Всеукраїнська олімпіада зі світової літератури 20/04/2013

19.04.2013

№ 15-1/19

Про проведення олімпіад

Відповідно до Положення про Всеукраїнські студентські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 18.08.1998 року № 305,

1. Провести ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади зі світової літератури серед студентів І курсу ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області на базі ВСП «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету»26 квітня 2013 року (за погодженням з керівництвом навчального закладу).

2. Відповідальність за організацію, проведення та підготовку учасників ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади покласти на голову методичного об’єднання викладачів світової літератури Потапову Н.О.

3. Рекомендувати:

3.1. Організаторам олімпіади підготувати завдання, інструктивні матеріали щодо порядку і умов проведення олімпіади та матеріально-технічну базу для виконання теоретичної та практичної частини завдань.

3.2. Керівникам ВНЗ І-ІІ р. а. Херсонської області направити 26 квітня 2013 року студентів та викладачів для участі в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади зі світової літератури до ВСП «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету».

Погоджено:

Директор ВСП «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету»

Г.І. Іванов

Ознайомлені:

Голова методичного об’єднання викладачів світової літератури

Н.О. Потапова

Всеукраїнська олімпіада з хімії 20/04/2013

19.04.2013

№ 15-1/18

Про проведення олімпіад

1. Провести ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з хімії серед студентів І курсу ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області на базі ВСП «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету»26 квітня 2013 року (за погодженням з керівництвом навчального закладу).

2. Відповідальність за організацію, проведення та підготовку учасників ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади покласти на голову методичного об’єднання викладачів хімії та біології Міщенко Ю.М.

3. Рекомендувати:

3.2. Керівникам ВНЗ І-ІІ р. а. Херсонської області направити 26 квітня 2013 року студентів та викладачів для участі в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії до ВСП «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету».

Г.І. Іванов

Ознайомлені:

Голова методичного об’єднання викладачів хімії та біології

Ю.М. Міщенко

Засідання обласного методичного об’єднання заступників директора з виховної роботи 18/04/2013

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту

РАДА ДИРЕКТОРІВ ВНЗ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХЕРСОНСЬКИЙ  ПОЛІТЕХНІЧНИЙ  КОЛЕДЖ

(базовий ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області)

17.04.2013

№ 15-1/17

Про роботу обласних методичних об’єднань

Відповідно до плану роботи обласного методичного об’єднання заступників директора з виховної роботи ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області, за погодженням з керівництвом Новокаховського приладобудівного технікуму,

Провести 23 квітня 2013 року на базі Новокаховського приладобудівного технікуму засідання обласного методичного об’єднання заступників директора з виховної роботи.

1. Рекомендувати керівникам ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області:

1.1. Направити 23 квітня 2013 року на засідання обласного методичного об’єднання заступників директора з виховної роботи до Новокаховського приладобудівного технікуму

1.2. Видати відповідні накази по навчальним закладам.

2.  Контроль за виконанням наказу покладаю на себе.

Голова ради, директор базового ВНЗ І-ІІ р.а.

Всеукраїнська олімпіада з іноземної мови (англійська) 23/04/2013

17.04.2013

№ 15-1/16

Про проведення олімпіад

1. Провести ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з іноземної мови (англійська) серед студентів І курсу ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області на базі Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу 23 квітня 2013 року. (за погодженням з керівництвом навчального закладу).

2. Відповідальність за організацію, проведення та підготовку учасників ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади покласти на голову методичного об’єднання викладачів іноземної мови Ковальську Н.Г.

3. Рекомендувати:

3.2. Керівникам ВНЗ І-ІІ р. а. Херсонської області направити 23 квітня 2013 року студентів та викладачів для участі в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з іноземної мови (англійська) до Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу

Т.О.Литвиненко

Директор Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу

Л.М. Лімакова

Ознайомлені:

Голова методичного об’єднання викладачів іноземної мови

Н.Г. Ковальська

Всеукраїнська олімпіада з фізики 16/04/2013

16.04.2013

№ 15-1/14

Про проведення олімпіад

1. Провести ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з фізики серед студентів І курсу ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області на базі Морського коледжу Херсонської державної морської академії 25 квітня 2013 року (за погодженням з керівництвом навчального закладу).

2. Відповідальність за організацію, проведення та підготовку учасників ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади покласти на голову методичного об’єднання викладачів фізики Барильник-Куракову О.А.

3. Рекомендувати:

3.2. Керівникам ВНЗ І-ІІ р. а. Херсонської області направити 25.04.2013 року студентів та викладачів для участі в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики до Морського коледжу Херсонської державної морської академії.

Т.О.Литвиненко

Начальник Морського коледжу ХДМА

С.М. Тригуб

Ознайомлені:

Голова методичного об’єднання викладачів фізики

О.А. Барильник-Куракова

<<Перша  <Попередня   200 201 202 203 204    Наступна>  Остання>>