Наказ про підсумки проведення ІІІ етапу VІІІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки 2015 11/06/2015

Наказ 31/25 (закачати/переглянути)

Наказ про підсумки оліміпади "Економіка підприємства" 2015 10/06/2015

Наказ 15-1/35 (закачати/переглянути)

Наказ про підсумки ІІІ етапу Всеукраїнської оліміпади з математики 2015 02/06/2015

Наказ (закачати/переглянути)

Наказ про підсумки ІІІ етапу V Всеукраїнської оліміпади з радоелектроніки 2015 02/06/2015

Наказ (закачати/переглянути)

Підсумковий протокол (закачати/переглянути)

Результати V Всеукраїнської олімпіади з Радіоелектроніки 27/05/2015

20-22 травня 2015 року на базі Технічного коледжу Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя  відбулася V  Всеукраїнська олімпіада з радіоелектроніки серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

На урочистому відкритті олімпіади учасників 13 команд з усієї України, членів журі, гостей привітав директор коледжу Калушка В.П. Він побажав творчих успіхів, гостроти розуму, твердості і вправності в роботі з паяльником всім учасникам олімпіади і висловив впевненість, що всі вони вже є переможцями і достойні представляти свої області на Всеукраїнському рівні.

Теоретичне змагання розпочалося з комп’ютерного тестування, питання до якого з дисциплін професійно-практичного циклу підготували викладачі усіх навчальних закладів. На першому етапі монтажного конкурсу студенти виконали трасування друкованих плат з допомогою комп’ютерних програм та графічних редакторів. Після напруженої інтелектуальної праці для зняття моральної втоми і розширення професійного світогляду студентам була організована цікава, практико-орієнтована екскурсія на спільне україно-японсько-німецьке підприємство ТОВ «СЕ Борднетце-Україна».

Наступного дня продовжувався монтажний конкурс, а також конкурс «САПР». Студенти практично виготовляли спроектований виріб та проводили перевірку його працездатності. Всі команди представили на розгляд журі домашні завдання - виготовлений вимірювальний прилад «LC-метр». Необхідно було обґрунтувати вибір електричних схем та конструкторських рішень. З метою демократизації, до процесу оцінювання роботи були залучені і студенти - учасники олімпіади. Вага їхнього слова - 50% до загальної кількості балів за конкурс. І знову відпочинок – екскурсія файним містом Тернополем.

Третього олімпійського дня підведено підсумки радіотехнічних змагань, нагороджено грамотами, подяками та подарунками переможців, організаторів та всіх учасників команд. Директор коледжу Калушка В.П. висловив подяку та захоплення творчою, розумною, професійною молоддю і висловив впевненість, що всі учасники почерпнули для себе щось корисне, потрібне, розширили свій кругозір, поділилися досвідом та вміннями. Голова організаційного комітету, викладач Вінницького технічного коледжу Цирульник С.М. побажав успіхів у професійній діяльності студентам та їх керівникам. Завершився третій робочий день культурною програмою – екскурсією визначними місцями Тернопільщини.

Студент Херсонського політехнічного коледжу ОНПУ Баранецький Євген, який представляв Херсонську область, посів ІІ місце у конкурсі проектування друкованого вузла з використанням систем автоматизованого проектування (САПР), а у конкурсі  із технічної творчості, де студенти презентовали творчу роботу «Вимірювач LC» (діапазон вимірювання ємності 100пФ…10мкФ, діапазон вимірювання індуктивності 10мкГн…100мкГн, точність вимірювання – 5%) команда Херсонського політехнічного коледжу у складі Баранецький Є., Торохтій Я. посіла  почесне перше місце.

<<Перша  <Попередня   153 154 155 156 157    Наступна>  Остання>>