Збірник наукових праць, присвячений 70-річчю заснування Херсонської області 20/05/2014

З вересня 2012 року у Херсонському політехнічному коледжі ОНПУ випускається збірник наукових праць « Інформаційні технології в освіті, науці та виробництві».

У навчальному закладі  відбулась презентація спеціального випуску збірника, присвяченого 70-річчю заснування Херсонської області.

У збірнику опубліковано  28 статей   краєзнавчого спрямування.   24 викладача та 16 студентів коледжу досліджували історичний розвиток Таврійського краю, його  природне розмаїття, духовне,  релігійне і культурне життя  як Херсонської губернії,  так   і сучасної  Херсонської області, життєвий та творчий шлях видатних особистостей регіону.

Комп’ютерну версію надрукованих матеріалів надано на web-сайті  http://sbornik.ks.ua

(за матеріалами http://www.college.ks.ua)

ІІ етап Всеукраїнської оліміпади "Іноземна (англійська) мова" 20/05/2014

16 травня 2014 року на базі Морського коледжу Херсонської державної морської академії було проведено чергове засідання обласного методичного об’єднання викладачів іноземної мови, в якому взяли участь представники 21 ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області.

Викладачі іноземної мови обговорили наступні питання:

1. Проведення олімпіади з англійської мови серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області.
  2. Про підготовку до захисту тез дипломного проекту англійською мовою.
  3. Про організацію та проведення виховної розважальної конкурсної програми для студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.
  4. Про методику розробки навчальних посібників з дисципліни «Англійська мова (за професійним спрямуванням)».
  5. Рекомендації щодо удосконалення проведення навчальних занять. “Typical Teachers` Misdoings. Things Never to Do in the Classroom”.
  6. Обговорення та затвердження плану роботи методичного об’єднання викладачів іноземної мови на 2014-2015 навчальний рік.

Протокол МО (закачати/переглянути)

В рамках методичного об’єднання був проведений ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади «Іноземна (англійська) мова» серед студентів І-ІІ курсу (загальноосвітня підготовка) ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації.

Студенти змагалися у читанні, аудіюванні та говорінні.

Найкращими знавцями англійської мови стали:

І місце Рябий Олександр, курсант Херсонського морехідного училища рибної промисловості Керченського державного морського університету;

ІІ місце Волошина Ілона, студентка комунального вищого навчального закладу «Бериславський педагогічний коледж ім. В.Ф. Беньковського»;

ІІІ місце Богданов Владислав, курсант Морського коледжу Херсонської державної морської академії;

Реутов Юрій, студент Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету.

Протокол оліміпади (закачати/переглянути)

Завдання олімпіади Speaking (закачати/переглянути)

Завдання оліміпади Reading-Listening (закачати/переглянути)

Святковий концерт до Дня Перемоги 19/05/2014

В Херсонському музичному училищі в рамках заходів до Свята Перемоги студенти та викладачі  училища проводять концерти-вітання духового оркестру «Низький уклін вам, ветерани».

До святково прикрашеної великої зали музичного училища були запрошені шановні гості, серед яких були і орденоносці, ветерани Великої Вітчизняної війни, щоб ще раз поринули в епоху великих історичних подій – полум'яних воєнних років.

У концерті прозвучали марші, вальси, оркестрові сюїти на теми воєнних років. Особливо натхненнопатріотично прозвучали пісні «Катюша» М. Блантера, «Служанка» А. Новікова, «День Перемоги» Д. Тухманова. Молоді виконавці-солісти Наземцева М., Селіфонова І., Демцьо Я., Олійник О., Васильєв К., Знахаренко І. в стилізованій воєнній формі створили неповторні образи героїв Великої Вітчизняної війни.

На очах ветеранів  були сльози смутку від втрат і щастя перемоги.

Фіналом та кульмінацією концерту стало виконання гімну воєнних років – пісні Д. Тухманова «День Перемоги».

Засідання обласного методичного об_єднання бібліотечних працівників 19/05/2014

16 травня 2014 року на базі Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету відбулося засідання обласного методичного об’єднання бібліотечних працівників ВНЗ I–II рівнів акредитації.

В роботі взяли участь 17 бібліотечних працівників з 15 навчальних закладів області.

В ході засідання були розглянуті актуальні питання роботи сучасних завідувачів бібліотекою.

З доповіддю про автоматизацію бібліотечних процесів в Херсонському політехнічному коледжі виступив заступник директора з начально-виробничої роботи Нарожний О.В.

Особливостями використання технологій Web2.0 в бібліотечній роботіподілилася О.Є. Музика, голова ПЦК «Бібліотечна справа» комунального вищого навчального закладу «Херсонське училище культури» Херсонської обласної ради.

Віжічаніна Лілія, провідний бібліограф ІБВ бібліотеки ім.О.Гончара, проконсультувала учасників методичного об’єднання щодо критеріїв оцінки достовірності інформації в мережі Інтернет.

Усі присутні поділилися власним досвідом організації та проведення інноваційних проектів бібліотеки.

Учасників зустрічі привітали активісти студентського самоврядування та клубу «Дебют».

Бібліотекарі вищих навчальних закладів ознайомилися з матеріальною базою Херсонського політехнічного коледжу ОНПУ.

Святкування Міжнародного Дня Джазу 19/05/2014

30 квітня студенти Херсонського музичного училища спільно з English Club Дитячої обласної бібліотеки ім. Дніпрової Чайки святкували Міжнародний День Джазу.

Інтерактивний інформаційно-розважальний захід «AllThatJazz»  був також присвячений Дням Європи в Україні.

Студенти спілкувалися англійською мовою, ділилися своїми знаннями про історію джазу, його видатних виконавців. Прикрасою заходу були виступи піаніста Ігоря Тимошенка та джазової вокалістки  Єчлизавети Байрак.

<<Перша  <Попередня   177 178 179 180 181    Наступна>  Остання>>

Останє поповнення : 2024-04-25