Проект Положення Про проведення олімпіади «Іноземна (англійська) мова» 30/10/2013

Проект Положення Про проведення олімпіади «Іноземна (англійська) мова» (закачати/переглянути)

Пояснювальна записка до Положення про проведення  олімпіади «Іноземна (англійська) мова» (закачати/переглянути)

Інформація про Всеукраїнський конкурс на кращу методичну розробку 28/10/2013

Засідання обласного методичного об’єднання заступників директора з виховної роботи 17/10/2013

16 жовтня на базі Херсонського медичного коледжу Херсонської обласної ради відбулося планове засідання обласного методичного об’єднання заступників директора з виховної роботи ВНЗ I–II рівнів акредитації.

В роботі методичного об’єднання взяли участь 12 навчальних закладів області.

В ході засідання були розглянуті питання, присвячені позанавчальній діяльністі клубів:

1. Діяльність гуртків художньої самодіяльності.
  2. Організація роботи предметних гуртків.
  3. Організація роботи спортивних секцій.
  4. З досвіду роботи Клубу вихідного дня Херсонського медичного колледжу.
  5. Підсумки роботи обласного методичного об’єднання заступників директора з виховної роботиза 2012-2013 н.р.

Членів методичного об’єднання привітали творчі студентські колективи.

Учасники засідання ознайомилися з матеріальною базою Медичного коледжу.

Засідання спілки голів обласних рад директорів вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. 16/10/2013

9-11 жовтня 2013 року в Тернополі відбулася Всеукраїнська нарада Спілки голів обласних рад директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації України на базі Технічного коледжу Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя. У нараді взяли участь Світлана Кретович – головний спеціаліст відділу інформаційно-аналітичної роботи департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки  України, Людмила Котоловець – начальник відділу змісту та технологій навчання молодших спеціалістів Інституту інноваційних технологій і змісту освіти,  Іван Запорожан – директор департаменту освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації, 25 директорів з усіх регіонів України та 7 директорів з Республіки Польща.

Під час роботи обговорено основні напрямки реформування освіти на Тернопільщині, основні положення проекту Закону України «Про професійну освіту», проект Положення про кваліфікації (ступені) вищої освіти, проект наказу МОН України «Про затвердження норми часу для планування і обліку навчальної роботи та переліків основних видів методичної, наукової, організаційної та виховної роботи педагогічних та науково – педагогічних працівників ВНЗ І-ІІ р.а.», проект Типового штатного розпису для ВНЗ І-ІІ р. а. З усіх розглянутих питань ухвалені відповідні рішення, а з представниками Республіки Польща укладено договір про співпрацю.

Засідання обласного методичного об’єднання викладачів електротехнічних дисциплін 15/10/2013

В роботі взяли участь 7 навчальних закладів Херсонщини.

На засіданні були розглянуті питання:

1. Затвердження плану роботи методичного об’єднання викладачів електротехнічних дисциплін ВНЗ І-ІІ р. а. Херсонської області.

2. Роль електротехніки для студентів технічних спеціальностей. Зміст та проведення творчих технічних  конкурсів.

3. Розгляд та затвердження Положень про ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з електротехніки.

4. Розгляд та аналіз завдань олімпіади з електротехніки.

5. Ознайомлення з методами діагностики студентів Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету. Використання системи тестування «Коледж» для проведення теоретичної частини олімпіади з електротехніки

6. Обмін досвідом роботи щодо впровадження  у дипломне і курсове проектування тематики робіт в контексті реалізації проекту «Ініціативи розвитку Херсонщини-2030»

Учасники методичного об’єднання ознайомились з матеріально-технічною базою електротехнічного відділення.

<<Перша  <Попередня   194 195 196 197 198    Наступна>  Остання>>

Останє поповнення : 2024-04-22