ЗАСІДАННЯ ОМО ЕКОНОМІЧНИХ ДИСЦИПЛІН 13/04/2019

10 квітня 2019 рокуна базі Новокаховського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету  відбулося позачергове засідання методичного об'єднання викладачів економічних дисциплін, в якому взяли участь 8 фахівців області.

1. Обговорення та конкретизація окремих розділів Положення про проведення II (обласного) етапу олімпіади "Економіка підприємства" серед студентів закладів фахової передвищої освіти Херсонської області.

2. Розгляд та коригування бази практичних завдань для проведення II(обласного) етапу олімпіади "Економіка підприємства" серед студентів закладів фахової передвищої освіти Херсонської області.

Протокол 18 (закачати)

Засідання пройшло у дружній та творчій атмосфері.

ОЛІМПІАДА РАДІОЕЛЕКТРОНІКА У НОВОКАХОВСЬКОМУ ПРИЛАДОБУДІНОМУ ТЕХНІКУМІ 10/04/2019

4 квітня в Новокаховському приладобудівному технікумі відбувся ІІ етап ІХ Всеукраїнської олімпіади серед закладів вищої освіти , що готують молодших спеціалістів. Учасники олімпіади мали можливість продемонструвати креативний та нестандартний підхід у вирішенні поставлених задач у таких конкурсах: теоретичному, з конструювання та технології виготовлення радіоелектронного пристрою, з проектування друкованого вузла з використанням САПР.

Призові місця посіли студенти Новокаховського приладобудівного технікума та Херсонського політехнічного коледжу ОНПУ.

ВІДВІДАННЯ МІЖНАРОДНИХ СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ ВИСТАВОК СТУДЕНТАМИ ХЕРСОНСЬКОГО ПОЛІТЕХНІЧНОГО КОЛЕДЖУ ОНПУ 09/04/2019

З метою активізації навчального процесу та ознайомлення з новітніми технологіями й сучасним обладнанням, викладачі та здобувачі освіти механічного й економіко-технологічного відділень відвідали III Міжнародну спеціалізовану виставку ADDIT EXPO 3D – 2019, «Київський технічний ярмарок 2019– 2019» та XI Міжнародну спеціалізовану виставку PLAST EXPO UA – 2019, які проходили з 2 по 5 квітня 2019 р. у м.Київ на території Міжнародного виставкового центру. Учасники заходу з  України, Китаю, Туреччини, Німеччини, Польщі та багатьох інших країн продемонстрували  найкращі досягнення науки, техніки й технологій, необхідних для інноваційного розвитку економіки нашої держави.

Студенти та викладачі ознайомились із системою та обладнанням для адитивних технологій та 3D-друку, інструментами та прес-формами, системою автоматизації процесів, матеріалами і композитами, програмним забезпеченням, а також  відвідали визначні місця Києва.

КОЛЬОРОВИЙ ТИЖДЕНЬУ НОВОКАХОВСЬКОМУ ПРИЛАДОБУДІВНОМУ ТЕХНІКУМІ 09/04/2019

Кожна людина як художник малює картину свого життя. І не важливо, чи вмієш ти малювати, головне – які фарби ти використовуєш.

1 квітня 2019 року парламент студентської республіки запропонував зробити у Новокаховському приладобудівному технікумі “Кольоровий тиждень” до 7 квітня –  Всесвітнього дня здоров’я, щоб  розбавити холодні сірі будні яскравими фарбами і таким чином швидше адаптувати свій організм до весни.

У понеділок господарював червоний колір як символ любові до життя, до людини, а у вівторок – жовтий чи помаранчевий, який символізує теплий промінь Сонця, жито і золото.

У середу – зелений як символ природи і молодості, миру і спокою.У четвер – синій як символ вірності, довір’я і нескінченності…

У п’ятницю – фіолетовий, який символізує натхненність і гармонію.

ЗАТВЕРДЖЕНІ ПОЛОЖЕННЯ ОЛІМПІАД 2019 рік 08/04/2019

БЖД (закачати)