06/03/2019
ЗАТВЕРДЖЕНЕ ПОЛОЖЕННЯ ОЛІМІПАДИ "ІСТОРІЯ УКРАЇНИ" 27/02/2019

Положення (закачати)

ПІДСУМКИ ІІ (ОБЛАСНОГО) ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ УКРАЇНСЬКА МОВА 25/02/2019

Відповідно до плану роботи обласних методичних об’єднань закладів фахової передвищої освіти Херсонської області у 2018–2019 навчальному році, графіку проведення олімпіад та конкурсів на 2019 рік 21 лютого 2019 року на базі Бериславського педагогічного коледжу імені В.Ф. Беньковського Херсонського державного університетувідбулося планове засідання  обласного методичного об’єднання викладачів української мови та літератури закладів фахової передвищої освіти Херсонської області.

1. Ефективне застосування ІКТ на уроках філологічних дисциплін як важливий складник сучасних дидактичних технологій, що урізноманітнюють методику роботи словесника.Шабанова Т.В. (закачати)

2. Технологія переверненого навчаннязаняттях української мови та літератури (доповідач Колеснікова В. К., Херсонське училище культури).

3. Підготовка до ЗНО з української мови та літератури – запорука успіху майбутнього фахівця доповідач Карчак Л. Я.,Херсонське музичне училище.

4. Візуалізоване нвчання – сучасний інструментарій викладача під час вивчення української мови за професійним спрямуванням (доповідач Шкарбуль О.В., Удод Л.В., Херсонський політехнічний коледж ОНПУ).     (закачати) (презентація)

5. Різне (звіт роботи викладачів за І семестр для підготовки звіту роботи ОМО).

В рамках обласного методичного об’єднання відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади «Українська мова» серед студентів закладів фахової передвищої освіти Херсонської області.

Протокол (закачати)

Переможцями ІІ (обласного) етапу стали:

І місце – Павлик Наталя, студентка Економіко-технологічного технікуму ХНТУ;

ІІ місце – Маліванець Богдан, студент Новокаховського політехнічного коледжу ОНПУ;

ІІІ місце розділили Рудак Юлія, студентка Бериславського медичного коледжу та

Сварич Максим, курсант Морського коледжу ХДМА.

Наталя Павлик разом із викладачем Пятько Л.М. представлятиме Херсонську область у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади «Українська мова» у м. Вінниця, що проходитиме на базі Вінницького технічного коледжу у травні 2019 року.

Учасники оліміпади були відмічені Дипломами у 5 номінаціях:

«Знавець орфографії»

Павлик Наталя Сергіївна - Економіко-технологічний технікум Херсонського національного технічного університету;

Маліванець Богдан Вадимович – Новокаховський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету.

«Знавець граматики»

Саржан Дарина Андріївна  - Генічеське медичне училище;

Мащенко Валерія Миколаївна -  Каховський державний агротехнічний коледж.

«Творча особистість»

Бабенко Володимир Андрійович – Новокаховський приладобудівний технікум

Павлик Наталя Сергіївна - Економіко-технологічний технікум Херсонського національного технічного університету.

«Креативний підхід до виконання завдань»

МазрМарія Іванівна - Херсонський гідрометеорологічний технікум Одеського державного екологічного університету;

Мурашов Кирило Олексійович - Херсонський морехідний коледж рибної промисловості.

«Знавець пунктуації»

Скрипка Катерина Олександрівна - Херсонський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету

Лобунська Анна Олександрівна - КВНЗ «Херсонське музичне училище»

Вітаємо переможців та їх керівників!

ЗАТВЕРДЖЕНІ ПОЛОЖЕННЯ ОЛІМПІАД 2019 рік 24/02/2019

Зарубіжна література (закачати)

Інженерна та комп'ютерна графіка (закачати)

Фаховий конкурс "Кращий токар" (закачати)

АКРЕДИТАЦІЯ ОПП КОМП_ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ У НОВОКАХОВСЬКОМУ ТЕХНІКУМІ 16/02/2019

З метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Комп’ютерна інженерія зі спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст в технікумі з 13 лютого по 15 лютого 2019 року включно працює експертна комісія в складі Лобура Михайла Васильовича, завідувача кафедрою систем автоматизованого проектування Національного університету «Львівська політехніка», доктора технічних наук, професора та Довгань Діани Юріївни, заступника директора з навчальної роботи Вінницького технічного коледжу, викладача вищої категорії (наказ МОН №62-2 від 22.01.2019р.).

В рамках проведення експертизи студентами ІІІ та ІV курсів спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія виконуються комплексні контрольні роботи згідно затвердженого графіку.
    Голова експертної комісії Лобур Михайло Васильович виступив перед студентами Новокаховського приладобудівного технікуму (директор Глазунова Лариса Іванівна) з лекцією на тему затребуваність спеціалістів IT-технологій на сучасному ринку праці та перспективи розвитку спеціальності.

Останє поповнення : 2019-04-22