Вітання з Великоднем 10/04/2015

Наказ 15-1/12 (закачати/переглянути)

Наказ 15-1/13 (закачати/переглянути)

Підсумки оліміпади «Інженерна та комп’ютерна графіка» 02/04/2015

Відповідно графіку роботи обласних методичних об’єднань 27.03. 2015 року на базі Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету відбулось засідання методичного об’єднання викладачів креслення, інженерної та комп’ютерної графіки ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області.

В роботі взяли участь викладачі спецдисциплін 6 ВНЗ І-ІІ р.а. області.

На засіданні були обговорені питання щодо підготовки та презентації творчих та конкурсних робіт студентів, електронної бази креслень та тестових завдань. Голова методичного об_єднання Носов П.С. презентував роботу 3Д принтера і 3Д сканера.

В рамках методичного об’єднання  був проведений ІІ етап оліміпади «Інженерна та комп’ютерна графіка», в якому взяли участь 7 студентів.

Результати оліміпади:

Місце

Назва навчального закладу

Прізвище, ім’я студента

І

Новокаховський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету

Разінков Владислав Олексійович

І

Херсонський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету

Котеленець Олександр Сергійович

ІІ

Лиховид Микола Юрійович

ІІІ

Каховський державний агротехнічний коледж

Медведьов Олександр Віталійович

Секція «Дизайн-проекти»

Доценко Дмитро Станіславович

ІІ

Економіко-технологічний технікум Херсонського національного технічного університету

Кудріна Ганна Олександрівна

ІІІ

Новокаховський приладобудівний технікум

Бєліцька Валерія Євгенівна

Протоколи (закачати/переглянути)

Підсумки олімпіади "Електротехніка" 31/03/2015

Відповідно графіку роботи обласних методичних об’єднань 27.03. 2015 року на базі Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету відбулось засідання методичного об’єднання викладачів електротехнічних дисциплін. В роботі взяли участь викладачі спецдисциплін 6 ВНЗ І-ІІ р.а. області.

1. Використання прикладних програм при викладанні спеціальних дисциплін.

2. Перспективи впровадження пізнавально-ігрових засобів для підвищення професійної майстерності майбутніх фахівців.

3. Обговорення та затвердження плану роботи методичного об’єднання викладачів електротехнічних дисциплін.

В рамках методичного об’єднання  був проведений ІІ етап оліміпади «Електротехніка», в якому взяли участь 8 студентів.

Переможцями олімпіади стали:

Студенти електричних спеціальностей

І місце

Білецький Андрій Юрійович

Кривцун Володимир Юрійович

ІІІ місце

Єккель Сюзанна Олександрівна

Студенти не електричних спеціальностей

І місце

Державний вищий навчальний заклад "Херсонське морехідне училище рибної промисловості"

Дурнєв Сергій Володимирович

Новокаховський приладобудівний технікум

Неменко Євгеній Сергійович

ІІІ місце

Пирожков Іван Васильович

Протоколи олімпіади (закачати/переглянути)

Підсумки оліміпади "Інформатика та ком_пютерна техніка" 02/04/2015

27 березня 2015 року на базі Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерної техніки. На засіданні обговорювалися питання щодо мотивації молодшого спеціаліста для продовження навчання у вузах  ІІІ-ІV рівнів акредитації. Були представлені доповіді учасників методичного об’єднання за тематикою «Досвід викладачів у проведенні позанавчальних заходів».  У рамках конкурсу творчих робіт  були заслухані і обговорені творчі роботи студентів Херсонського політехнічного коледжу ОНПУ,  Новокаховського приладобудівного технікуму, Новокаховського політехнічного коледжу ОНПУ, Морського коледжу Херсонської державної морської академії.

У рамках методичного об’єднання  відбувся обласний етап  Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки. В олімпіаді брали участь студенти 9-ти навчальних закладів. Переможцем ІІ етапу став Стецюра В., студент Новокаховського політехнічного коледжу ОНПУ, який представлятиме Херсонську область у ІІІ етапі  Всеукраїнської олімпіади у м. Одеса, друге місце  посів Армаш І., студент Новокаховського приладобудівного технікуму, третє місце – Васильченко Д.,  студент  Херсонського політехнічного коледжу ОНПУ.

Протокол оліміпади (закачати/переглянути)

<<Перша  <Попередня   159 160 161 162 163    Наступна>  Остання>>