28/03/2012

22 березня 2012 року на базі Морського коледжу Херсонської державної морської академії був проведений ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з фізики серед студентів першого курсу ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації.

На підставі рішення журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області переможцями олімпіади стали:

І місце:

- Сафронов Євгеній (Морський коледж ХДМА)

ІІ місце:

- Будьонний Олексій (Новокаховський політехнічний коледж ОНПУ)

ІІІ місце:

- Циханський Антон (Херсонський базовий медичний коледж Херсонської обласної ради)

- Соколан Андрій (Херсонський політехнічний коледж ОНПУ)

11/04/2012

21 березня 2012 року на базі ВСП «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» був проведений ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з біології серед студентів першого курсу ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації.

На підставі рішення журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади зі світової літератури серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області переможцями олімпіади стали:

І місце:

-  Перекрестенко Ю.С. (Новокаховський політехнічний коледж ОНПУ)

ІІ місце:

- Коляда І.С. (Каховський державний агротехнічний коледж)

- Романів Ю.О. (Новокаховський політехнічний коледж ОНПУ)

ІІІ місце:

- Олійник Д.І. (Новокаховський політехнічний коледж ОНПУ)

- Луцький В.Є. (Новокаховський коледж ТДАТУ)

Протокол проведення олімпіади «Біологія» (закачати/переглянути)

Таблиця розподілу балів (закачати/переглянути)

27/03/2012

21 березня 2012 року на базі ВСП «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» був проведений ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади зі світової літератури серед студентів першого курсу ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації.

І місце:

- Сторожук А.Е. (ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ»)

ІІ місце:

- Клименко А.І. (Економіко-технологічний технікум ХНТУ)

- Момот А.П. (Каховський державний агротехнічний коледж)

- Борискіна М.С. (Херсонський базовий медичний коледж Херсонської обласної ради);

ІІІ місце:

- Обихвост Р.В. (ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ»)

- Остапчук І.С. (Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж)

- Рижухін М.М. (Херсонський базовий медичний коледж Херсонської обласної ради)

Протокол проведення олімпіади «Світова література» (закачати/переглянути)

Таблиця розподілу балів (закачати/переглянути)

27/03/2012

З 1 по 10 квітня 2012 року у Новокаховському політехнічному коледжі Одеського національного політехнічного університету буде проведено методичне об'єднання викладачів економічних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Херсонської областіу формі інтернет-конференції.

1.       Оцінювання навчальних досягнень студентів за допомогою комп'ютерних технологій.

2.       Організація і проведення семінарських занять з економічних дисциплін.

3.       Організація роботи циклових комісій: із досвіду проведення тижнів економічних дисциплін.

Просимо до 28.03.12 року надіслати заявки та доповіді для публікації на електронні адреси: nkpk.onpu@i.ua, nkpk.onpu@gmail.com

Всю інформацію про інтернет-конференцію можна отримати на сайті Новокаховського політехнічного коледжу: nkpk.org.ua.

Вимоги до оформлення доповідей для публікації (закачати/переглянути)

27/03/2012

29 березня 2012 року на базі Новокаховського приладобудівного технікуму буде проводитись ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з історії України серед студентів першого та другого курсу ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації та засідання обласного методичного об’єднання викладачів всесвітньої історії та історії України.

Заявку на одного учасника ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади просимо надіслати до 26 березня 2012 року на електронну адресу Новокаховського приладобудівного технікуму nkpt81@gmail.com.

Реєстрація учасниківолімпіади розпочинається о 9:00 за наявності студентського квитка або залікової книжки.

Просимо врахувати регламент проведення олімпіади:

9.00 – 10.00– реєстрація учасників олімпіади

10.00 – 10.20 – відкриття олімпіади, організаційні питання, формування складу журі, жеребкування творчих завдань

10.20 – 12.20– виконання завдань олімпіади

12.20 – 12.50– обідня перерва

12.50 – 13.30– оцінювання творчої частини олімпіади членами журі

13.30 – 13.50 – оголошення результатів олімпіади, нагородження переможців, закриття олімпіади

13.50 – 15.30–проведення засідання методичного об’єднання викладачів всесвітньої історії та історії України: доповідь на тему «Олімпіада з історії як шлях розвитку творчих здібностей та роботи з обдарованими дітьми»

13.50 – 15.30– екскурсія студентів-учасників олімпіади до музею міста

15.30– від’їзд учасників олімпіади та учасників засідання методичного об’єднання

Програма проведення олімпіади(закачати/переглянути)

<<Перша  <Попередня   217 218 219 220 221    Наступна>  Остання>>