Наказ на проведення ОМО викладачів біології та хімії 06/11/2015

Наказ 15-1/48 (закачати/переглянути)

Наказ на проведення ОМО викладачів економічних дисциплін 02/11/2015

Наказ 15-1/47 (закачати/переглянути)

Засідання Спілки голів обласних рад директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації 30/10/2015

28 жовтня 2015 року у Запорізькому національному університеті зібрались голови обласних рад директорів навчальних закладів початкового рівня вищої освіти з усієї України. У заході також взяв участь завідувач сектора доуніверситетської освіти Міністерства освіти і науки України Євген Карпенко. Метою зустрічі стало обговорення Умов прийому до вищих навчальних закладів на наступний рік та проекту Закону України «Про професійну освіту».

Під час заходу завідувач сектора доуніверситетської освіти Міністерства освіти і науки України Євген Карпенко повідомив, що Умови прийому до вищих навчальних закладів на 2016 рік найближчим часом набудуть чинності, а також закцентував увагу присутніх на змінах до них. Зокрема, йшлося про новий перелік спеціальностей, за якими наступного року абітурієнти вступатимуть до вишів. Міністерство вже розробило таблиці відповідностей між переліком спеціальностей за 2007 рік та за 2015 рік, а кожному вишу тепер необхідно на основі цього документа скласти власні таблиці.

Учасники засідання активно включилися в обговорення проблемних питань у своїй роботі. Зокрема, їх турбували невідповідності у різних законах щодо формулювань «молодший бакалавр» та «молодший спеціаліст»; відсутність нормативних документів, які мають регулювати введення освітнього ступеня «молодший бакалавр»; терміни прийому документів та зарахування на навчання під час вступної кампанії. Цікавили голів обласних рад і питання прийому на навчання випускників навчальних закладів Луганської, Донецької областей та АР Крим, а також – доцільності зовнішнього незалежного оцінювання для вступу до коледжів.

Усі свої пропозиції голови обласних рад директорів навчальних закладів початкового рівня вищої освіти виклали у зверненнях до Міністра освіти та науки України Сергія Квіта та до голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти та науки Лілії Гриневич.
За інформацією ЗНУ

Наказ на проведення ОМО викладачів бухгалтерського обліку та інформаційних систем і технологій в обліку 28/10/2015

Наказ 15-1/46 (закачати/переглянути)

<<Перша  <Попередня   149 150 151 152 153    Наступна>  Остання>>