Наказ про підсумки оліміпади "Математика" 30/03/2015

Наказ (закачати/переглянути)

Підсумки ІІ етапу олімпіади "Історія України" 29/03/2015

Відповідно до плану роботи обласних методичних об’єднань ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації Херсонської області у 2014–2015 навчальному році та графіку проведення олімпіад та конкурсів на 2015 рік, 26 березня 2015 року на базі Новокаховського приладобудівного технікуму відбулося чергове засідання обласного методичного об’єднання викладачів всесвітньої історії та історії України ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області. У засіданні взяли участь 15 викладачів з 13 вищих начальних закладів області. В ході зустрічі обговорювалися питання патріотичного виховання студентів в сучасних умовах  та планування роботи методичного об’єднання на наступний рік.

В рамках методичного об’єднання пройшов ІІ (обласний) етап олімпіади «ІсторіяУкраїни» серед студентів І -ІІ курсу ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації.

Переможцями олімпіади стали:

І місце Балик Вячеслав, студент Новокаховського приладобудівного технікуму;

ІІ місце Кравченко Антон, курсант Морського колледжу Херсонської державної морської академії;

ІІІ місце Лозовий Єгор, студент Новокаховського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету

Протоколи (закачати/переглянути)

Підсумки ІІ етапу ІІV Всеукраїнської оліміпади "Математика" 29/03/2015

25 березня 2015 року на базі Новокаховського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університетувідбулося чергове засідання методичного об’єднання викладачів математики, в якому взяли участь 12 викладачів ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області.Порядок денний:

1. Актуальні проблеми теорії і методики навчання математики, вищої математики.
  2. Актуальність олімпіадних завдань з математики (круглий стіл).

В рамках методичного об’єднання  був проведений ІІ (обласний) етап Всеукраїнської оліміпади «Математика»серед студентів ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації.

Призові місця посіли:

І місце

Безручко Назар, студент Новокаховського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету

ІІ місце

Дмитрієв Владислав, курсант державного вищого навчального закладу «Херсонське морехідне училище рибної промисловості»

ІІІ місце

Дмитракова Катерина, студентка Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університетута

Романюк Микола, студент відокремленого структурного підрозділу «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету»

Якушенко Владислав, курсант Морського коледжу Херсонської державної морської академії

Протокол оліміпіади (закачати/переглянути)

Наказ про підсумки ІІ етапу оліміпади "Українська мова" 19/03/2015

Наказ 15-1/2 (закачати/переглянути)