09/04/2012

29 березня 2012 рокуна базі Новокаховського приладобудівного техніку відбулось засідання обласного методичного об’єднання викладачів всесвітньої історії та історії України.

1. Олімпіада з історії як шлях розвитку творчих здібностей та роботи з обдарованими дітьми (доповідач Довбня В.Г., викладач НКПТ).

2. Підсумки проведення IIетапу Всеукраїнської олімпіади з історії України (Офатенко О.В., голова об’єднання).

3. Планування основних напрямів роботи та постановка методичних завдань на 2012-2013 н.р., затвердження місця та часу проведення наступного засідання методичного об'єднання; обговорення проблем викладання історії (Офатенко О.В., голова об’єднання).

Протокол обласногометодичного об’єднання(закачати/переглянути)

09/04/2012

22 березня 2012 року на базі Морського коледжу Херсонської державної морської академії відбулось засідання обласного методичного об’єднання викладачів фізики.

1. Організаційні питання щодо роботи обласного методичного об’єднання.

2. Переваги та проблеми застосування інтердисциплінарного підходу у навчанні.

3. Активізація навчально –пізнавальної діяльності студентів засобами інтеграції.

4. Інтегрований урок. Яким він повинен бути?

5. Робота з обдарованими студентами.

6. Різне.

Пропонуємо ознайомитись з результатами роботи обласного методичного об’єднання:

Протокол обласного методичного об’єднання(закачати/переглянути)

Доповідь на тему «Активізація навчально-пізнавальної діяльності студентів засобами інтеграції» (презентація), Брюхно І.Д. (закачати/переглянути)

Доповідь на тему «Форми та методи здійснення зв’язку фізики з медициною в групах медичного профілю», Куліш Н.І. (закачати/переглянути)

Доповідь на тему «Інтегроване заняття. Яким воно повинно бути?», Подозьорова А.В. (закачати/переглянути)

04/04/2012

29 березня 2012 року на базі Новокаховського приладобудівного технікуму був проведений ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з історії України серед студентів першого курсу ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації.

На підставі рішення журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії України серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області переможцями олімпіади стали:

І місце:

Артюх Тарас (Морський коледж ХДМА)

ІІ місце:

Нагорний Іван (Херсонський політехнічний коледж ОНПУ)

ІІІ місце:

Єрмолаєва Наталя (Херсонське училище культури)

Програма олімпіади(закачати/переглянути)

Протокол проведення олімпіади «Історія України»(закачати/переглянути)

Щиро вітаємо переможців і висловлюємо подяку їхнім викладачам!

04/04/2012

22 березня 2012 року на базі Морського коледжу Херсонської державної морської академії відбулось засідання обласного методичного об’єднання викладачів охорони праці, БЖД, екології.

1.      Підсумки конкурсу-захисту творчих робіт.

2.      Переваги та проблеми застосування інтердисциплінарного підходу у навчанні.

3.      Інтегрований урок. Яким він повинен бути?

4.      Інтегроване позакласне заняття.

5.      Організаційні питання щодо роботи обласного методичного об’єднання.

6.      Різне.

Пропонуємо ознайомитись з результатами роботи обласного методичного об’єднання:

Програма проведення обласного методичного об’єднання(закачати/переглянути)

Протокол обласного методичного об’єднання(закачати/переглянути)

Результати конкурсу-захисту творчих робіт(закачати/переглянути)

Доповідь на тему«Переваги та проблеми застосування інтердисциплінарного підходу у навчанні», Клєпов В.П. (закачати/переглянути), презентація (закачати/переглянути)

Доповідь на тему «Інтегрований урок. Яким він повинен бути?», Субботіна О.В. (закачати/переглянути)

Відкрите бінарне заняття «Фітофармакологічний метод боротьби», Блищик Л.А., Субботіна О.В. (закачати/переглянути).

03/04/2012

5 квітня 2012 року на базі Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу відбудеться засідання обласного методичного об’єднання викладачів фізичного виховання.

Реєстрація учасниківз 9.00 до 9.30, початок засіданняо 9.30 за адресою м. Херсон, пр. Ушакова, 60

9.00–9.30 – заїзд та реєстрація учасників.

9.30–10.00 – зустріч з адміністрацією коледжу, відео-екскурсія.

10.00–12.00 – засідання методичного об’єднання викладачів фізичного виховання ВНЗ І-ІІ р. а. Херсонської області:

1. Перегляд і обговорення навчальних відео матеріалів з волейболу.

2. Обговорення позакласної роботи та ведення документації.

3. Обговорення методичних розробок.

<<Перша  <Попередня   216 217 218 219 220    Наступна>  Остання>>

Останє поповнення : 2024-04-22