Засідання обласного методичного об’єднання та проведення ІІ етапу олімпіади з української мови 13/02/2013

6 лютого 2013 року на базі Комунального вищого навчального закладу «Бериславський педагогічний коледж імені В.Ф.Беньковського» Херсонської обласної ради було проведено чергове засідання обласного методичного об’єднання викладачів української мови та літератури та ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області.

В олімпіаді брали участь 29 студентів із 15 навчальних закладів. Переможцями стали студенти:

І місце - . Ейсмонт Ігор Ігоревич (Морський коледж Херсонської державної морської академії)

ІІ місце - Шмат Олександр Вікторович (Херсонський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету)

ІІ місце - Бомко Олена Леонідівна (Новокаховський приладобудівний технікум )

ІІІ місце - Лях Артем Сергійович (Морський коледж Херсонської державної морської академії)

ІІІ місце - Павленко Анастасія Олександрівна (Херсонське музичне училище)

Протокол ІІ олімпіади з української мови 13/02/2013

Протокол ІІ олімпіади з української мови (закачати/переглянути)

Підготовка до ІІ етапу олімпіади "Фізика" 05/02/2013

Банк завдань з фізики (закачати/переглянути)

Всеукраїнський конкурс на кращу методичну розробку з питань організації НВП 29/01/2013

Асоціацією працівників вищих навчальних закладів І-ІІ р. а. та Спілкою голів обласних рад директорів ВНЗ І-ІІ р. а. підведено підсумки щорічного Всеукраїнського конкурсу на кращу методичну розробку з питань організації навчально-виховного процесу у ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації України 2012 року.

У Конкурсі взяли участь представники Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Луганської, Херсонської, Чернівецької, Чернігівської області та м. Севастополь. Серед навчальних закладів Херсонської області участь взяли викладачі Генічеського медичного училища, Каховського державного агротехнологічного коледжу, Новокаховського приладобудівного коледжу, Херсонського морехідного училища рибної промисловості та Херсонського політехнічного коледжу.

Згідно з рішенням Правління Асоціації від 27 грудня 2012 року «Про затвердження результатів проведення Всеукраїнського конкурсу на кращу методичну розробку з питань організації навчально-виховного процесу у ВНЗ І-ІІ р. а. України»:

1. Методична розробка «Автоматизоване проектування механізмів та агрегатів автомобілів. Навчальний посібник» автора Носова П.С. (Херсонський політехнічний коледж) зайняла І місцеу номінації «Методичне забезпечення навчально-виховного процесу»;

2. «Методичні вказівки щодо виконання самостійної роботи студентів з дисципліни «Фінанси». Робочий зошит студента спеціальності 5.03050801» автора Чурсинової Л.Г. (Новокаховський приладобудівний технікум) зайняла заохочувальне місце у номінації «Методичне забезпечення  навчально-виховного процесу».

Всеукраїнська олімпіада з української мови 25/01/2013

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту

РАДА ДИРЕКТОРІВ ВНЗ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХЕРСОНСЬКИЙ  ПОЛІТЕХНІЧНИЙ  КОЛЕДЖ

(базовий ВНЗ І-ІІ р.а. Херсонської області)

25.01.2013

Херсон

№ 15-1/1

Про проведення олімпіад

Відповідно до Положення про Всеукраїнські студентські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 18.08.1998 року № 305,

1. Провести ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ІІ курсу ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області на базі КВНЗ «Бериславський педагогічний коледж» Херсонської обласної ради 06 лютого2013 р.

2. Відповідальність за організацію, проведення та підготовку учасників ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади покласти на голову методичного об’єднання викладачів української мови та літератури Малову І.О.

3. Організаторам олімпіади підготувати завдання, інструктивні матеріали щодо порядку і умов проведення олімпіади та матеріально-технічну базу для виконання теоретичної та практичної частини завдань.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Голова ради, директор базового ВНЗ І-ІІ р.а.

Т.О. Литвиненко

<<Перша  <Попередня   207 208 209 210 211    Наступна>  Остання>>