ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ГАЛУЗЕВОГО МАШИНОБУДУВАННЯ 20/11/2021

На базі Херсонського політехнічного фахового коледжу ОП відбулось онлайн-засідання обласного методичного об’єднання галузевого машинобудування закладів фахової  передвищої освіти та професійно-технічної освіти Херсонської області (платформа проведення Skype). Участь у  засідання взяли 16 викладачів із семи  закладів освіти.

Засідання пройшло за порядком денним:

1. Підсумки роботи обласного методичного об’єднання за 2020-2021 н.р.

2. Практика виробнича в умовах дуальної форми освіти – виклики сьогодення. З досвіду роботи закладів освіти.

3. Створення електронних підручників - з досвіду роботи Херсонського професійного суднобудівного ліцею ( Шаманська М.М.)

4. Різне.

ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ФІЗИКИ 19/11/2021

18 листопада 2021 року відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів фізики закладів фахової передвищої освіти Херсонської області в дистанційному режимі. Базою проведення став Новокаховський приладобудівний фаховий коледж. В роботі взяли участь 19 викладачів фізики.

Серед питань, розглянутих на засіданні, були:

1. Підсумки роботи обласного методичного об’єднання викладачів фізики за 2020-2021 н.р.

2. Методичні рекомендації щодо організації та змісту вивчення фізики і астрономії в старшій школі  у 2021-2022 н.р.

3. Презентаційний меседж «Реалізація наскрізних змістових ліній».

4. Розгляд  проєкта Положення  про проведення заходу  «Молодь і наука. Практика інноваційного пошуку».

5. Розгляд методичних розробок викладачів обласного об’єднання та надання рецензій та рекомендацій до друку.

6. Різне.

ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ_ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ 18/11/2021

18 листопада 2021 року на базі Новокаховського приладобудівного фахового коледжу відбудеться засідання обласного методичного об’єднання викладачів всесвітньої історії та історії України закладів фахової передвищої освіти Херсонської області в дистанційному режимі. В роботі взяли участь 22 викладача області.

Порядок денний засідання:

1. Підсумки роботи обласного методичного об’єднання за 2020-2021 н.р., основні напрями роботи та постановка методичних завдань на 2021-2022 н.р.

2. Використання інноваційних технологій як засіб формування предметних компетентностей студентів.

3. Затвердження проєкту положення про проведення обласної олімпіади/конкурсу-захисту творчих робіт з історії України.

4. Різне.

ОБЛАСНЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ЕКОЛОГІЇ, БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ ЗАКЛАДІВ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ 14/11/2021

12 листопада на базі ВСП «ХГМФК ОДЕКУ» організовано та проведено обласне методичне об’єднання викладачів екології, БЖД та ОП закладів фахової передвищої освіти Херсонської області, у роботі якого взяли участь 25 викладач з фахових коледжів області.

Відповідно до плану роботи методичного об’єднання дляобговорення були представлені такі питання порядку денного:

1. Підведення підсумків роботи обласного методичного об’єднання викладачів охорони праці, БЖД, екології за 2020-2021 н.р. План роботи об’єднання на 2021 - 2022 н.р. (голова об’єднання, Букарєва С.А., ВСП «Херсонський гідрометеорологічний фаховий коледж ОДЕКУ»).

2.      Створення та використання QR кодів у навчальному процесі (Лисенкова Н.А., КЗ «Бериславський медичний фаховий коледж ХОР»).

3.      Кейс-метод як інструмент формування компетентностей, що виходять за межі навчального простору (Рубін Р.І., ВСП «Скадовський аграрний фаховий коледж ХДАЕУ»).

4.      Забезпечення якосі здобувачів освіти. Сілабус, пам'ятка для здобувача освіти (Сокол А.А., Морський фаховий коледж ХДМА).

5.      Організаційні питання щодо проведення заочного туру конкурс-захисту творчо-пошукових та науково-дослідницьких робіт з екології, БЖД та охорони праці серед студентів закладах фахової передвищої освіти  (голова об’єднання, Букарєва С.А., ВСП «Херсонський гідрометеорологічний фаховий коледж ОДЕКУ»).

6.      Різне.

Засідання пройшло дуже конструктивно. Учасники обмінялися досвідом роботи, обговорили актуальні методичні питання та перспективні напрямки роботи.

Дякуємо за плідну роботу!

Бажаємо професійного росту та натхнення!

14/11/2021

05 листопада на Х сесії міської ради керівництво Херсонського політехнічного фахового коледжу ДУ ОП у складі директора Яковенко О.Є. та заступника директора з навчальної роботи Ротань Н.В. від імені трудового і студентського колективів, та батьківського комітету коледжу нагородили міського голову Колихаєва Ігоря Вікторовича медаллю коледжу «ЗА ОСОБЛИВІ ЗАСЛУГИ». Цю нагороду вручено за особистий внесок у відновлення на території парку «Херсонська фортеця» спортивного майданчику, яким з 60-х років ХХ століття опікувався коледж, та за пропаганду здорового способу життя серед студентської молоді.

Останє поповнення : 2022-08-14