ПЕРЕМОГА У КОНКУРСІ ЧИТЦІВ ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА 26/04/2018

22 квітня 2018 року в столиці нашої Батьківщини відбувся XXIVВсеукраїнський відкритий конкурс читців імені Т.Г. Шевченка, IIвідбірковий етап Міжнародного проекту - конкурсу «Шевченко єднає народи».  Конкурс був приурочений до річниці викупу поета з кріпацтва.

На цьому конкурсі студент II курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи», Лауреат II ступеня обласного конкурсу «Світлиця Кобзаревих дум» Михайло Саітов (викладач Чумаченко О.Ф.) представляв Херсонське училище культури.

Журі конкурсу на чолі з Народною артисткою України Галиною Яблонською високо оцінили виступ студента.

Михайло став Лауреатом I ступеня в номінації «Виконавці та колективи навчальних закладів культури».

Надзвичайно приємним є той факт, що в конкурсі взяли участь випускники спеціалізації «Видовищно - театралізовані заходи» Херсонського училища культури минулих років, які також повернулися з високими нагородами: Ірина Марчук (випуск 2006 р.) – Лауреат Iступеня в номінації «Виконавці аматори та аматорські колективи» та Олексій Абзелімов – Лауреат IIступеню в номінації «Професійні виконавці». Праця, яка була вкладена  у студентів у свій час  викладачами Жиленко Н.С. та Капустяном С.В. на заняттях зі сценічної мови дає свої яскраві результати.

Лауреати конкурсу запрошені взяти участь у Міжнародному проекті - конкурсі «Шевченко єднає народи», який відбудеться 22 травня 2018 року в Києві.

Голова ЦК ВТЗ, викладач-методист Чумаченко О.Ф.

26/04/2018

19 квітня 2018 рокуна базі комунального вищого навчального закладу «Бериславський педагогічний коледж імені В.Ф.Беньковського» Херсонської обласної ради вібулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів іноземної мови закладів фахової передвищої освіти Херсонської області, в якому взяли участь 12 фахівців з іноземно мови області.

1. Підготовка студентів загальноосвітнього циклу до здачі державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання. (Жукова Ю.В., спеціаліст ІІ категорії)

2.Створення штучного мовного середовища як шлях формування професійної комунікативної компетентності майбутнього педагога. (Роговська Г.О., спеціаліст ІІ категорії)

3. Обговорення та затвердження плану роботи ОМО викладачів іноземної мови  на 2018-2019 н. р.

4. Підведення підсумків роботи методичного об’єднання та оголошення результатів олімпіади з англійської мови серед здобувачів освіти закладів фахової передвищої освіти Херсонської області.

2. ІІ (обласний) етап олімпіади «Іноземна (англійська) мова» серед здобувачів освіти закладів фахової передвищої освіти, які навчаються за програмами загальноосвітньої підготовки.

Перемогу в оліміпаді "Іноземна (англійска) мова здобули:

І місце  Ріщук І.О.  курсант Херсонського морського коледжу ХДМА;

ІІ місце Дунаєв Р.І. студент Херсонського політехнічного коледжу ОНПУ;

Колношенко Є.Є  студентка Херсонського базового медичного коледжу;

ІІІ місце Дяченко А.А.  Новокаховський приладобудівний технікум

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

ЗАТЕРДЖЕНІ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ОІЛМПІАД "БІОЛОГІЯ", "ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА" 19/04/2018

Положення "Біологія" (закачати)

Положення "Зарубіжна література" (закачати)

ЗАСІДАННЯ РАДИ ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ 19/04/2018

Відповідно до плану роботи Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Херсонської області 12 квітня 2018 року на базі Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації відбулося чергове засідання Ради директорів, в якому взяли участь керівники 15 закладів освіти області та директор Департаменту освіти, науки та молоді ХОДА Криницький Є.А. та головний спеціаліст відділу професійно-технічних навчальних закладів, науки та координації роботи вищих навчальних закладів Мочалюк О.В.

Серед актуальних питань, винесених на засідання, були розглянуті:

1. Регіональне замовлення для закладів фахової передвищої освіти Херсонської області;

2. Підготовка пропозицій до розширеного засідання комітету Верховної ради з питань освіти і науки;

3. Про статус закладів фахової передвищої освіти області в системі  освіти України;

4. Підготовка до Державної підсумкової атестації закладів фахової передвищої освіти Херсонської області у 2018 р.;

5. Про роботу Громадської організації «Всеукраїнська Асоціація працівників вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації»

6. Різне.

ЗАХОДИ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ВИЗВОЛЕННЯ В’ЯЗНІВ ФАШИСТСЬКИХ ТАБОРІВ 12/04/2018

11 квітня відповідно до листа Глави Адміністрації Президента України від 31.03.2018 року в Україні  відзначається  Міжнародний день визволення в’язнів фашистських таборів.

У Херсонському училищі культури у цей день було проведено такі заходи для студентів та викладачів:

• Інформаційно-ілюстративна виставка «Міжнародний день звільнення в’язнів фашистських концтаборів;
  • Мультимедійна презентація ««Міжнародний день звільнення в’язнів фашистських концтаборів»;
  • Тематичні виховні заходи в групах на тему «Фашистські концтабори смерті».

Останє поповнення : 2018-06-22