Засідання ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. херсонської області 25/06/2014

24 червня 2014 рокуна базі  комунального закладу «Генічеське медичне училище» Херсонської обласної ради  відбулося черогве засідання  Ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області, в якому взяли участь 8 керівників ВНЗ області.

1. Про зміни до Конституції України  щодо  децентралізації державної влади  (як це   вплине на вищу освіту).

2. Про організацію вступної кампанії у регіоні у 2014 році.

3. Основні положення Закону про Вищу освіту, які стосуються технікумів та коледжів.

4. Про підсумки ІІ етапу обласних предметних олімпіад.

5. Затвердження проекту звіту роботи Ради директорів, методичних об’єднань за 2013-2014 н.р. та планування роботи на 2014-2015 н.р.

Присутні ознайомилися з матеріальною базою  та досягненнями Генічеського медичного училища.

Звіт роботи Ради директорів за 2013-2014 н.р. 25/06/2014

Звіт (закачати/переглянути)

Херсонському гідрометеорологічному технікуму ОДЕКУ – 70 років 22/06/2014

Херсонський гідрометеорологічний технікум відкритий Постановою РНК від 9 липня 1944 р. за № 884221 і директивою Генерального штабу РКК від 5 серпня 1944 р. за № 311634.

Заняття в технікумі почалися 27 жовтня 1945 р. на трьох відділеннях: метеорологічне, гідрологічне, океанологічне. На перший рік існування технікум мав 278 студентів, які навчалися на на трьох відділеннях: метеорологічне, гідрологічне, океанологічне.

За 70 років свого існування технікум випустив близько 6500 фахівців за такими спеціальностями: метеорологія, гідрологія суші, океанологія, експлуатація та обслуговування гідрометеорологічних вимірювальних систем, прикладна екологія.

З 1 липня 1997 р., відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.05.97 р. № 526 і згідно з наказом Міністерства освіти України від 20.06.1997 р. № 218, технікум став структурним підрозділом Одеського гідрометеорологічного інституту /ОГМІ/ ІV рівня акредитації.

У зв’язку зі створенням Одеського державного екологічного університету на базі Одеського гідрометеорологічного інституту (розпорядження Кабінету Міністрів України від 9.08.2001 р. №363-р, наказу Міністерства освіти і науки України від 5.09.2001р. №624, Херсонський гідрометеорологічний технікум Одеського гідрометеорологічного інституту перейменовано в Херсонський гідрометеорологічний технікум Одеського державного екологічного університету (ХГМТ ОДЕКУ).

14 червня 2014 року у Палаці молоді та студентів Херсонський гідрометеорологічний технікум Одеського державного екологічного університету відмітив 70- річчя від дня заснування. На це свято завітали гості з Одеського державного екологічного університету, колеги Харківського гідрометеорологічного технікуму, представники Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації, навчальних закладів Херсона, працівники гідрометеорологічної служби з різних куточків України.

На ювілеї були присутні ті, чиє життя та долю об’єднав, пригорнув і зігрів рідний «ГІДРОМЕТ»: випускники різних років, ветерани, викладачі, студенти.

Наказ про проведення ради директорів 18/06/2014

Наказ (закачати/переглянути)

Фінал Міжнародної студентської Олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-Universe — 2013/14» 16/06/2014

06 – 10 червня 2014 року в м. Астані (Республіка Казахстан) відбувся фінал Міжнародної студентської Олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-Universe — 2013/14», у якому взяли  участь більше 100 студентів із  35 вищих та середньо-спеціальних навчальних закладів .

Фіналістами конкурсу «Використання 1С: Бухгалтерія 8» стали 15 студентів з 8 вищих навчальних закладів України, Казахстану, Білорусі, Азербайджану.

Херсонську область представляли студенти Економіко-технологічного технікуму Херсонського національного технічного університету Болєла Олена (викладач Шнайдер С.Ю.) та Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету Логінова Ганна  (викладач Цвєткова О. М.) , які посіли ІІ та  ІІІ місце відповідно.

<<Перша  <Попередня   175 176 177 178 179    Наступна>  Остання>>