Зустріч з випускниками Новокаховського приладобудівного технікуму 29/11/2018

27.11.2018 року для студентів І курсу була проведена зустріч з випускниками НОВОКАХОВСЬКОГО ПРИЛАДОБУДІВНОГО технікуму різних років навчання і різних спеціальностей. Всі присутні гості одноголосно виразили подяку за ті роки, які вони провели в стінах своєї alma-mater та важливі знання, які отримали від фахівців майбутньої професії.

ДО 85-Ї РІЧНИЦІ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ 1932-1933 рр. 26/11/2018

Вшановуючи пам’ять мільйонів українців, загиблих в роки Голодомору 1932-1933 рр. студенти Херсонського училища культури ІІІ курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» підготували та провели тематичний вечір «Той голод має власний голос, і ми тим голосом живі». Студентська молодь училища провела акцію «Запали свічку». У кабінеті історії, філософії та економічної теорії оформлено інформаційно – ілюстративну виставку «Колосок пам’яті», а у читальній залі бібліотеки відбулася прем’єра книги Василя Піддубняка «Жнива Молоха. Голод 1932-1933 на Херсонщині». Протягом дня (23.11) у фойє училища транслювалася відеопрезентація «День пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр».

22 листопада другокурсники відвідали Херсонський обласний краєзнавчий музей де відкрилася виставка «Голодомори. Херсонський літопис».

ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ 26/11/2018

23 листопада активісти позанавчальних клубів «Дебют», «Джерела» Херсонського політехнічного коледжу ОНПУ під керівництвом викладача соціальних дисциплін Осадчої Л.С. та музичного керівника Ярцева С.О. підготували та провели для студентів першого курсу музично-літературну програму-реквієм «Розіп’яті голодом!», присвячену вшануванню пам’яті загиблих у результаті планомірного геноциду українського народу тоталітарною системою сталінського режиму. Активісти студради коледжу 24.11.2018 взяли участь у міському заході-реквіємі 24 листопада 2018 та підтримали всеукраїнську  акцію «Запали свічку».

26/11/2018

До Міжнародного дня відмови від паління у Новокаховському приладобудівному  технікумі пройшли тематичні заходи, спрямованя на відмову від цієї згубної звички. Випуск радіогазети нагадав студентам про шкідливість паління, а в холі технікуму  відбулася акція за гаслом «Ми – проти паління, ми – за здорове покоління!». Студенти отримали червоні стрічки з гаслом акції, а потім взяли участь у символічній лотереї.

ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ_ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ІНФОРМАТИКИ ТА КОМП_ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ 26/11/2018

23 листопада 2018 року на базі Херсонського гідрометеороло-гічного технікуму Одеського державного екологічного університету відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерних технологій; комп’ютерної та інженерної графіки закладів фахової передвищої освіти Херсонської області.

1. Організаційні питання (доповідач Яковенко В.Д – голова ОМО).

2. Планування організації та проведення ХІІІ Обласної Олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки (доповідач Яковенко В.Д – голова ОМО).

3. Обговорення організації та проведення Обласної Олімпіади з комп’ютерної графіки  (доповідач Свириденко О.В.– керівник секції інженерної та комп’ютерної графіки).

4. Нова Програма з Інформатики профільної загальноосвітньої школи(доповідач Рогоцька Н.Ю., Херсонський політехнічний коледж ОНПУ).

5. Використання сучасних інформаційних технологій для контролю знань студентів (доповідач Левицький В.М., Херсонський політехнічний коледж ОНПУ).

6. Впровадження реальних дипломних проектів (доповідач Сафонов М.С., Херсонський політехнічний коледж ОНПУ).

7. Різне.

Останє поповнення : 2019-02-16