Проведення конкурсу-захисту творчих робіт з екології, безпеки життєдіяльності та охорони праці 16/04/2013

Міністерство освіти і науки України, молоді та спорту

РАДА ДИРЕКТОРІВ ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

16.04.2013

Херсон

№ 15-1/15

Про проведення олімпіад

Відповідно до Положення про Всеукраїнські студентські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 18.08.1998 року № 305,

1. Провести Конкурс-захист творчих робіт з екології, безпеки життєдіяльності та охорони праці серед студентів ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації Херсонської області на базі Морського коледжу Херсонської державної морської академії 25 квітня 2013 року (за погодженням з керівництвом навчального закладу).

2. Відповідальність за організацію, проведення та підготовку учасників Конкурсу-захисту творчих робіт покласти на голову методичного об’єднання викладачів екології, безпеки життєдіяльності та охорони праці Сокол А.О.

3. Рекомендувати:

3.1. Організаторам Конкурсу підготувати матеріально-технічну базу для виконання теоретичної та практичної частини.

3.2. Керівникам ВНЗ І-ІІ р. а. Херсонської області направити 25 квітня 2013 року студентів та викладачів для участі в Конкурсі-захисті творчих робіт з екології, безпеки життєдіяльності та охорони праці до Морського коледжу Херсонської державної морської академії.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Голова Ради, директор базового ВНЗ І-ІІ р.а.

Т.О.Литвиненко

Погоджено:

Начальник Морського коледжу ХДМА

С.М. Тригуб

Ознайомлені:

Голова методичного об’єднання викладачів екології, безпеки життєді-яльності та охорони праці

А.О. Сокол

Засідання обласного методичного об’єднання бібліотечних працівників 16/04/2013

12 квітня 2013 року на базі Комунального вищого навчального закладу «Херсонське училище культури» Херсонської обласної ради відбулося засідання обласного методичного об’єднання бібліотечних працівників ВНЗ I–IIрівнів акредитації.

1. Вступне слово.

(Голова МО бібліотечних працівників Відюк Н.М.)

2. Проведення  семінару «Бібліотечно-бібліографічне обслуговування як засіб задоволення інформаційних потреб користувачів»

• Алфавітний каталог, його структура, функції та призначення.

(О.Є. Музика викладач-методист, голова ПЦК «Бібліотечна справа» Херсонського училища культури)

• Бібліографічний опис документів

(О.Є. Музика  викладач-методист, голова ПЦК «Бібліотечна справа» Херсонського училища культури)

• Бібліографічні посібники – оперативні джерела пошуку інформації.

(Саніна Л.В. викладач Херсонського училища  культури)

• Тематичні бібліографічні покажчики, інформаційні списки.

(Саніна Л.В. викладач Херсонського училища культури)

3. Обмін думками. Визначення теми та місця  проведення наступного засідання.

Протокол засідання обласного методичного об’єднання бібліотечних працівників (закачати/переглянути)

Положення Про проведення олімпіади «Світова література» 15/04/2013

Положення Про проведення олімпіади «Світова література» (закачати/переглянути)

Положення Про проведення олімпіади «Хімія» 15/04/2013