ВІТАЄМО БЕРИСЛАВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ З 60-РІЧЧЯМ! 15/11/2022

Бериславський медичний коледж розпочав свою діяльність у 1962 році, про що свідчить наказ Херсонського обласного Управління охорони здоров’я від 10 серпня 1962 року №187.

Ініціаторами його створення були головний лікар Бериславської центральної районної лікарні Дремух Артем Сергійович та начальник медичної служби Кагадій В’ячеслав Микитович.

Перші роки навчання проходили в приміщенні колишнього районного Будинку культури (на цей час школа №3, територія УДК). Базою для проведення практичних занять стала районна лікарня на 120 ліжок (приміщення Бериславської міської ради).

17 серпня 1962 року до училища було зараховано, згідно рішення приймальної комісії, 104 студента, з них: 2 групи – на фельдшерське відділення, 1 група – на акушерське відділення. У 1967 році училище переводиться в нову будівлю, де розмістились навчальні аудиторії, лабораторії, кабінети, гуртожиток. Першим комендантом училища була Андреєва Феодосія Трохимівна. На цей час викладацький склад налічував 46 чоловік.Про ріст і вагомість училища свідчить той факт, що в 1975 році кількість студентів становила 470 чоловік. За якими ж спеціальностями навчалися студенти в різні роки?

З 1962 до 1964 року проводився набір на два відділення: фельдшерське та акушерське. З 1965 року – на фельдшерське та медсестринське. А з 1970 року починається набір студентів на фельдшерському відділенні для праці в лавах Радянської армії.

Вагомою складовою підготовки конкурентноспроможних спеціалістів є навчальна і виробнича практики, які студенти проходять у лікувально-профілактичних закладах міста і області, що є навчальними базами. Практичні бази закладів медицини дозволяють у повному обсязі виконати програму підготовки медичних сестер і фельдшерів.

З 2012 року навчальний заклад отримав статус коледжу.

За майже півстоліття свого існування коледж підготував близько 8 тисяч фахівців. Його випускники працюють в усіх областях України, в Росії, в Казахстані, країнах близького та далекого зарубіжжя. Серед випускників доктора медичних наук, професори; понад 40 кандидатів медичних наук, більше 800 лікарів. Більшість славно трудяться на посадах середніх медичних працівників. Коледж підтримує тісний зв’язок з випускниками. Чимало випускників продовжують навчання в вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації.

ДОКУМЕНТИ НА ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАННЯ РАДИ ДИРЕКТОРІВ 15/11/2022

Лист 15-2/15 (закачати)

Наказ 15-1/5 (закачати)

ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ 13/11/2022

10.11.2022 р. на базі ВСП «Херсонський політехнічний фаховий коледж Національного університету «Одеська політехніка» відбулось онлайн-засідання обласного методичного об’єднання викладачів бухгалтерського обліку та інформаційних технологій в обліку. Участь в засіданні брали 8 викладачів з 4 закладів фахової передвищої освіти Херсонської області.

Під час засідання підведені підсумки роботи методоб’єднання за минулий навчальний рік; затверджений план роботи на 2022-2023 навч. рік. Голова методоб’єднання Комліченко О.О. ознайомила викладачів з порядком проведення акредитаційної експертизи освітніх програм в умовах воєнного стану, наголосила на необхідності постійного удосконалення освітніх (освітньо-професійних) програм.

Викладач Саніна М.П. поділилась досвідом встановлення спеціального програмного забезпечення «BASБухгалтерії» та особливостями його використання в освітньому процесі в умовах дистанційного навчання.  Присутні обговорили проблеми організації освітнього процесу зі здобувачами освіти, які залишились на особливо небезпечній території.

На засіданні вирішено провести VІІ  науково-практичну інтернет-конференцію «Актуальні аспекти розвитку обліку, оподаткування та економіки: реалії і перспективи в умовах інтеграційних процесів»у грудні  2022 р. у формі круглого столу.

Учасники засідання ознайомились з алгоритмом дій щодо надання психологічної допомоги учасникам освітнього процесу для подолання наслідків стресу.

Протокол (закачати)

ЗАТВЕРДЖЕНО ПРОГРАМУ МОНІТОРИНГУ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ МОВИ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ 10/11/2022

Державна служба якості освіти протягом 2022-2025 років вивчатиме використання державної мови в освітньому процесі у закладах загальної середньої освіти.

Опитування відбуватиметься серед учнів, їхніх батьків та вчителів з питань мови спілкування в освітньому процесі, під час перерв, у повсякденні і щодо використання онлайн-контенту. Дослідження спрямоване на те, щоб виокремити:

• чинники, визначальні для вибору мови спілкування;
  • мотивацію до підвищення рівня володіння українською мовою.

На основі отриманих даних будуть розроблені методичні рекомендації щодо забезпечення функціонування державної мови в освітньому процесі.

Програма моніторингу   розроблена в межах співпраці Державної служби якості освіти та Уповноваженого із захисту державної мови за підсумками опрацювання результатів констатувального етапу моніторингового дослідження.

Наказ (закачати)

За матеріалами https://sqe.gov.ua/

РАДІОДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ 08/11/2022

9 листопада об 11:00 стартує Радіодиктант національної єдності — ми транслюватимемо його наживо у YouTube та Facebook Суспільного. Також його можна буде прослухати в застосунку «Дія» та в ефірах радіо і телебачення.

Авторка цьогорічного тексту — українська письменниця і режисерка Ірина Цілик. Читатиме його народна артистка Ада Роговцева.

Надсилати текст на перевірку — детальна інструкція (закачати)

за матеріалами  ukr.radio

Останє поповнення : 2023-01-29