Наказ про проведення ОМО викладачів бухгалтерського обліку та інформаційних технологій у бухгалтерському обліку 20/10/2014

Наказ 15-1/41 (закачати/переглянути)

Наказ про проведеня ОМО електротехнічних дисциплін 20/10/2014

Наказ 15-1/40 (закачати/переглянути)

Всеукраїнська нарада Спілки голів обласних Рад директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації України 20/10/2014

14-16 жовтня 2014 року директор Херсонського політехнічного коледжу ОНПУ, голова ради директорів Херсонської області Яковенко О.Є. взяв участь у Всеукраїнській нарадіСпілки голів обласних Рад директоріввищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Українина базі Луцького педагогічного коледжу.

За результатами наради прийняті рішення щодо імплементації нового закону про вищу освіту в технікумах і коледжах.

Учасники зустрічі ознайомились із специфікою підготовки фахівців для роботи у сфері підприємницької діяльності в Коледжі технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Директори оглянули виставку з нагоди Дня працівників харчової промисловості у Волинському технікумі національного університету харчових технологій (НУХТ);

Керівники ВУЗів оглянули мистецьку галерею Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені А.Ю.Кримського та відвідали музей-садибу Лесі Українки у селі Колодяжне Ковельського району.

Засідання обласного методичного об_єднання заступників директора з виховної роботи 19/10/2014

14 жовтня 2014 року відбулося засідання обласного методичного об’єднання заступників директора з виховної роботи ВНЗ I–II рівнів акредитації Херсонської області.

База проведення - Новокаховський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету.

1. Звіт роботи методичного об’єднання за 2013-2014 н. р. (доповідач - голова МО Боберська І. В.,  Херсонський політехнічний коледж ОНПУ).
  2. Краєзнавчі проекти як елемент виховання свідомого громадянина держави (доповідач - Дячук С.С., Новокаховський політехнічний коледжОНПУ).
  3. Народні літописи ХХ століття(Колесніков К. С., Новокаховський політехнічний коледжОНПУ).
  4. Особливості  соціально-педагогічного  супроводу студентів пільгових категорій у ВНЗ I–IIр. а. (Чечилова Г. З., Бериславський педагогічний  коледж ).
  5.  Участь у відкритому виховному заході, присвяченому  Дню козацтва.

Разом із вищезазначеними доповідачами у роботі МО взяли активну участь представники Каховського державного агротехнічного коледжу, Новокаховського приладобудівного технікуму, Новокаховського коледжу ТДАУ, Скадовського технікуму ХДАУ, Херсонського морехідного училища рибної промисловості, Херсонського музичного училища.

Наказ про проведення засідання ОМО заступників директора з виховної роботи 14/10/2014

Наказ 15-1/38 (закачати/переглянути)

<<Перша  <Попередня   171 172 173 174 175    Наступна>  Остання>>