Наказ про проведення ОМО викладачів біології та хімії 18/11/2014

Проект положення олімпіади "Економіка підприємства" 17/11/2014

Положення (закачати/переглянути)

18/11/2014

14 листопада 2014 року базі Херсонського базового медичного коледжу Херсонської обласної ради відбулися засідання 3 обласних методичних об’єднань: викладачів фізики, викладачів охорони праці, БЖД, екології та завідувачів денними відділеннями ВНЗ I–II рівнів акредитації Херсонської області. В роботі взяли участь близько 50 викладачів області.

Учасників методичних об’єднань привітали заступник дирктора коледжу з навчальної роботи Тищенко Л.М.  та творчі студентські колективи.

Завідувачі відділень розглянули такі питання:

1. Перспективи розвитку навчального закладу у розрізі нового Закону про вищу освіту України.
  2. Компетентнісний підхід до підготовки молодшого спеціаліста у світі сучасних вимог ринку праці.
  3. Практична професійна підготовка студентів (особливості організації виробничих та переддипломних практик).

Викладачі фізики працювали за таким планом:

1. Організаційні питання щодо роботи обласного методичного об’єднання: затвердження складу обласного методичного об’єднання викладачів фізики на 2014-2015 н. р.; про розподіл обов’язків між членами обласного методичного об’єднання викладачів фізики.
  2. Формування ключових компетенцій майбутнього молодшого спеціаліста засобами вітагенних технологій під час природничої підготовки у ВНЗ І-ІІ р. а.:

–змістовне наповнення понять «вітагенне навчання», «вітагенні технології», «вітагенна педагогіка»;

–шляхи впровадження вітагенних технологій компетентнісного навчання під час природничої підготовки студентів.

3. Дизайн-мислення викладача як важливий чинник інноваційного навчання .

4. Творчий підхід викладача до виконання практичної частини програми з фізики в умовах дефіциту обладнання.

5. Критерії оцінювання завдань ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. у Херсонській області.

Серед актуальних питань, розглянутих викладачами БЖД, охорони праці та екології, були наступні:

1. Екологічне виховання учасників навчально-виховного процесу.
  2. Надання першої медичної допомоги при надзвичайних ситуаціях.
  3. Організаційні питання щодо проведення заочного туру конкурсу творчих робіт з охорони праці, безпеки життєдіяльності та екології.

Усі учасники засідань оглянули матеріальну базу медичного колледжута відвідали  знаяття з невідкладної допомоги.

Наказ МОНУ про призначення іменних стипендій Верховної Ради України студентам вищих навчальних закладів на 2014/15 навчальний рік 12/11/2014

Наказ № 1286 (закачати/переглянути)

Тиждень української писемності в Херсонському музичному училищі 12/11/2014

У рамках Тижня української писемності та мови студенти та викладачі КВНЗ «Херсонське музичне училище» запланували

багато цікавих та пізнавальних заходів, присвячених нашій рідній мові – мовознавчі турніри, конкурси декламаторів, ігри,

створення усних журналів.

7 листопада 2014 року  було проведено мовно-літературне інтелектуальне змагання  «Ігри патріотів», де брали участь дві команди –  «КАЛИНА та «УКРАЇНЦІ».

Свято було проведено у формі змагання у таких конкурсах:

1 тур – «Ти наше диво калинове, кохана материнська мово!», питання були мовного характеру.

2 тур - «Слово наше рідне»,  питання для команд  звучали з літературних джерел.

3 тур - «Слово – це не дивина, зустрічаєш мало не щодня», де команди відгадували мовні загадки.

4 тур - «Тарасова  світлиця», команди-учасники своїми правильними відповідями  нагадали  нам, що вони знають про життя та творчість великого Кобзаря.

5 тур - «Відгадай письменника», де потрібно було  із частин портрета  скласти цілу картину і назвати ім’я та прізвище відомої особистості.

Супроводжували конкурс музикальні номери «Рано-рано», «Краща мова єднає» у виконанні студентки 2 курсу спеціальності «Хорове диригування» Марченко К.

Студентіи спеціальності «Народні  інструменти» виконали пісню «Україна»  та композицію «Ріка квітів  для тебе»,  «Тебе я знайду»  та «Моя Україна».

Завершиться Тиждень української писемності та мови традиційним проведенням І етапу ХV Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

<<Перша  <Попередня   167 168 169 170 171    Наступна>  Остання>>