Методичне об’єднання викладачів бухгалтерського обліку та інформаційних систем і технологій в обліку 01/04/2013

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту

РАДА ДИРЕКТОРІВ ВНЗ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХЕРСОНСЬКИЙ  ПОЛІТЕХНІЧНИЙ  КОЛЕДЖ

(базовий ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області)

01.04.2013

Херсон

№ 15-1/11

Про роботу обласних

методичних об’єднань

Відповідно до плану роботи обласного методичного об’єднання викладачів бухгалтерського обліку та інформаційних систем і технологій в обліку ВНЗ І-ІІ р. а. Херсонської області, за погодженням з керівництвом Новокаховського приладобудівного технікуму,

1. Провести 4 квітня 2013 року на базі Новокаховського приладобудівного технікуму засідання обласного методичного об’єднання викладачів бухгалтерського обліку та інформаційних систем і технологій в обліку.

2. Рекомендувати керівникам ВНЗ І-ІІ р. а. Херсонської області:

2.1. Направити 04.04.2013 року на засідання обласного методичного об’єднання викладачів бухгалтерського обліку та інформаційних систем і технологій в обліку до Новокаховського приладобудівного технікуму.

2.2. Видати відповідні накази по навчальним закладам.

3. Контроль за виконанням наказу покладаю на себе.

Голова ради, директор

базового ВНЗ І-ІІ р.а.

Т.О. Литвиненко

Засідання обласного методичного об’єднання викладачів Історії України та проведення олімпіади 01/04/2013

28 березня 2013 року на базі Новокаховського приладобудівного технікуму відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів Історії України, в якому взяли участь викладачі 13 ВНЗ І-ІІ р.а. області.

В рамках методичного об’єднання відбулась обласна олімпіада з історії України, в якій брали участь 13 студентів ВНЗ І-ІІ р.а.

Призерами олімпіади стали:

І місце Новокахоський приладобудівний технікум

ІІ місце Морський коледж Херсонської державної морської академії

ІІІ місце Херсонський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету

Протоколи закачати/переглянути

Засідання обласного методичного об’єднання викладачів Історії України 01/04/2013

Призерами олімпіади стали:

І місце Новокахоський приладобудівний технікум

ІІ місце Морський коледж Херсонської державної морської академії

Протоколи закачати/переглянути

Проведення Всеукраїнської Олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки 29/03/2013

В рамках обласного методичного об’єднання  пройшов  ІІ Обласний етап сьомої Всеукраїнської Олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. В Олімпіаді брали участь студенти 10-ти навчальних закладів області. Умови проведення Олімпіади передбачали виконання тестової частини, що містила 40 питань, а також виконання практичних завдань на базі прикладки MsOffice.

Жеребкування завдань і питань для участі у Олімпіаді.

Виконання завдань учасниками.

Перевірка виконання завдань членами журі.

Переможцем ІІ етапу обласної  Олімпіади став студент Новокаховського приладобудівного технікуму Крапівницький В.В., який виборов право на участь  у Всеукраїнській Олімпіаді з інформатики та комп’ютерної техніки м. Кривий Ріг. Друге місце зайняла студентка Бериславського педагогічного коледжу Дрозд Т.А., третє місце – студент Новокаховського політехнічного коледжу  Одеського національного політехнічного університету Горбач Д.С.

Протокол сформовано та затверджено! (закачати/переглянути)

Переможців та учасників нагороджено  Грамотами та Дипломами  Ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області.

ВАРІАНТИ ЗАВДАНЬ НА ОБЛАСНУ ОЛІМПІАДУ ЗІ СВІТОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ 28/03/2013

ВАРІАНТИ ЗАВДАНЬ НА ОБЛАСНУ ОЛІМПІАДУ  ЗІ СВІТОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ (закачати/переглянути)

<<Перша  <Попередня   203 204 205 206 207    Наступна>  Остання>>