Накази Ради про проведення олімпіад 18/04/2014

15/04/2014

Наказ 15-1/19 (закачати/переглянути)

14/04/2014

10 квітня 2014 року на базі Новокаховського приладобудівного технікуму проведений обласний конкурс “Ком’ютерні технології в бухгалтерському обліку”.

До участі в конкурсі були запрошені вищі навчальні заклади  І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області.

В конкурсі взяли участь 8 студентів з 5 ВНЗ І-ІІ р.а. області:

-         Новокаховський приладобудівний технікум;

-         Херсонський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету;

-         Економіко-технологічний технікум Херсонського національного технічного університету;

-         Новокаховський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету;

-         Каховський державний аграрний технікум.

Для проведення конкурсу навчальними закладами були представлені  варіанти завдань, серед яких шляхом жеребкування було обрано завдання, яке представив Новокаховський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету.

Призові місця розподілилися таким чином:

-         1 місце – Олійник Дар’я  -    Новокаховський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету;

-         2 місце – Болєла Олена- Економіко-технологічний технікум Херсонського Національного технічного університету;

-         3 місце – Логінова Ганна– Херсонський політехнічний  коледж Одеського національного політехнічного університету.

Наказ про підсумки ІІ етапу олімпіади "Історія України" 14/04/2014

Наказ 15-1/17 (закачати/переглянути)

Зустріч переможців міжнародного конкурсу технічної творчості засобами автоматизованого проектування «Delcam– 2014» 14/04/2014

8 квітня 2014 року представники Херсонського політехнічного коледжу та Одеського національного політехнічного університету взяли участь у зустрічі переможців міжнародного конкурсу технічної творчості засобами автоматизованого проектування «Delcam– 2014» із послом Саймоном Смітом, президентом компанії Delcamplс Хью Хэмфрисом та заступником Міністра освіти і науки України Павлом Броніславовичем Полянським, під час якої були вручені іменні премії та дипломи переможців і призерів.

Конкурс щорічно проводить британська компанія «Delcam plс» за підтримки Міністерства освіти та науки України та посольства Сполученого королівства Великобританії та північної Ірландії.

Викладачі та студенти коледжу та Одеського національного політехнічного університету надали свої роботи на розгляд журі  серед двадцяти чотирьох вищих навчальних закладів України ІІІ-IV р.а. :

– ЯланськийА., Яковенко В. «Моделювання 3D моделі компонентів ортопедичного корсета засобами Delcam PowerShapeі Delcam FeatureCam»  під керівництвом викладача коледжу Носова П.С.;

– Костенко В. «Побудова 3D моделі прототипу двигуна внутрішнього згоряння автомобілю Chrysler-Caravan засобами Delcam PowerShape» під керівництвом викладачів коледжу Носова П.С. та Якушенка С.О.

<<Перша  <Попередня   179 180 181 182 183    Наступна>  Остання>>