Участь студентів області у студентській Олімпіаді у сфері інформаційних технологій «IT-Universe» 20/04/2015

16 квітня 2015 року на базі Новокаховського приладобудівного технікуму проводився Регіональний тур Міжнародної студентської Олімпіади у сфері інформаційних технологій «IT-Universe» (Міжнародна ІТ-Олімпіада). В конкурсі взяли участь 19 учасників – представників південного регіону. Херсонську область представляли студенти Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету, Економіко-технологічного технікуму Херсонського національного технічного університету, Новокаховського приладобудівного технікуму.

Міжнародна студентська Олімпіада у сфері інформаційних технологій «IT-Universe» (Міжнародна ІТ-Олімпіада) позиціонується як соціально значимий проект, спрямований на вдосконалення професійної майстерності, популяризацію інформаційних технологій (ІТ) і способів їх ефективного застосування, поліпшення процесів використання ІТ суспільством.

Наказ про проведення олімпіади "Хімія" 2015 17/04/2015

Наказ 15-1/16 (закачати/переглянути)

16/04/2015

15 квітня 2015 року на базі КВНЗ Херсонське музичне училище відбулося засідання Ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області, у якому взяли участь 17 керівників навчальних закладів та працівники управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації.

1. Реформи в освіті: дерегуляція та децентралізація. Реформування професійної освіти.

2. Впровадження в технікумах і коледжах системи управління якістю освіти.

3. Особливості впровадження особистісно-орієнтованих технологій в навчально-виховний процес КВНЗ «Херсонське музичне училищ» ХОР.

4. Звіт про роботу ОМО Херсонської області у І семестрі. Планування роботи обласних методичних об’єднань на ІІ семестр 2014-2015 н.р.

5.Ознайомлення з матеріальною базою та досягненнями Херсонського музичного училища.

Керівники навчальних закладів обговорили проблеми реформування вищої освіти та можливості їх реалізації на Херсонщині.

Є. А. Криницький, в.о. начальника управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації охарактеризував основні положення проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо професійно-технічної освіти», який розроблено Міністерством освіти і науки України та внесено на розгляд Верховної Ради України.

Голова Ради, О.Є. Яковенко закликав керівників навчальних закладів активно долучатися до обговорення законопроекту «Про професійну освіту».

В ході засідання було вирішено створити ініціативні групи із залученням представників органів виконавчої влади, організацій роботодавців, керівників вищих та професійно-технічних навчальних закладів та громадськості.

З особливостями впровадження особистісно-орієнтованих технологій в навчально-виховний процес музичного училища присутніх ознайомила завідувач педагогічною практикою К.В.Крекніна.

Доповідь (закачати/переглянути)

Керівники навчальних закладів затвердили звіт роботи ОМО Херсонської області у І семестрі 2014-2015 року.

Учасники засідання оглянули  матеріальну базу Херсонського музичного училища та відвідали концерт, підготовлений студентами.

Наказ про призначення стипендії Президента України на 2 семестр 2015 року 16/04/2015

Наказ № 430 від 14.04.2015 (закачати/переглянути)

Додаток 2 (закачати/переглянути)

Вітання з Великоднем 10/04/2015