Майстер-клас у Херсонському училищі культури 28/01/2014

22 січня до Херсонського училища культури для підвищення кваліфікації викладачів предметно-циклової комісії "Фортепіано" та проведення майстер-класу зі студентами І-IV курсів спеціалізацій "Народне пісенне мистецтво" та "Народна хореографія" був запрошений доцент кафедри фортепіано Національної музичної академії імені П.І. Чайковського, завідуючий кафедри фортепіано середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені М.В. Лисенка, Сергій Ігорович Рябов.  На проведеному заході панувала дружня атмосфера, студенти дізналися багато нового, а викладачі продуктивно поспілкувалися із колегою.(за матеріалами uchkult.ks.ua)

Новини видавничої діяльності 28/01/2014

У 2014 році вийшов у світ навчальний посібник «Комп’ютерні технології в інженерній практиці» для студентів ВНЗ, які отримують підготовку в галузі машинобудування, транспорту та транспортної інфраструктури. Посібник підготовлено відповідно до програм наскрізного курсового та дипломного проектування, які включено до навчального плану підготовки молодших спеціалістів зі спеціальностей «Обслуговування та ремонт автомобілів та двигунів», «Організація перевезень і управління на автомобільному транспорті», «Обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів», «Виробництво двигунів».

Укладачі Носов П. С., кандидат технічних наук, доцент Херсонського політехнічного коледжу національного університету голова методичного об’єднання викладачів креслення, інженерної та комп’ютерної графіки та Яковенко О.Є., кандидат технічних наук, доцент, директор Херсонського політехнічного коледжу національного університету розглянули специфічні аспекти застосування комп’ютерних технологій в інженерній практиці для відтворення результатів моделювання деталей та вузлів автомобілів і двигунів у курсовому та дипломному проектуванні.

Посібник рекомендовано до друку обласним методичним об’єднанням викладачів креслення, інженерної та комп’ютерної графіки ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області.

Вітання з Новим роком та Різдвом 25/12/2013

Конкурси імені Тараса Шевченка та Петра Яцика 25/12/2013

24 грудня 2013 року в Херсонській академії неперервної освіти пройшов II (обласний) етап IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та XIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика для студентів вищих навчальних закладів I-II та III-IV рівнів акредитації Херсонської області.

За роки існування цих конкурсів учнівська та студентська молодь Херсонщини неодноразово доводила високий рівень своїх творчих здібностей, отримуючи президентські стипендії. Особливого значення набуває цей захід у зв’язку з тим, що 2014-й рік знаменний 200-річним ювілеєм Тараса Шевченка. (за матеріалами http://uon.ks.ua/)

Методичне об’єднання викладачів української мови та літератури 25/12/2013

18 грудня 2013 рокуна базі Херсонського морехідного училища рибної промисловості Керченського державного морського університету відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів української мови та літератури ВНЗ I-IIрівнів акредитації.

У засіданні методичного об'єднання взяли участь 13 навчальних закладів області. Робота проходила за таким порядком денним:

1.  Аналіз роботи методичного об’єднання за 2012-2013 н.р.

2. Затвердження плану роботи методичного об’єднання на 2013-2014 н.р.

3. Обговорення та затвердження проекту Положення про проведення олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів

акредитації  Херсонської області.

4.  «Інформаційно-комунікативні технології при викладанні предметів української філології».

<<Перша  <Попередня   189 190 191 192 193    Наступна>  Остання>>

Останє поповнення : 2024-04-22