднань звернувся директор НКПК ОНПУ, к.т.н Вітков В.В., який наголосив на важливості системного підходу до організації роботи обласних методичних об'єднань, діяльність яких стимулює підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, спонукає до розвитку творчої ініціативи.

Порядок денний засідань http://nkpk.org.ua/article/268

Вітков В.В. ознайомив присутніх з програмою проведення обласних об'єднань та побажав учасникам плідної роботи й творчої атмосфери спілкування з колегами.

В ході засідань учасники методичних об'єднань обговорювали нагальні питання щодо формування якісного складу педагогічних працівників закладів освіти, підвищення якості підготовки фахівців, ділилися досвідом роботи, майстерно демонстрували можливості та переваги використання в освітньому процесі інноваційних методик за допомогою мультимедійних засобів навчання.

Тези доповіді Сидорчук (закачати)

Зацікавленість і активність присутніх була високою, оскільки питання, що обговорювалися, є важливими і актуальними для освітян технікумів і коледжів. Підсумки засідань методичних об'єднань були підведені в ході результативного спілкування колег на засіданні круглого столу.

Сподіваємося, що творча співпраця в обласних методичних об'єднаннях в подальшому сприятиме високому рівню професійної активності педагогічних працівників, ефективному використанню власного досвіду і досвіду колег у навчально-виховному процесі.

ЗАТВЕРДЖЕНЕ ПОЛОЖЕННЯ ОЛІМПІАДА "ХІМІЯ" 19/04/2019

Положення 2019 (закачати)

УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ СЕМІНАРІ «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД У РЕАЛІЗАЦІЇ ПОЛІТИКИ СФЕРИ КУЛЬТУРИ..» 13/04/2019

З  4 по 8 квітня делегація Херсонського політехнічного коледжу ОНПУ у складі Ротань Н. В., Лебедь Г. М., Яковенко В. Д., Мадаєва А. С., Сотнікова В. взяла участь у Міжнародному семінарі «Європейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти й охорони здоров`я: сучасний стан і перспективи розвитку» з відвідуванням Словаччини, Угорщини та Польщі.

Перша та друга сесії семінару відбулись у м.Пряшів (Словаччина). Учасників заходу привітали: Владімір Фельбаба, Віце-мер міста Пряшів, Ладіслав Сугані, проректор з міжнародних зв`язків і маркетингу Пряшівського університету в Пряшеві, Йозеф Затько, президент Європейського інституту безперервної освіти, директор Східноєвропейського агенства розвитку, Станіслав Обіцькі, Почесний консул України в Словацькій Республіці, Павло Богдан, в.о. голови союзу русинів-українців в Словацькій Республіці.

6 квітня 2019 р. учасники семінару відвідали Центральноєвропейський університет (CEU) у м. Будапешт (Угорщина). Українську делегацію привітав Іван Лукачук, перший секретар Посольства України в Угорщині, який розповів про українсько-угорське співробітництво у різних сферах суспільного життя. Олександр Штоквич, директор Програм Центру досліджень вищої освіти імені Єгуди Елькани ЦЄУ розповів про систему освіти та культури Угорщини.

8 квітня 2019 року українська делегація відвідала Ягелонський університет у Кракові (Польща). Співробітниця відділу міжнародних зв`язків університету, Марія Кантор,  розповіла про його міжнародну діяльність й актуальні напрямки розвитку. У ході виступу було зазначено про академічну мобільність викладачів і студентів у рамках двосторонніх угод, Erasmus + і SYLFF, літні школи, різні стипендіальні програми.

Наприкінці зустрічі учасники міжнародного семінару отримали сертифікати про підвищення кваліфікації від голови Правління ВМГО «Серце до серця» П. Горінова та його заступника - Т. Карпенко.

ЗАСІДАННЯ ОМО ЕКОНОМІЧНИХ ДИСЦИПЛІН 13/04/2019

10 квітня 2019 рокуна базі Новокаховського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету  відбулося позачергове засідання методичного об'єднання викладачів економічних дисциплін, в якому взяли участь 8 фахівців області.

1. Обговорення та конкретизація окремих розділів Положення про проведення II (обласного) етапу олімпіади "Економіка підприємства" серед студентів закладів фахової передвищої освіти Херсонської області.

2. Розгляд та коригування бази практичних завдань для проведення II(обласного) етапу олімпіади "Економіка підприємства" серед студентів закладів фахової передвищої освіти Херсонської області.

Протокол 18 (закачати)

Засідання пройшло у дружній та творчій атмосфері.

ОЛІМПІАДА РАДІОЕЛЕКТРОНІКА У НОВОКАХОВСЬКОМУ ПРИЛАДОБУДІНОМУ ТЕХНІКУМІ 10/04/2019

4 квітня в Новокаховському приладобудівному технікумі відбувся ІІ етап ІХ Всеукраїнської олімпіади серед закладів вищої освіти , що готують молодших спеціалістів. Учасники олімпіади мали можливість продемонструвати креативний та нестандартний підхід у вирішенні поставлених задач у таких конкурсах: теоретичному, з конструювання та технології виготовлення радіоелектронного пристрою, з проектування друкованого вузла з використанням САПР.

Призові місця посіли студенти Новокаховського приладобудівного технікума та Херсонського політехнічного коледжу ОНПУ.

Останє поповнення : 2019-06-11