Засідання обласного методичного об_єднання викладачів бухгалтерського обліку та інформаційних технологій у бухгалтерському обліку 28/10/2014

24 жовтня 2014р.  на базі Каховського державного агротехнічного коледжу відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів бухгалтерського обліку та інформаційних технологій у бухгалтерському обліку, в якому взяли участь представники 6 ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонськогої області.

В ході засідання були розглянуті та обговорені наступні питання:

1. Роль гурткової дослідницької роботи  при формуванні професійних навичок молодшого спеціаліста.

Доповідь(закачати/переглянути)

2. Організація проведення І та ІІ туру всеукраїнського конкурсу   «Кращий за фахом з використанням програми «1С: Бухгалтерія 8.2»

3. Підготовка до участі в Міжнародній олімпіаді  «IT- Universe».

Засідання обласного методичного об_єднання викладачів електротехнічних дисциплін 27/10/2014

Відповідно до плану роботи обласних методичних об’єднань у 2014-2015 році 23 жовтня 2014року на базі Новокаховського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів електротехнічних дисциплін ВНЗ I–II рівнів акредитації.

Під час зустрічі були підведені підсумки роботи обласного методичного об’єднання за 2013-2014 н.р.; обговорені питання підготовки до проведення обласної олімпіади з електротехніки. Серед актуальних питання засідання були розглянуті форми організації технічної творчості у вищих навчальних закладах та рольциклової комісії підготовці молодших спеціалістів електротехнічного напрямку підготовки.

Зміна дати проведення засідання Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області 26/10/2014

Шановні колеги! Просимо врахувати зміни у термінах проведення засідання Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області. Чергове засідання відбудеться 29 жовтня 2014 року на базі відокремленого структурного підрозділу «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» о 10.00 адресою: 74900, Херсонська область, м. Нова Каховка, вул. Горького, 1.

Відкриття концертного сезону уХерсонському музичному училищі 21/10/2014

Відкриття концертного сезону Херсонського музичного училища супроводжувалось піднесено-теплою атмосферою й відзначилось багатоплановим, змістовним контрастом концертних програм жовтня.

Так, 1.10.14 відбувся святковий урочистий концерт до Дня працівників освіти, на якому пролунали привітальні слова почесних гостей – Голови Херсонської обласної державної адміністрації А.Путілова, Заступника голови Херсонської обласної ради Т.Федько, Радника голови Херсонської обласної державної адміністрації Ю.Солов’я, Голови обласного комітету профспілок працівників науки і освіти Л.Кучерявої, – та отримали нагородження  провідні педагоги області за особливі успіхи у навчанні та сумлінну працю (Л.Білобородько, Г.Галушка, С.Лук’янова, Н.Попова, А.Болгарина, Т.Бондаренко, С.Гребенщиков, С.Тригуб, Г.Палічева, В.Рагушенко, С.Скрипка, С.Якуба, Є.Івахненко, Ю.Калниболотська, В.Павліха, А.Шведов, Т.Горобцова, Л.Марецька, В.Пічура, С.Шнайдер, Т.Зінченко, Т.Ониськів, Г.Ситник, Л.Рець, О.Кравченко, А.Жолоб, О.Кучерява, О.Гудим, С.Курпієв, С.Серба, І.Шевченко, Є.Герман, А.Фенін, А.Куршпіль).

Свої музичні привітання подарували колективи та солісти:

- Херсонського музичного училища – О.Тоткалова (фортепіано), Н.Соколенко (фортепіано), О.Чумаченко (баян), ансамбль скрипалів (худ.керівник В.Кратасюк, концертмейстер О.Сухова), оркестр українських народних інструментів «Венцерада» (худ.керівник В.Кисіль), вокальний ансамбль «МАК» (худ.керівник О.Мороз), струнний квартет (худ.керівник О.Шевелюк), К.Марченко (вокал), К.Васильєв (вокал), Джаз-бенд (худ.керівник В.Шаповаленко), хор (худ.керівник Т.Волгірєва);

- Танцювальний ансамбль «Казковий світ», студія дитячої хореографії «Мрія», Д.Третьяк, хореографічний ансамбль ХДУ, Т.Куртоглу, А.Першанова, Диксиленд «Ва-банк» Херсонського Палацу дітей та юнацтва.

Програма концерту органічно поєднала в собі музичні та хореографічні композиції, образне багатство та різнобарв’я яких були втілені учасниками з неабияким виконавським хистом.

Цього ж дня, 1 жовтня, відбувся концерт до Міжнародного дня музики у Херсонському училищі культури за участю студентів Херсонського музичного училища (А.Збарадська (ведуча), К.Васильєв (вокал), А.Багаєва (флейта), К.Кузьменко (труба), Ю.Седіна (вокал), І.Компаніченко (акордеон), А.Ренца (акордеон), А.Кабалюка (акордеон), ансамбль бандуристів «Криниченька» (худ.керівник Н.Мазур), що пройшов під девізом «З любов’ю до музики». Концертна програма показала високий рівень професіоналізму і творчого єднання музикантів. Справжнє захоплення публіки викликало «Bassoostinato» В.Власова у виконанні А.Ренца, який тонко, з гумором передав енергійну потужність джазової ритміки у поєднанні з багатогранністю позитивних емоцій.

Наказ про проведення ОМО викладачів всесвітньої історії та історії України 21/10/2014

Наказ 15-1/42 (закачати/переглянути)

<<Перша  <Попередня   170 171 172 173 174    Наступна>  Остання>>