ПОЛОЖЕННЯ ЕЛЕКТРОТЕХНІКА 2019 21/03/2019

Електротехніка (закачати)

ВИХОВНИЙ ЗАХІД В БІБЛІОТЕЦІ ХЕРСОНСЬКОГО ПОЛІТЕХНІЧНОГО КОЛЕДЖУ ОНПУ 21/03/2019

21 березня у читальній залі бібліотеки Херсонського політехнічного коледжу ОНПУ відбувся виховний захід «Дорога в Крим: мости культур», присвячений Міжнародному десятиріччю зближення культур (2013-2022 рр.). Під час заходу студенти ІІ-ІІІ курсів відділення комп’ютерної та програмної інженерії поглибили знання з історії та культури кримсько-татарського народу та взяли участь у конкурсі на знання складових страв національної кухні.

Захід організовано працівниками бібліотеки спільно з колегами міської бібліотеки-філії № 6.

МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ГАЛУЗЕВОГО МАШИНОБУДУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ФАХОВОЇ ПЕРЕД ВИЩОЇ ОСВІТИ ТА ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ 20/03/2019

14 березня 2019року  голова циклової комісії галузевого машинобудування Крижановська О.В.  та викладач Рябініна О.М. взяли участь у методичному об’єднанні  галузевого машинобудування  закладів фахової перед вищої освіти та професійно-технічної освіти Херсонської області, яке проводилося на базі Новокаховського професійного електротехнічного ліцею.

Згідно порядку денного обговорювалися питання щодо досвід впровадження дуальної системи освіти в навчальних закладах машинобудівного профілю Херсонської області, особливості вивчення дисципліни «Технології / Вступ до спеціальності» згідно з новою типовою освітньою  програмою профільної середньої освіти. Крижановська О.В. поділилась досвідом щодо  підготовки до участі у Всеукраїнській науково-технічній виставці-конкурсі молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» Національного центру «Мала академія наук України». Рябініна О.М. прийняла участь в обговоренні щодо організації проведення ІІ Обласного конкурсу фахової майстерності за професією «Токар» серед здобувачів фахової перед вищої освіти та професійно-технічної освіти Херсонської області.

ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ЗА ПРОФЕСІЄЮ «ТОКАР» 19/03/2019

14 березня 2019 року на базі Новокаховського професійного електротехнічного ліцею пройшов ІІ Обласний конкурс фахової майстерності за професією «Токар» серед здобувачів фахової передвищої  та професійно-технічної освіти Херсонської області.

Організатори конкурсу – Департамент освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації, Об’єднання організацій роботодавців Херсонщини, Рада директорів закладів фахової передвищої освіти  Херсонської області, ТОВ НВП  «Херсонський машинобудівний завод», підприємство ТОВ "НВП"НКЕМЗ"м. Нова Каховка та циклова комісія «Галузеве машинобудування» Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету.

У конкурсі взяли участь 10 здобувачів освіти  з п’яти  закладів фахової передвищої  освіти та професійно-технічної освіти Херсонської області.

Конкурс проводився за двома турами:

• перший (теоретичний) тур – перевірка знань учасників з базових дисциплін (дисциплін професійно-практичної підготовки) – он-лайн тестування з використанням системи Moodle;
  • другий (практичний) тур – перевірка навичок і вмінь з професії "Токар" – учасники виконують завдання з виготовлення деталі згідно заданих параметрів на токарно-гвинторізному верстаті.
  • Перемогу здобули:
  • І місце – Михайлюк Ярослав, студент Херсонського політехнічного коледжу ОНПУ;
  • ІІ місце - Скрипець  Сергій, студент Новокаховського політехнічного коледжу ОНПУ;

ІІІ місце –Червоняк Олександр, студент Морського коледжу Херсонської державної морської академії.

•
НАКАЗИ НА ПРОВЕДЕННЯ ОЛІМІПАДИ "зАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА", КОНКУРС "ТОКАР" 12/03/2019

Наказ 15-1/4 (закачати)

Наказ 15-1/5 (закачати)