АКРЕДИТАЦІЯ ОПП КОМП_ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ У НОВОКАХОВСЬКОМУ ТЕХНІКУМІ 16/02/2019

З метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Комп’ютерна інженерія зі спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст в технікумі з 13 лютого по 15 лютого 2019 року включно працює експертна комісія в складі Лобура Михайла Васильовича, завідувача кафедрою систем автоматизованого проектування Національного університету «Львівська політехніка», доктора технічних наук, професора та Довгань Діани Юріївни, заступника директора з навчальної роботи Вінницького технічного коледжу, викладача вищої категорії (наказ МОН №62-2 від 22.01.2019р.).

В рамках проведення експертизи студентами ІІІ та ІV курсів спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія виконуються комплексні контрольні роботи згідно затвердженого графіку.
    Голова експертної комісії Лобур Михайло Васильович виступив перед студентами Новокаховського приладобудівного технікуму (директор Глазунова Лариса Іванівна) з лекцією на тему затребуваність спеціалістів IT-технологій на сучасному ринку праці та перспективи розвитку спеціальності.

РОБОЧА ЗУСТРЧ У БЕРИСЛАВСЬКОМУ ПЕДАГОГІЧНОМУ КОЛЕДЖІ 16/02/2019

11 лютого 20-19 року в Бериславський педагогiчний коледж завiтали довгоочікуванні гостi: народний депутат Верховної Ради України, ректор Херсонського державного університету Співаковский О. В., голова Херсонської державної адміністрації Гордєєв А. А., начальник Департаменту освіти, науки та молоді ХДА Криницький Є. А., декан факультету ДПО ХДУ Пєтухова Л. Є. Для них була проведена оглядова екскурсія по коледжу.
Також відбулася нарада з питань освіти, на якій були присутні директори навчальних закладiв Бериславсього району, адмiнiстрацiя коледжу, студентська рада коледжу та директор коледжу Маргарита Климович. На зустрічі було пiднято питання реконструкцiї гуртожитку Бериславського педагогічного коледжу та про надання пільг студентам-практикантам на проїзд у міжміському транспорті. Наприкінці засідання зразкові творчі колективи коледжу показали гостям музичні дарунки. Після цього всі гості відправилися на відкриття нового модулю котельного обладнання.

Відеозвіт  https://drive.google.com/file/d/13Q9BZReEEmzE9nKhHXkBvOxr3bGEGugY/view

Музичний подарунок https://drive.google.com/file/d/1bys1PCfT_LF2bDWhE9SaC4tFBbBV-rQs/view

ЗАТВЕРДЖЕНЕ ПОЛОЖЕННЯ ОЛІМПІАДИ "МАТЕМАТИКА" 14/02/2019

Математика 2019 (закачати)

ЗАТВЕРДЖЕНЕ ПОЛОЖЕННЯ ОЛІМПІАДИ УКРАЇНСЬКА МОВА 2019 рік 12/02/2019

Українська мова 2019 (закачати)

ПОДЯКА КОЛЕКТИВУ ХЕРСОНСЬКОГО ПОЛІТЕХНІЧНОГО КОЛЕДЖУ ОНПУ 06/02/2019

Керівництво та колектив Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету відзначено Подякою директора інституту електромеханіки та енергоменеджменту Одеського національного політехнічного університету О.А. Бойка за якісну підготовку та виховання випускників коледжу.

1 2 3    Наступна>  Остання>>

Останє поповнення : 2019-02-16