ЛИСТ МОНУ ЩОДО ПОЧАТКУ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ 2022-2023 29/06/2022

Лист (закачати)

ЛИСТ МІНІСТРУ ОСВІТИ ТА НАУКИ ВІД РАДИ ДИРЕКТОРВ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ 28/06/2022

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ НА ОСНОВІ БАЗОВОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ (9-ТИ КЛАСІВ) 28/06/2022

Цього року для вступу на денну (дуальну) форму навчання на фахового молодшого бакалавра вам вперше потрібно реєструвати електронні кабінети та подавати електронні заяви.
Реєстрація особистих електронних кабінетів починається 23 червня на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/
Для створення кабінету треба зазначити:

1. серію та номер документа про освіту;

2. номер (без серії) документа, що посвідчує особу: паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, свідоцтво про народження.

Також потрібно вказати електронну пошту, до якої вступник має доступ і яка не заборонена на території України, та згенерувати пароль для подальшого входу в кабінет.

У сам кабінет необхідно завантажити фото вступника та, за наявності, довідку, що підтверджує реєстрацію у селі (Додаток 13 або витяг з реєстру територіальної громади, зокрема сформований на порталі Дія), а також вказати контактні номери.

Не завантажуйте «селфі» чи некоректне фото, адже заклад освіти може використовувати його для замовлення студентського (учнівського) квитка.

Редагувати внесену інформацію можна до моменту подання першої електронної заяви. Можливість подання електронних заяв буде відкрита 30 червня та триватиме до 18-ї години 13 липня.

Докладні інструкції в текстовому та відео форматах будуть розміщені на сайтіhttps://vstup.edbo.gov.ua/
Зверніть увагу:

* конкурсний бал вступника на бюджет цього року складається з результатів індивідуальної усної співбесіди або творчого конкурсу та розгляду мотиваційного листа. Текст мотиваційного листа необхідно буде заповнювати в кабінеті під час подання заяви. За необхідності копії матеріалів (дипломи, нагороди), що підтверджують викладену в листі інформацію, треба надсилати на електронні скриньки Приймальних комісій закладів освіти, що вказані в конкурсних пропозиціях;

* вступник може використати сільський коефіцієнт (СК), на який збільшується конкурсний бал. СК дорівнює 1,05. Він доступний для осіб, зареєстрованих у селі, які в рік вступу здобули базову середню освіту у закладі освіти на території села. Для підтвердження СК потрібно завантажити в електронний кабінет сканкопію відповідної довідки.

ЗАХИСТ ДИПЛОМНИХ ПРОЄКТІВ 28/06/2022

У Херсонському політехнічному фаховому колджу Національного університету Одеська політехніка на всіх спеціальностях відбувся захист дипломних проєктів.

На відділенні комп’ютерної та програмної інженерії  у студентів 4 курсу спеціальності спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» студенти представили створені програми, що відповідають сучасним напрямкам програмування. Це розроблені Інтернет магазини, інформаційні сайти, комп’ютерні ігри, облікові інформаційні підсистеми, програми аналізу та контролю даних за різноманітними предметними областями.

Студенти спеціальності «Комп’ютерна інженерія» представили проєкти локальних комп’ютерних мереж приміщень офісів та освітніх закладів, проєкти мікропроцесорних систем: вимірювання подачі води, контролю та віддаленого моніторингу параметрів споживання електричної енергії, моніторингу дотримання карантинних вимог у транспорті, автоматичного керування «Розумна теплиця», розроблені утиліти системного програмного забезпечення.

Захист відбувався у дистанційному режимі з використанням групового чату та відео зв’язку у програмі Skype. Свої доповіді студенти супроводжували презентаціями та демонстративними відео роліками.

Вітаємо наших випускників з успішним захистом дипломних проєктів!

ІV ОБЛАСНА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО- ПРАКТИЧНА АНГЛОМОВНА КОНФЕРЕНЦІЯ 23/05/2022

В рамках роботи методичного об’єднання викладачів іноземної мови закладів фахової передвищої освіти Херсонської області за ініціативою відокремленого  структурного підрозділу «Херсонський політехнічний фаховий коледж Державного університету «Одеська політехніка» 20.05.2022 р. відбулася  ІV Обласна студентська науково-практична англомовна конференція ««TheGreatest Inventions that Changed the World».

У конференції взяли участь 41 здобувач освіти.

Доповідачі представили яскраві та змістовні презентації англійською мовою щодо тематики конференції та працювали у 3 секціях:

1. The Greatest Inventions that Changed the World in Engineering (Automobile, Battery, Electricity, Wheel, Steam engine, Electric light, Motor Car,  Robot, Photography, Guns, Tools, etc.).

2. The greatest inventions that impacted on communication (Telephone, Mobile phones, Computers and the Internet, Television, World Wide Web, Computer Games, Films, Printing Press, etc.).

3. The greatest inventions that transformed the global economy (Robot, Banknote, Credit Cards, Medical inventions, Food, etc).

За результатами проведеного заходу сформовано електронний збірник матеріалів  тез доповідей учасників конференції. Здобувачі освіти та їх керівники, викладачі ЦК іноземної мови, отримають сертифікати учасників.

1 2 3    Наступна>  Остання>>

Останє поповнення : 2022-06-29