29/12/2021

ЗАСІДАННЯ РАДИ ДИРЕКТОРІВ ЗФПО ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ 23/12/2021

Відповідно до плану роботи Ради директорів у 2021-2022 н.р. на базі Херсонського політехнічного фахового коледжу Національного університету Одеська політехніка 22 грудня 2021 року відбулося планове засідання Ради директорів закладів фахової передвищої освіти в онлайн – режимі (платформа Skype) разом із заступниками з навчальної роботи. У роботі Ради взяли участь 29 керівників ЗФПО Херсонщини.

В ході засідання розглядались наступні питання:

1. Атестація педагогічних працівників закладів ФПО у 2022 році (Яковенко О. Є.).
  2. Порядок проходження акредитації освітньо-професійних програм фахової передвищої освіти (Яковенко О. Є. ).
  3. Електронне ліцензування освітньої діяльності на рівні фахової передвищої освіти (Ротань Н. В.).
  4. Процедура оформлення сертифікатів про акредитацію освітньо-професійних програм у сфері фахової передвищої освіти (Ротань Н. В.).
  5. РІзне.

У ХЕРСОНСЬКОМУ ПОЛІТЕХНІЧНОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ ДЕРЖАНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ОДЕСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ЗАПОЧАТКОВАНО ІМЕННУ АКАДЕМІЧНУ СТИПЕНДІЮ 13/12/2021

Вперше за сторіччя існування Херсонського  політехнчного  фахового коледжу  Держаного університету Одеська політехніка започатковано іменну академічну стипендію.

Засновником стипендії став Слуквін Ігор Іванович, професор кафедри патології та лабораторної медицини, професор клітинної та регенеративної біології в Університеті Вісконсіна, USA.

Стипендія заснована для стимулювання студентської молоді до навчання, активної наукової діяльності, глибшого вивчення природничих дисциплін та вшанування пам’яті батьків Ігоря Івановича: Слуквіна Івана Михайловича та Слуквіної Марії Олексіївни, які багато років віддано та плідно працювали на розвиток Херсонського машинобудівного технікуму, виховали та дали дорогу у життя не одному поколінню фахівців машинобудування.

Грошову винагороду цього року отримала студентка 305 групи спеціальності «Туризм» - Ткачук Руслана Русланівна, яка упродовж навчання у коледжі займала призові місця у обласних олімпіадах, конкурсах МАН, була активною учасницею науково-практичних конференцій.

На врученні був присутні і сам засновник Ігор Іванович через платформу  Skype він привітав студентку, побажав подальших успіхів у навчанні.

ЗАСІДАННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ «ІНФОРМАТИКИ ТА КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ» ЗАКЛАДІВ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ 29/11/2021

25 листопада 2021 року відбулося засідання Всеукраїнського методичного об’єднання викладачів «Інформатики та комп’ютерних технологій»   закладів фахової передвищої освіти на базі ВСП «Херсонський політехнічний фаховий коледж Державного університету «Одеська політехніка» в дистанційному режимі, платформа Skype.

Участь у засіданні взяли представники 23 областей України: Дніпропетровської, Донецької, Волинської, Вінницької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-франківської,  Київської, Кіровоградської, Миколаївської, Львівської, Луганської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Чернівецької, Чернігівської  та міста Київ.

Засідання проводилось з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, встановлення взаємозв’язків між освітніми закладами, обміну досвідом. Учасники засідання поділилися досвідом та обговорили пропозиції проведення on-line олімпіад та конкурсів. Поділилися досвідом ведення електронного документообігу в освітньому процесі.

ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ_ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ 29/11/2021

Відповідно до плану роботи обласних методичних об’єднань у 2021-2022 році 25 листопада 2021 року на базі Морського фахового коледжу Херсонської державної морської академії відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів іноземної мови закладів фахової передвищої освіти Херсонської області в дистанційному режимі. У засіданні взяли участь 28 викладачів з 16 закладів освіти області.

Порядок денний: 1. Про підготовку здобувачів освіти до складання Державної підсумкової атестації у формі ЗНО. (Доповідач: Костюченко О.В., голова обласного методичного об’єднання, Саввіна Ю.Г., викладач англійської мови Морського фахового коледжу ХДМА );

2. Медійна грамотність як один із факторів формування ключових компетентностей на уроках англійської мови. (Доповідач: Жукова Ю.В.., викладач англійської мови Бериславського фахового педагогічного коледжу імені В.Ф.Беньковського Херсонського державного університету»);

3. Формування та розвиток медіаграмотності викладачів іноземної мови в умовах дистанційної форми навчання (Доповідач: Лосєва Ю.В., викладач англійської мови ВСП «Херсонський політехнічний фаховий коледж ДУ «Одеська політехніка»);

4. Прикладні програми для вивчення та тренування лексики. (Доповідач: Соловйова Н.О., викладач англійської мови Морського фахового коледжу ХДМА);

5. Інноваційні технології та інтерактивні методи навчання на уроках англійської (Доповідач: Середа Н.С., викладач англійської мови Бериславського фахового педагогічного коледжу імені В.Ф.Беньковського Херсонського державного університету»);

6. Про розповсюдження передового педагогічного досвіду та затвердження методичних розробок (Доповідач: Костюченко О.В., голова обласного методичного об’єднання).

7. Різне.

<<Перша  <Попередня   1 2 3 4    Наступна>  Остання>>