Міжнародний туристичний форум 21/05/2013

16-17 травня у м. Скадовськ пройшов ІІІ Міжнародний  туристичний форум  «Херсонщина-відпочинок, лікування, подорожі в екологічних умовах Таврії»

У форумі взяло участь близько 1000 осіб, серед яких вчені, бізнесмени, посли, консули, перші секретарі, торгові аташе, а також гості з Білорусі, Італії, Австрії, Грузії, Кувейту, Казахстану, Литви, Германії, Росії, Естонії, Турції, Угорщини, керівники навчальних закладів Херсонщини.На форумі були намічені плани подальшої роботи та підписано сім угод.

Від вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. Херсонщини у роботі форума взяли участь:

• Новокаховський політехнічний коледж ОНПУ;
  • Новокаховський приладобудівний технікум;
  • Економіко-технологічний технікум;
  • Херсонський політехнічний коледж ОНПУ.

Особливу увагу присутніх на туристичному форумі привернула виставка, на якій навчальні заклади Херсонщини, учасники гуртків, вихованці профтехосвітніх закладів, художньої школи продемонстрували свої таланти.

До форуму було видано спеціальний збірник «Інформаційні технології в освіті, науці та виробництві», статті якого присвячені унікальності Херсонщини як курортно-реакреаційної зони та зеленого туризму.

Викладачі Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету взяли участь у роботі секцій

ІІІ Міжнародний туристичний форум з великою кількістю заходів, що продемонстрував його гостям та учасникам можливості цієї щедрої землі та людей, які тут живуть, став одним з перших кроків по реалізації планів перетворення Херсонщини на колиску дитячого оздоровлення, відпочинку та туризму.

Методичне об’єднання викладачів економічних дисциплін 20/05/2013

Міністерство освіти і наукиУкраїни

РАДА ДИРЕКТОРІВ ВНЗ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХЕРСОНСЬКИЙ  ПОЛІТЕХНІЧНИЙ  КОЛЕДЖ

(базовий ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області)

20.05.2013

Херсон

№ 15-1/21

Про роботу обласних

методичних об’єднань

Відповідно до плану роботи обласного методичного об’єднання викладачів економічних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області, за погодженням з керівництвом Економіко-технологічного технікуму Херсонського національного технічного університету,

Провести 23 травня 2013 року на базі Економіко-технологічного технікуму Херсонського національного технічного університету засідання обласного методичного об’єднання викладачів економічних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області.

1. Рекомендувати керівникам ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області:

1.1. Направити 23 травня 2013 року на засідання обласного методичного об’єднання викладачів економічних дисциплін до Економіко-технологічного технікуму Херсонського національного технічного університету.

1.2. Видати відповідні накази по навчальним закладам.

2. Контроль за виконанням наказу покладаю на себе.

Голова ради, директор базового ВНЗ І-ІІ р.а.

Т.О. Литвиненко

Наказ Про результати проведення ІІІ Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки 17/05/2013

Наказ  Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України  від 14 травня 2013 року № 19/2013   "Про результати проведення ІІІ Всеукраїнської  олімпіади з радіоелектроніки серед вищих навчальних закладів  І-ІІ рівнів акредитації України" (закачати/переглянути)

Всеукраїнські олімпіади з хімії та світової літератури 13/05/2013

26 квітня 2013 року на базі Відокремленого структурного підрозділу «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» в рамках обласних методичних об’єднань відбулися ІІ етапи (обласні) Всеукраїнських олімпіад з хімії та світової літератури для студентів І курсів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області.

В олімпіадах взяли участь 41 студент (15 – з хімії та 26 – зі світової літератури) з 14 навчальних закладів, а саме:

1. Економіко-технологічний технікум ХНТУ
  2. Комунальний заклад «Генічеське медичне училище» ХОР
  3. Херсонський базовий медичний коледж ХОР
  4. Каховський державний агротехнічний коледж
  5. Херсонське училище культури
  6. Херсонське музичне училище
  7. Морський коледж ХДМА
  8. Херсонський політехнічний коледж ОНПУ
  9. КВНЗ «Бериславський педагогічний коледж ім. В.Ф.Беньковського» ХОР
  10. Комунальний заклад «Бериславський медичний коледж» ХОР
  11. Новокаховський приладобудівний технікум
  12. Новокаховський політехнічний коледж ОНПУ
  13. Скадовський технікум ДВНЗ ХДАУ
  14. ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ»

Олімпіада зі світової літератури:

1 місце не присуджувалося

2 місце – Бомко Олена (Новокаховський приладобудівний технікум)

3 місце – Кицюк Аліса (Херсонський політехнічний коледж ОНПУ) та Лозинська Юлія Олександрівна (Новокаховський політехнічний коледж ОНПУ)

Олімпіада з хімії:

1 місце – Афонін Станіслав (Новокаховський політехнічний коледж ОНПУ)

2 місце – Руденко Олена (Комунальний заклад «Бериславськиймедичнийколедж» ХОР) та Стецюра Владислав (Новокаховський політехнічний коледж ОНПУ)

3 місце – Васил’єва Анжела (Комунальний заклад «Бериславський медичний коледж» ХОР), Паніна Катерина (Херсонський базовий медичний коледж ХОР) та Марченко Даніїл (Морський коледж ХДМА)

Переможці та учасники були нагороджені дипломами та грамотами.

Протоколи, бланки оцнювання та таблиці (закачати/переглянути)

Привітання з Великодніми святами 03/05/2013

<<Перша  <Попередня   198 199 200 201 202    Наступна>  Остання>>