16 ЛЮТОГО-ДЕНЬ ЄДНАННЯ 14/08/2022

Президент України Володимир Зеленський оголосив 16 лютого 2022 року Днем єднання. У президентському указі  № 53/2022 від 14 лютого 2022 року йдеться, що День єднання оголошено для "посилення консолідації" українців, зміцнення їхньої "стійкості" на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

У закладах освіти Херсонщини відбулися виховні години, святкове підняття державного прапора України та флешмоби на підтримку започаткованого свята та демонстрації єдності українців.

ПРОСИМО ПІДТРИМАТИ ПЕТИЦІЮ! 06/02/2022

Просимо підтримати петицію, щоб привернути увагу Президента України, Міністерство Охорони Здоров'я, засоби масової інформації та сприянні їх у реєстрації в Україні генетичного коректору Trikafta, який дозволить хворим боротися з муковісцидозом та жити повноцінним життям.

Муковісцидоз - це важке вроджене захворювання, що характеризується ураженням екзокринних залоз і викликає патологію дихальних органів і травної системи. Частіше муковісцидоз розвивається в дитячому віці.

В Україні таку хворобу мають близько 900 людей, зокрема у Херсонській області 17 дітей.

Вилікуватися від цього генетичного захворювання повністю неможливо, але поліпшити якість життя і збільшити його тривалість - цілком реально! У Європі, за належного лікування, тривалість життя людей з муковiсцидозом в середньому сягає 42-47 років, в Україні, на даний момент 13-14 років.

Trikafta - це комбінований лікарський засіб, що є коректором муковісцидозу, тобто дозволяє корегувати процеси, які виникли внаслідок поломок в генах, що кодують білок. Це в свою чергу, дозволить зменшити ризики бактеріальних ускладнень та кількість госпіталізацій, знизити ймовірність виникнення цукрового діабет, попередити фіброз з послідуючим цирозом печінки, попередити не минуще пошкодження легень з потребою в пересадці.

Підсумки ІІ Всеукраїнського конкурсуз англійської мови " Greenwich Pro " 31/01/2022
Володіння англійською мовою на теперішній час  є невід'ємною частиною досвідченої людини, яка хоче бути конкурентно- проможною на ринку праці.  Студенти Новокаховського політехнічного фахового коледжу та Херсонського прлітехнічного фахового коледжів Державного університету "Одеська політехніка" довели свою обізнанісь та якість навчання, взявши участь у ІІ Всеукраїнському конкурсі з англійської мови " Greenwich Pro ".
Перемогу отримали:
Новокаховський політехнічний коледж:
Босак Ольга- золотий сертифікат (І місце) та опинилася в " сімці" кращих знавців англійської мови Херсонської області й серед 70 кращих знавців англійської мови в Україні:
Туревича Дмитрота Войтюка Денис, які отримали срібні сертифікати (ІІ місце);
Кузьменко Денис, який отримав бронзовий сертифікат ( ІІІ місце).
Херсонський політехнічний коледж:

За І місце отримали золотий сертифікат:

1.     Михальчишин Сергій (112 група);

2.     Коваленко Дар`я (161 (191) група);

3.     Ізместьєва Злата (252 група).

За ІІ місце отримали срібний сертифікат:

1.     Зелінський Артур (151 група);

2.     Мельников Максим (152 група);

3.     Болгарін Артем (152 група);

4.     Беседніков Віталій (251 група);

5.     Шиян Марія (205 група);

6.     Хожаїнов Микола (251 група);

7.     Цвєтков Данило (252 група).

За ІІІ місце отримали бронзовий сертифікат:

1.     Хаметов Сергій (152 група);

2.     Мороз Євген (152 група);

3.     Бірюкова Єлизавета (252 група);

4.     Жданов Олександр (251 група).

Вітаємо наших переможців,  пишаємося ними та вдячні за участь та здобуті призові місця!
ЗАХОДИ ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ 21/01/2022

22 січня - День Соборності України. Свято, яке відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

21 січня в Бериславському фаховому медичному коледжі до Дня Соборності України було проведено: онлайн - вікторину в якій студенти могли перевірити свої знання про ці історичні події та квест серед студентів I курсу. Під час квесту студенти повинні були пройти п’ять станцій: «Музична», «Географічна», «Спортивна», «Історична» та «Літературна», та проявили свою кмітливість.
За підсумками квесту місця розподілилися так:
I – 113 академічна група;
II – 114 академічна група;
III – 112 та 115 академічна група.
Всі команди на відмінно впоралися з завданнями квесту та поглибили свої знання.
ЗУСТРІЧ З НАЧАЛЬНИКОМ ВІДДІЛУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЯКОСТІ ОСВІТИ УКРАЇНИ НАТАЛІЄЮ ВІТРАНЮК 21/01/2022

В рамках роботи Ради директорів закладів фахової передвищої освіти 19 січня 2022 року на базі ВСП «Херсонський політехнічний фаховий коледж Національного університету «Одеська політехніка» відбулася онлайн – зустріч із заступником директора Департаменту контролю у сфері вищої, фахової передвищої освіти і освіти дорослих, начальником відділу Державної служби якості освіти України Вітранюк Наталією Олександрівною.

У роботі взяли учать голова Ради Олександр Яковенко, заступник голови Ради  Ротань Наталя, директор Державної служби якості освіти у Херсонській області Олена Данилова та керівники закладів фахової передвищої освіти області.

На засіданні розглядалися питання переоформлення сертифікатів  про акредитацію, особливості оформлення документів та алгоритм дії при переоформленні, а також розглянута та прокоментована процедура акредитації ОПП.

В ході зустрічі Наталія Вітранюк відповіла на численні питання учасників.

Останє поповнення : 2022-09-27