Методичне об’єднання викладачів фізичного виховання 30/04/2013

Міністерство освіти і науки

РАДА ДИРЕКТОРІВ ВНЗ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХЕРСОНСЬКИЙ  ПОЛІТЕХНІЧНИЙ  КОЛЕДЖ

(базовий ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області)

30.04.2013

Херсон

№ 15-1/20

Про роботу обласних

методичних об’єднань

Відповідно до плану роботи обласного методичного об’єднання викладачів фізичного виховання ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області, за погодженням з керівництвом комунального вищого навчального закладу «Бериславський медичний коледж» Херсонської обласної ради,

Провести 14 травня 2013 року на базі комунального вищого навчального закладу «Бериславський медичний коледж» Херсонської обласної ради засідання обласного методичного об’єднання викладачів фізичного виховання.

1. Рекомендувати керівникам ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області:

1.1. Направити 14 травня 2013 року на засідання обласного методичного об’єднання викладачів фізичного виховання до комунального вищого навчального закладу «Бериславський медичний коледж» Херсонської обласної ради.

1.2. Видати відповідні накази по навчальним закладам.

2. Контроль за виконанням наказу покладаю на себе.

Голова ради, директор базового ВНЗ І-ІІ р.а.

Т.О. Литвиненко

Конкурс-захист творчих робіт з екології та безпеки життєдіяльності та засідання методичного об’єднання 29/04/2013

Відповідно до плану проведення олімпіад у ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації Херсонської області у 2012–2013 навчальному році 25 квітня 2013 року на базі Морського коледжу Херсонської державної морської академії відбувся конкурс-захист творчих робіт з екології та безпеки життєдіяльності серед студентів першого курсу ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації.

В конкурсі  взяли участь  студенти з 5 навчальних закладів області.

.        Протоколи (закачати/переглянути)

25 квітня 2013 року на базі Морського коледжу було проведено засідання методичного об’єднання викладачів екології, безпеки життєдіяльності та охорони праці ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області.

В ході засідання було обговорено наступні питання:

1. Самостійна робота як однин із шляхів покращення процесу адаптації студентів до навчання у ВНЗ.
  2. Шляхи покращення адаптації студентів до навчання у ВНЗ (обмін досвідом).
  3. Педагогічні та методичні проблеми формування особистості студента.
Всеукраїнська олімпіада з фізики та засідання методичного об’єднання викладачів фізики 29/04/2013

Відповідно до плану проведення олімпіад у ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації Херсонської області у 2012–2013 навчальному році 25 квітня 2013 року на базі Морського коледжу Херсонської державної морської академії відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з фізики серед студентів першого курсу ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації.

В оліміпаді  взяли участь 20 студентів з 15 навчальних закладів області.

Переможцями стали:

І місце: Соколов Артур, Морський коледж Херсонської державної морської академії;

ІІ місце: Сосонов Михайло, Херсонський базовий медичний коледж;

ІІІ місце: Єккель Сюзанна Херсонський політехнічний коледж ОНПУ;

Кольцов Владислав, Морськийколедж Херсонської державної морської академії;

Жевагін Олексій, Херсонське морехідне училище рибної промисловості.

Протоколи (закачати/переглянути)

Завдання оліміпади фізика-2013 (закачати/переглянути)

25 квітня 2013 року на базі Морського коледжу було проведено засідання методичного об’єднання викладачів фізики ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області.

В ході засідання було обговорено наступні питання:

1. Компетенція і компетентність: змістовне наповнення дефініцій.
  2. Формування компетенцій загальноосвітньої підготовки як передумова формування професійних компетенцій молодшого спеціаліста.
  3. Ключові компетенції.
  4. Шляхи впровадження компетентнісного підходу у вищих навчальних закладах І-ІІ р.а.
Всеукраїнська олімпіада з іноземної мови 26/04/2013

23 квітня 2013 року на базі Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу був проведений ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з іноземної мови серед студентів І-ІІ курсів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, в якій взяли участь 15 навчальних закладів області.

Переможцями олімпіади стали:

1 місце - Павленко Анастасія, Херсонське музичне училище;

2 місце - Волошина Ілона, Бериславський педагогічний коледж імені В.Ф. Беньковського

3 місце - Матищук Марко, Херсонське морехідне училище рибної промисловості Керченського державного морського технологічного університету

Протоколи (закачати/переглянути)

Під час засідання обласного методичного об’єднання викладачів іноземної мови були розглянуті наступні питання:

1. Особливості викладання іноземної мови (за професійним спрямуванням) у навчальних закладах мистецького напряму.
  2. Методичні вказівки щодо виконання самостійної роботи студентів ІІ курсу з дисципліни «Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
Засідання обласного методичного об’єднання заступників директора з виховної роботи 26/04/2013

23 квітня 2013 року на базі Новкаховського приладобудівного технікуму відбулося засідання обласного методичного об’єднання заступників директора з виховної роботи, в якому взяли участь 13 навчальних закладів області.

Під час засідання обласного методичного об’єднання були розглянуті наступні питання:

1. Досвід роботи навчального закладу з військово-патріотичного виховання молоді.

2. Науково-пошукова робота гуртка «Патріот» за темою: «Велика вітчизняна війна у спогадах прадідів очима нашої молоді».

3. Тренінг з питань насильства у сім’ї.

<<Перша  <Попередня   199 200 201 202 203    Наступна>  Остання>>