НАКАЗ ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛІВ ОМО НА 2018-2019 н.р 31/08/2018

Наказ 15-1/30 (закачати)

ОБЛАСНА СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ХЕРСОНЩИНИ 28/08/2018

27 серпняу Херсонському державному університеті відбулась обласна серпнева конференція педагогічних працівників Херсонщини. У роботі конференції взяли участь голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер, директор Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Юрій Кононенко, керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, представники районних профспілок, керівники місцевих органів управління освітою, педагогічні працівники, керівники вищих закладів освіти та інші. На початку заходу було вручено грамоти і подяки вчителям від голови Херсонської обласної державної адміністрації, грамоти від Верховної Ради України, грамоти від голови Херсонської обласної ради, отримали грошові винагороди вчителі, чиї випускники набрали найвищі 200 балів з математики у цьогорічному ЗНО. У своїй промові на початку конференції, Для України зараз одне з найперших завдань – збалансована національна стратегія розвитку людського капіталу. Тому у вчителя має бути високий статус у суспільстві, адже саме від нього залежить, якою буде молодь, а отже – вектор розвитку України. У рамках конференції пройшли панельні дискусії: «Херсонщина інвестує в освіту», «Нова українська школа – нове покоління майбутнього.

З доповіддю  «Людський капітал – чинник економічного добробуту Херсонщини» в обговоренні взяв участь голова Ради директорів  закладів фахової передвищої освіти Херсонської області, директор Херсонського політехнічного коледжу ОНПУ Яковенко О.Є.

Вітання до Дня Незалежності України 24/08/2018
Заходи до Дня Прапора 24/08/2018

23 серпня відзначається День прапора України–свято всіх поколінь українців. . Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний гімн і майорить Державний прапор. У цей день у всіх закладах освіти України заплановані десятки святкових заходів.

23.08.2018 року викладачі та співробітники Новокаховського приладобудівного  технікуму (директор Лариса Глазунова) взяли участь у міському заході до Дня Державного Прапора України.

НАРАДА У ФОРМАТІ ВІДЕОКОНФЕРЕНЦІЇ 22/06/2018

22 червня з 12.00 на прохання МОН запланована нарада у форматі відеоконференції з представниками закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації задля надання роз’яснень положень наказу МОН від 1 червня 2018 р. № 507.

Посилання буде активне перед початком відеоконференції.

Також передбачено можливість перегляду відеоконференції  у записі.

Останє поповнення : 2018-10-15