ЗАСІДАННЯ ОМО ВИКЛАДАЧІВ ІСТОРІЇ ЗФПО ХЕРСОНЩИНИ 13/11/2023

09 листопада 2023 року відбулось засідання обласного методичного об’єднання викладачів всесвітньої історії та історії України на базі Новокаховського приладобудвного фахового коледжу. У засіданні взяли участь 18 викладачів історії.

Порядок денний засідання:

1. Підсумки роботи обласного методичного об'єднання за 2022-2023 н. р.

2. Інструктивно-методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів громадянської та історичної галузі у закладах фахової передвищої освіти у 2023-2024 н.р. в умовах продовження повномасштабної російської агресії (огляд рекомендацій МОНУ).

3. Досвід і перспективи в роботі з підготовки здобувачів освіти до НМТ з історії України.

Зустріч  проходила у творчій і дружній атмосфері.

ЗАХІД ПАМ’ЯТІ: «ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ – ВОНИ ЖИВУТЬ У НАШИХ СЕРЦЯХ!» 10/11/2023

09 листопада 2023 року, у ВСП «Херсонський гідрометеорологічний фаховий коледж ОДЕКУ» пройшов захід пам’яті: «ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ – ВОНИ ЖИВУТЬ У НАШИХ СЕРЦЯХ!».

Студенти 4 курсу пригадали ГЕРОЇВ, які загинули виборюючи свободу у 2013, 2014, 2022, 2023 роках.

Особливу увагу приділили випускнику коледжу, загиблому герою, РАЙХЕРТУ ОЛЕКСАНДРУ (позивний «Чорний»)! Він загинув 09 листопада 2014 році, у 18-річному віці, захищаючи Донецький аеропорт.

Пригадали загиблих з Херсону та області, які віддали своє життя під час звільнення Херсону.  Пам’ять про них завжди буде жити в наших серцях!

РАДІОДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ХЕРСОНЩИНИ 30/10/2023

Радіодиктант писали у Вінницькій, Дніпропетровській, Львівській, Київській, Івано-Франківській, Одеській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській та інших областях, а також у Польщі, Чехії, Великобританії, Німеччині, а також у Грузії, Вірменії, Словенії, Литві.

Викладачі та студенти ВСП «Херсонський політехнічний фаховий коледж Національного університету Одеська політехніка», що є учасниками мовно-літературного клубу «Обрії», також долучилися до участі у написанні Радіодиктанту національної єдності.

Писали Радіодиктант і у Бериславському  фаховому  коледжі ХДУ:

Викладачі та студенти ВСП «Новокаховський політехнічний фаховий коледж Національного університету Одеська політехніка» також взяли участь у своєрідному мовному флешмобі, що об’єднав українців в усіх куточках нашої країни та за кордоном.

Головна мета заходу — об'єднати всіх українців як в Україні, так і за її межами.

Також 27 жовтня стартував ХХІV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. Метою конкурсу є забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя, сприяння утвердженню її статусу як державної, піднесення престижу української мови серед молоді.

XXIII ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РАДІОДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ 21/10/2023

Запрошуємо свідомих українців долучитися 27 жовтня 2023 р о 12.00 до XXIII Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Авторкою Радіодиктанту у 2023 року стала українська поетеса та перекладачка Катерина Калитко. Читати диктант буде актор Олексій Гнатковський, який зіграв Івана Довбуша у фільмі "Довбуш".

Про це етері Українського радіо оголосили керівник проєкту "Радіодиктант національної єдності" Дмитро Хоркін та виконавча продюсерка Українського радіо, координаторка проєкту "Радіодиктант національної єдності".

До методичної роботи над радіодиктантом долучиться мовознавиця, докторка філологічних наук  Лариса Масенко.

ОСОБИСТІ ЗМАГАННЯ З ОНЛАЙН-ШАХІВ СЕРЕД СТУДЕНТІВ ЗАКЛАДІВ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ ХЕРСОНЩИНИ 20/10/2023

18 жовтня 2023 року у рамках загальнонаціональної ініціативи «Пліч-о-пліч» за підтримки Президента України спеціалістами Херсонського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з федерацією шахів та шашок Херсонської області було проведено особисті змагання з онлайн-шахів серед студентів закладів фахової передвищої освіти.

На І етапі внутрішніх змагань взяли участь 380 студентів, з них 225 юнаків та 155 дівчат з 12 ЗФПО:

Морський фаховий коледж ХДМА,

Херсонський гідрометеорологічний фаховий коледж ОДЕУ,

Херсонський політехнічний фаховий коледж НУ "Одеська політехніка", Херсонський морський фаховий  коледж рибної промисловості,

Херсонський фаховий коледж культури і мистецтв,

Херсонський базовий медичний фаховий коледж ХОР,

Бериславський фаховий педагогічний коледж ХДУ,

Бериславський медичний фаховий коледж ХОР,

Новокаховський політехнічний фаховий коледж НУ "Одеська політехніка", Новокаховський приладобудівний фаховий коледж,

Новокаховський фаховий коледж Таврійського агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного,

Херсонський кооперативний економіко-правовий фаховий коледж.

У фінальних змаганнях взяли участь 100 студентів та студенток.

Переможці серед юнаків:

І місце - Корнієнко Роман, студент Херсонського політехнічного фахового коледжу НУ "Одеська політехніка".

ІІ місце - Микитенко Віктор, студент Новокаховський фаховий коледж Таврійського агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного.

ІІІ місце - Москаленко Юрій, студент Херсонського політехнічного фахового коледжу НУ "Одеська політехніка".

Переможці серед дівчат:

І місце - Коропа Єлизавета, студентка Херсонського кооперативного економіко-правового фахового коледжу.

ІІ місце - Запорожець Софія, студентка Херсонського базового медичного фахового коледжу ХОР .

ІІІ місце - Северіна Катерина, студентка Бериславського фахового медичного коледжу.

Головний суддя Хорошавіна О.В. - суддя національної категорії.

Переможці та призери змагань нагороджені дипломами відповідних ступенів. Усі учасники отримали сертифікати за участь у онлайн-змаганнях.

Останє поповнення : 2024-04-26